09 kwi 2017 21:00
90+2'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Blaise Matuidi. Asystował mu Lucas Moura.

Na zakończenie urodzinowy prezent sprawia sobie Matuidi finalizując dobre dogranie z prawej strony boiska.

Paris Saint-Germain
35
15
6
3
4
90'

Sędzia doliczył 2 minuty.

7
5
7
7
7
86'
ZMIANA

Guingamp. Schodzi: Marcus Coco. Wchodzi: Ludovic Blas.

2
86'

Kolejny raz uderzał rezerwowy Mendy. Tym razem trudniejszy strzał do obrony, ale Trapp dobrze odbił futbolówkę nogami.

5
1
85'

Mendy uderzył z 25 metrów w sam środek bramki. Kevin Trapp "wypluł" piłkę przed siebie, ale po chwili się poprawił.

4
4
3
3
3
84'
ZMIANA

PSG. Schodzi: Angel di Maria. Wchodzi: Lucas Moura.

5
1
2
2
3
81'

Mendy pada w polu karnym przytrzymywany przez Auriera. O karnym jednak nie może być mowy.

2
2
2
1
2
79'

Trafiony łokciem w twarz został Presnel Kimpembe. Chwila przerwy na interwencję sztabu medycznego.

2
1
1
1
1
76'

Gospodarze długo się męczyli, ale teraz grają futbol "na luzie". EA Guingamp pogodzone z losem.

2
4
73'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Marcus Coco. Faulowany Aurier.

EA Guingamp
2
6
2
3
2
70'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Edinson Cavani. Asystował mu Angel di Maria.

Worek z bramkami rozwiązany na dobre. Krosowe zagranie do Urugwajczyka, który nie myli się w sytuacji sam na sam.

23
19
11
6
6
68'

Ależ instynkt bramkarza Guingamp! Pięknie na głowę Cavaniego dograł Meunier, ale Karl-Johan Johnsson fantastycznie obronił.

1
2
2
1
3
67'
ZMIANA

Guingamp. Schodzi: Lucas Deaux. Wchodzi: Nill De Pauw.

Nill De Pauw #12
2
1
2
2
64'

"Spadający liść" z 22 metrów w wykonaniu Cavaniego. Zabrakło około pół metra.

2
1
2
4
63'

Żółtą kartkę otrzymał Lucas Deaux. Zagranie nakładką.

EA Guingamp
2
2
4
62'

Otwierające podanie do Cavaniego. Urugwajczyk postanowił lobować bramkarza... nieskutecznie.

4
1
2
2
3
60'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Edinson Cavani. Asystował mu Adrien Rabiot.

Zagranie piętą Verrattiego zrobiło miejsce koledze. Rabiot ruszył środkiem, podał na lewą stronę pola karnego, gdzie po długim rogu celnie uderzył Cavani.

33
19
9
9
7
56'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Angel di Maria. Asystował mu Edinson Cavani.

Wyblokowane zagranie Kerbrata i piłkę na lewym skrzydle przechwycił Cavani. Podanie na środek pola karnego i skuteczna "podcinka" di Marii.

31
20
9
10
9
53'
ZMIANA

PSG. Schodzi: Julian Draxler. Wchodzi: Javier Pastore.

52'

Alexandre Mendy przepchnął obrońcę i stanął sam przed bramkarzem. Kąt był jednak ostry i rezerwowy posłał piłkę tylko w boczną siatkę.

3
1
3
1
1
50'

Zbyt wolno krąży piłka między graczami gospodarzy. Potrzeba przyspieszenia, by zaskoczyć przyjezdnych.

2
1
3
2
1
47'

Nieczysto w piłkę z 17 metrów trafił Thomas Meunier i ta poszybowała wysoko w trybuny.

2
2
46'

Zaczynamy II połowę.

3
2
1
1
1
46'
ZMIANA

Guingamp. Schodzi: Sloan Privat. Wchodzi: Alexandre Mendy.

2
45+2'

Fatalnie piłkę wybijał Presnel Kimpembe i ta trafiła na 18. metr do Brianda. Napastnik uderzył bez namysłu, ale posłał futbolówkę nad poprzeczką.

