Ligue 1: 31. kolejka
18 kwi 2017 18:30
90+3'

Gol! Strzelił Blaise Matuidi. Asystował mu Javier Pastore.

Jednak PSG uciekło spod topora! Z prawego skrzydła dośrodkował Pastore, gospodarze pozostawili bez krycia Matuidiego, a ten główkował przy słupku, nie do obrony!

Paris Saint-Germain
34
13
10
13
14
90+1'

Co się dzieje?! Jouffre uderzył z rzutu wolnego z 20 metrów w poprzeczkę!

10
10
12
9
9
90'

Doliczone 4 minuty.

5
3
2
4
4
90'

Żółtą kartkę za faul taktyczny otrzymał Presnel Kimpembe.

3
5
4
4
7
88'

Gol! Strzelił Cheick Diabate. Asystował mu Ismaila Sarr.

NIEPRAWDOPODOBNE! Metz wyrównało! Z prawego skrzydła dośrodkował Sarr, a Diabate wbiegł między środkowych obrońców i uderzeniem przy słupku nie dał szans Trappowi.

18
85'

Z rzutu wolnego z 25 metrów nad poprzeczką uderzył Edinson Cavani.

4
5
2
2
4
82'

Dobrą okazję miał teraz Edinson Cavani, ale nieudanie lobował Kawashimę i piłka nie poleciała w światło bramki.

4
4
4
3
3
81'

Maxwell oddalił zagrożenie po centrze Jouffre z rzutu wolnego. Gospodarze wreszcie uwierzyli w siebie.

4
3
2
1
1
78'

Gol! Strzelił Yann Jouffre.

Mamy 1:2! Z rzutu wolnego bardzo ładnie przy słupku uderzył Jouffre i Trapp bez szans.

10
76'

Metz. Schodzi: Cheick Doukoure. Wchodzi: Yann Jouffre.

2
76'

PSG. Schodzi: Lucas Moura. Wchodzi: Goncalo Guedes.

6
3
2
2
5
73'

Z dystansu mocno, lecz obok słupka strzelił Cheick Diabate.

3
3
1
72'

Thiago Motta ewidentnie zagrał ręką na 17. metrze od własnej bramki. Sędzia puścił grę, a powinien podyktować rzut wolny dla gospodarzy.

2
1
1
72'

Metz. Schodzi: Mevlut Erdinc. Wchodzi: Cheick Diabate.

69'

Gra niemal nieustannie toczy się na połowie Metz. Paryżanie chcieliby jeszcze podwyższyć wynik.

4
2
2
2
2
66'

Porażająca jest bezradność FC Metz. Gospodarze nawet nie próbują postraszyć faworyta i oddają mu punkty bez walki.

2
3
1
2
2
63'

Metz. Schodzi: Kevin Lejeune. Wchodzi: Ismaila Sarr.

Kevin Lejeune #22
3
3
2
2
2
62'

Edinson Cavani minął się z piłką po zbyt mocnej centrze z prawego skrzydła.

6
5
5
5
5
61'

PSG. Schodzi: Angel di Maria. Wchodzi: Javier Pastore.

56'

Nie ma wielkich emocji. Goście już nic nie muszą, a ekipa Metz jest bezradna.

6
5
2
3
3
52'

Mistrz Francji nie forsuje tempa, ale i tak ma pełną kontrolę nad meczem.

7
7
2
3
2
48'

Przerwa w grze, sztab medyczny PSG opatruje Verrattiego, który ma problemy z kostką.

4
5
5
6
4
47'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

7
6
5
3
3
46'

Mogło być 1:2! Doukoure uderzył płasko z 15 metrów i piłka minimalnie minęła dalszy słupek!

6
7
5
3
3
46'

Początek drugiej połowy.

5
8
4
4
4
45'

Mevlut Erdinc zamknął dośrodkowanie z prawego skrzydła, jednak główkował wyraźnie niecelnie.

7
7
2
3
3
42'

Żółtą kartkę otrzymał Fallou Diagne.

8
10
4
4
4
42'

Przerwa w grze, przez chwilę z bólu zwijał się Blaise Matuidi.

4
5
5
5
7
40'

Obraz gry cały czas taki sam. Ekipa Metz nie potrafi zagrozić bramce Trappa.

8
9
1
1
1
36'

Gol! Strzelił Blaise Matuidi. Asystował mu Maxwell.

Druga asysta Maxwella i mamy 0:2! Brazylijczyk zagrał z lewego skrzydła do Matuidiego, a ten pokonał Kawashimę płaskim uderzeniem w krótki róg.

43
23
9
4
5
33'

Gol! Strzelił Edinson Cavani. Asystował mu Maxwell.

Przewaga PSG udokumentowana! Z lewej strony boiska perfekcyjnie dośrodkował Maxwell i głową do siatki z kilku metrów trafił Cavani.

42
26
8
3
5
30'

Zablokowane dośrodkowanie Meuniera z prawej strony pola karnego.

6
4
1
2
2
28'

Z rzutu wolnego z narożnika boiska w światło bramki zagrał Angel di MariaEiji Kawashima wypiąstkował piłkę na 16. metr i tam gospodarze zablokowali strzał Meuniera.

6
2
3
2
5
24'

Niesamowite! Co za fatalne zagranie Moury! Brazylijczyk dostał piłkę przed pustą bramką, ale zamiast po prostu wykonać egzekucję, jeszcze podawał i całkowicie tę akcję zepsuł.

8
5
2
2
5
23'

Paryżanie mają wyraźną przewagę w polu, lecz atakują jednostajnym tempem. Dlatego brakuje groźnych strzałów.

6
5
4
3
4
20'

Duże zamieszanie w polu karnym Metz i Cavani zablokowany przy próbie strzału z kilku metrów.

4
2
2
7
2
17'

Edinson Cavani wychodził na czystą pozycję, wdał się w walkę z dwoma obrońcami, aż w końcu sędzia odgwizdał faul w ofensywie. Akcja spaliła na panewce.

3
3
3
3
3
14'

Po kombinacyjnie rozegranym rzucie rożnym piłka trafiła na 13. metr do Matuidiego, ten miał sporo swobody, mimo to fatalnie przestrzelił!

6
5
6
3
3
12'

Bardzo słaby jest początek tego meczu, z boiska wieje nudą...

4
4
7
7
7
8'

Paryżanie dłużej przy piłce, cierpliwie ją rozgrywają, ale nic z tego nie wynika.