Ligue 1: 28. kolejka
04 mar 2017 17:00
90+4'

Wstrzelenie piłki w pole karne PSG, ale tam wbiegał tylko osamotniony Hadji. Nieudana próba strzału głową.

2
90+2'

Chwila przerwy. Arbiter pobiegł do ławki rezerwowych gości i upomniał zbyt ekspresyjnie protestującego trenera Nancy.

90'

Sędzia doliczył 5 minut.

1
89'

Kilkanaście sekund po wejściu na boisko mógł wpisać się na listę strzelców Youssouf Hadji. Zabrakło centymetrów.

88'

AS Nancy Lorraine. Schodzi: Issiar Dia. Wchodzi: Youssouf Hadji.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Issiar Dia #10
88'

Kolejna sznasa gospodarzy. Tym razem pomylił się Hatem Ben Arfa, nieczysto składając się do "woleja".

87'

Javier Pastore kontra białoruski bramkarz AS Nancy. Lepszy golkiper!

85'

Zaskakujący strzał Maouassy z 18 metrów, ale Kevin Trapp pewnie obronił.

1
84'

Podanie "w uliczkę" do Cavaniego, a ten wycięty przez Diagne na linii 16. metra. Sędzia jednak pokazuje "gramy dalej".

82'

AS Nancy Lorraine. Schodzi: Youssef Ait Bennasser. Wchodzi: Benoit Pedretti.

Youssef Ait Bennasser #6
2
1
80'

Gol! Strzelił Edinson Cavani.

Bardzo silny strzał w lewy dolny róg bramki. Chernik rzucił się w dobrą stronę, ale nie był w stanie sięgnąć piłki.

Paris Saint-Germain
15
4
79'

Rzut karny dla gospodarzy! Aurier faulowany przez Muratoriego!

1
2
77'

PSG. Schodzi: Goncalo Guedes. Wchodzi: Hatem Ben Arfa.

75'

Blisko szoku na Parc des Princes! Kontra gości i Busin w idealnej sytuacji! Strzał minął już bramkarza, ale piłka trafiła w słupek przeleciała po linii bramkowej i uderzyła w drugi słupek. Nie ma gola!

1
74'

Centra Draxlera spod linii końcowej, ale Vincent Muratori uprzedził Auriera.

1
73'

Pastore "na pamięć" do Cavaniego. Pomysł dobry, ale tam Urugwajczyka nie było.

1
1
69'

AS Nancy Lorraine. Schodzi: Anthony Koura. Wchodzi: Alexis Busin.

Alexis Busin #27
Anthony Koura #23
1
1
67'

Bardzo niecelne uderzenie Draxlera z około 25 metrów.

2
65'

Kontra Nancy 3 na 3. Na prostopadłą piłkę pokazał się Anthony Koura, ale przegrał fizyczną walkę z obrońcą.

1
1
64'

PSG. Schodzi: Lucas Moura. Wchodzi: Julian Draxler.

62'

Jakimś cudem uniknęli teraz straty gola piłkarze Nancy. Serge Aurier dograł do Guedesa, a ten miał przed sobą trzech obronców stojących na linii bramkowej. Trafił w jednego z nich!

2
61'

Żółtą kartkę otrzymał Presnel Kimpembe. Faul w środku pola.

1
Czy Mistrz Francji sforsuje wreszcie obronę Nancy?
1
59'

Rosną w siłę ataki gospodarzy. Przed momentem próbowali środkiem pola karnego, udało się nawet celnie uderzyć, ale Chernik zatrzymał futbolówkę po próbie Cavaniego.

1
58'

Otwierające podanie do Auriera, ale ten wystraszył się wybiegającego daleko bramkarza i posłał piłkę prosto w Chernika.

1
56'

Zagapił się Layvin Kurzawa. Piłka spadła mu pod nogi, ale boczny obrońca był tym faktem wyraźnie zaskoczony i popełnił prosty błąd w przyjęciu.

1
55'

Żółtą kartkę otrzymał Anthony Koura.

AS Nancy Lorraine
1
54'

Niesamowity drybling Guedesa zakończony idealnym podaniem na 5. metr. Zupełnie sam był Edinson Cavani, ale fatalnie przestrzelił głową.