2
2
2
2
2
45'

Sędzia doliczył 3 minuty.

4
2
2
3
3
43'
ZMIANA

PSG. Schodzi: Layvin Kurzawa. Wchodzi: Maxwell.

6
4
5
6
6
40'

Wyraźnie odjechała noga Kurzawy. Obrońca pokazuje konieczność zmiany.

2
1
5
3
39'

Sprytne rozegranie rzutu wolnego i wyłożenie piłki na 17. metr. Nad poprzeczką kropnął odchylony Fernando Marcal.

1
2
2
3
4
37'

Wreszcie wypracowana okazja przez gospodarzy. Uderzenie Matuidiego, ale dobrze w bramce spisał się Karl-Johan Johnsson.

1
3
36'

Potwornie mocny strzał di Marii z 18 metrów, ale piłka trafiła w plecy Sankoha i opuściła boisko. Miało być łatwo i przyjemnie, a tu meczą się gospodarze.

2
2
2
34'

Jimmy Briand zabawił się z obroną PSG, ale mimo widowiskowych zagrań nie oddał strzału.

1
2
32'

Żółtą kartkę otrzymał Adrien Rabiot. Faul na Marcalu.

1
1
1
2
30'

Dobra wrzutka Auriera z prawego skrzydła, ale piłka minęła wszystkich próbujących jej sięgnąć.

1
1
1
1
1
28'

Słabo prezentuje się Paris Saint-Germain. Niby atakują, ale realnego zagrożenia bramki próżno szukać.

2
1
25'

Fatalnie wykonany stały fragment. Nie do końca wiadomo jaki zamysł miał Angel di Maria.

1
2
2
3
23'

Kolejny raz rzutu karnego szukał Blaise Matuidi. Co prawda lekko popchnął go Kerbrat, ale aż raziło marnym aktorstwem.

1
1
3
1
1
21'

Szybki wypad gości. Z prawej flanki dośrodkował Ikoko, a na dalszym słupku akcję zamykał Marcus Coco. Strzał, ale piłka przeleciała wysoko nad bramką.

3
17'

Podbity strzał Angela di Marii z 25 metrów i piłka z narożnika dla PSG. Po centrze z kornera w poprzeczkę trafił Edinson Cavani.

5
3
5
3
4
14'

Fernando Marcal i Serge Aurier zderzyli się głowami. Piłkarz gości nie bardzo wiedział co się stało i w towarzystwie masażystów opuścił boisko. Po chwili jednak wraca do gry.

3
4
2
2
4
12'

Próba wymuszenia jedenastki przez Matuidiego. Bez faulu. Słuszna decyzja arbitra, bowiem bramkarz gości nie zahaczył pomocnika.

4
4
5
4
4
11'

Angel di Maria mija rywali niczym slalomowe tyczki, wpada w pole karne, ale w decydującym momencie piłka sprawia mu psikusa, odskakując metr za daleko.

2
2
4
3
4
8'

Ładnie wyszli z piłką z własnej połowy piłkarze EA Guingamp. Kapitalne podanie na wolne pole w wykonaniu Brianda i strzał Privata... nad poprzeczką. Można było zagrać to lepiej.

1
2
1
2
3
5'

Dośrodkowanie i Jordan Ikoko błyskawicznie odwrócił się w kierunku bramki. Silny strzał trafił w nogi jednego z obrońców gospodarzy.

1
1
1
4
2
3'

Sprytnie zachował się Jimmy Briand, wymuszając faul na lewym skrzydle. W pole karne centrował Didot, ale górą obrońcy.

2
3
1
1
2
2'

Prostopadłe, mocne podanie Auriera. Tuż przed linią końcową piłkę dopadł Thomas Meunier, ale jego centra została zablokowana.

2
4
2
2
4
20:08

Piłkarze już na murawie. Granatowe stroje PSG, EA Guingamp na biało.

4
2
4
2
4
20:08

Grzegorza Krychowiaka nie ma nawet wśród rezerwowych. Wydaje się, że dni Polaka na paryskiej ziemi są już policzone.