0:3
Zakończony
AS Monaco
90+1'

Bramkarz SM Caen bez większych problemów poradził sobie ze słabym strzałem Cardony.

90'

Druga połowa przedłużona o trzy minuty.

1
88'
ZMIANA
87'

AS Monaco dominuje. Tym razem Mbappe strzelił nieznacznie nad poprzeczką.

84'

Kontratak przyjezdnych zakończony minimalnie niecelnym strzałem Fabinho. To powinno być 4:0.

83'

Subasić pewnie złapał piłkę po dośrodkowaniu ze skrzydła.

1
1
82'
ZMIANA

Monaco. Schodzi: Thomas Lemar. Wchodzi: Bernardo Silva.

81'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Kylian Mbappe Lottin. Asystował mu Joao Moutinho. Moutinho przechwycił piłkę na połowie rywali, a chwilę później dośrodkował w kierunku Mbappe, który strzałem głową pokonał bramkarza rywali.

76'
ZMIANA

Caen. Schodzi: Yann Karamoh. Wchodzi: Jeff Louis.

wchodzi Wchodzi
Jeff Louis #14
schodzi Schodzi
74'

Germain znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem, ale nie zdołał pokonać golkipera rywali.

72'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego głową uderzył Yahia, ale pewnie strzał ten obronił Subasić.

69'

Długie podanie do Santiniego, ale ten nie zdołał opanować piłki.

68'

Glik wybił piłkę z własnego pola karnego po dograniu Guilberta.

5
1
66'
ZMIANA

Caen. Schodzi: Damien Da Silva. Wchodzi: Terence Makengo.

62'

Mbappe wdał się w drybling przed polem karnym rywali i stracił piłkę.

60'

Była szansa na 3:0 dla gości. Mbappe w polu karnym wypatrzył Germaina i podał w jego kierunku, ale obrońca SM Caen przechwycił piłkę.

1
1
1
57'

Rodelin z rzutu wolnego trafił prosto w mur.

55'

Niecelne uderzenie Lemara po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

54'

Nieudane dośrodkowanie Guilberta z lewej strony. Piłkę przechwycił Subasić.

1
51'

Po dośrodkowaniu z lewego skrzydła piłkę wybił Glik.

4
1
49'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Fabinho. Gracz Monaco pewnym strzałem pokonał bramkarza rywali.

AS Monaco
14
6
3
2
2
48'

Indywidualna akcja Mbappe została zakończona faulem w polu karnym. Jedenastka dla gości.

46'

Początek drugiej połowy.

45'

Sędzia przedłużył pierwszą połowę o minutę.

43'

Yahia zdecydował się na strzał z dystansu. Było to jednak niecelne uderzenie.

1
41'

Z akcją ruszyli goście. Strzał Mbappe został jednak zablokowany.

1
40'

Kamil Glik jest filarem defensywy AS Monaco. Tym razem Polak przechwycił piłkę zmierzającą do napastnika SM Caen.

11
3
1
38'

1
37'

Mbappe jest aktywny w ofensywie i ma ochotę na podwyższenie wyniku. Tym razem jednak stracił piłkę przed polem karnym rywali.

1
1
1
1
2
36'

Akcja gospodarzy zakończona nieudanym strzałem Bessata.

1
2
1
1
33'

Dogranie do Santiniego przechwycił Mendy.

1
1
31'

Tempo spotkania nieco opadło. Gospodarze nadal nie mogą przedrzeć się przez defensywę Monaco.

1
1
1
28'

Jedna z nielicznych akcji gospodarzy zakończona stratą piłki przez Karamoha.

2
1
1
1
1
26'

Toure podał do Mbappe, ten zdecydował się na strzał. Było to jednak niecelne uderzenie.

1
1
24'

SM Caen próbuje doprowadzić do wyrównania. Czujnie gra jednak defensywa AS Monaco, z Kamilem Glikiem na czele.

7
23'

Kolejna udana interwencja Glika, który wybił piłkę po wrzucie przeciwników z autu.

10
1
20'

Duża przewaga Monaco. Gospodarze nie mogą przedrzeć się przez defensywę rywali.

2
17'

Kolejna groźna akcja Monaco. Tym razem jednak strzał Germaina został zablokowany przez Da Silvę.

2
15'

Yahia zatrzymał akcję rywali. AS Monaco szybko chce podwyższyć prowadzenie.

1
1
13'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Kylian Mbappe Lottin. Asystował mu Valere Germain. Dwójkowa akcja Mbappe i Germaina. Mbappe podał do swojego kolegi, który z pierwszej piłki odegrał mu na piąty metr. Mbappe wykorzystał to podanie i pewnym strzałem pokonał bramkarza rywali.

10'

Santini złapany na spalonym. Przerwana akcja gospodarzy.

1
1
1
1
1
8'

Glik wybiciem przerwał akcję rywali.

11
3
1
6'

Nerwowy początek spotkania. Sporo niedokładności po obu stronach.

1
2
3'

Vercourte złapał piłkę po dalekim dograniu rywali.

1
1
1
2'

AS Monaco ofensywnie ustawione od pierwszej minuty. Strzał Mbappe został zablokowany.