52'

Dośrodkowanie Matuidiego, ale Cavani został zablokowany przez Cuffauta.

50'

Rwana gra po przerwie.

46'

Żółtą kartkę otrzymał Blaise Matuidi. Kilkadziesiąt sekund na boisku i już "żółtko" na koncie. Faulowany był Dia.

5
3
46'
46'

Początek II połowy.

1
16:28

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

1
45+2'

Żółtą kartkę otrzymał Issiar Dia. Faul na Mourze, zatrzymujący kontrę.

2
45'

Arbiter doliczył 2 minuty.

1
44'

Po centrze Moury jeden z graczy gości pokonał własnego bramkarza. Gol nie został jednak uznany, bowiem przy dośrodkowaniu piłka całym obwodem przekroczyła linię końcową. Przynajmniej taka była sygnalizacja arbitra liniowego.

42'

Dwa, jedne po drugim, dośrodkowania Moury z prawego skrzydła. Głową uderzał Thiago Silva, ale pomylił się dość znacznie.

1
40'

Gorąco pod bramką gości. Cavani dogrywał wzdłuż bramki, a na dalszym słupku akcję zamykał Goncalo Guedes. Strzał z ostrego kąta tuż obok słupka.

37'

Żółtą kartkę otrzymał Faitout Maouassa. Faulowany Pastore.

Faitout Maouassa #17
36'

Stały fragment 23 metry od bramki Nancy. Atomowe uderzenie Kurzawy znokautowało Puyo, który stał w murze.

1
32'

Centra z lewej strony boiska i krótkie wybicie głową jednego z obrońców. Do futbolówki dopadł Grzegorz Krychowiak, ale trafił w stojącego przed bramkarzem Cavaniego.

9
31'

Presnel Kimpembe zbyt lekko podawał do bramkarza, ale naciskany przez rywali Trapp nie spanikował.

29'

Trudne warunki do gry. Mocno pada w Paryżu.

1
1
28'

Ładny strzał z woleja oddał Javier Pastore. Piłka zmierzała tuż przy lewym słupku, ale Chernik odbił ją do boku.

1
24'

Niecelny strzał głową oddał Joffrey Cuffaut.

23'

Kontra Nancy. Łatwo na środku boiska ograny został Krychowiak. Maouassa długo prowadził piłkę, ale jedyne co wywalczył to rzut rożny.

3
21'

Marco Verratti szarpany za koszulkę na granicy pola karnego. Włoch padł na murawę, ale sędzia nie dopatrzył się faulu.

19'

Indywidualna akcja Pastore zakończona mocnym strzałem. Na drodze piłki stanął jednak Joffrey Cuffaut.

1
17'

Marco Verratti idealnie wypatrzył w polu karnym Guedesa. Portugalczyk mógł strzelać, ale postanowił dogrywać wzdłuż bramki. Na strzał Cavaniemu nie pozwolił Diagne.

15'

Ależ uderzenie z 23 metrów! Ile sił "kropnął" Faitout Maouassa, ale kapitalną paradą popisał się Kevin Trapp.

12'

Płynna, dwójkowa akcja Auriera z Mourą przeprowadzona prawą stroną boiska. Obrońca bliski był wyjścia na czystą pozycję, ale wślizgiem zatrzymał go Cabaco Almada.

1
10'

Dobra piłka na wolne pole do Maouassy, ten jednak przegrywa biegowy pojedynek z Kurzawą.

2
7'

Prostopadłe podanie Pastore do Lucasa Moury. Brazylijczyk podciął piłkę nad bramkarzem, ale Chernik zdołał obronić.

1
4'

Od pierwszego gwizdka przewaga po stronie PSG. Paryżanie długo rozgrywają ataki pozycyjne, zmuszając gości do biegania.

3
1
16:28

Piłkarze już w tunelu prowadzącym na murawę. Czerwono-białe stroje gości, gospodarze na granatowo.

2
16:28

Trwa rozgrzewka.

1
16:28

Grzegorz Krychowiak w wyjściowym składzie Paris Saint-Germain! Mistrz Francji podejmować będzie AS Nancy Lorraine. Serdecznie zapraszamy na śledzenie relacji z Parc des Princes.