1
90'

PSG. Schodzi: Marco Verratti. Wchodzi: Giovani Lo Celso.

89'

Nieudane rozegranie rzutu wolnego w wykonaniu PSG. Paryżanie nie narzucają tempa.

2
2
1
1
1
87'

Strata Motty i Bodebouz przed znakomitą szansą. Trapp jednak na posterunku.

2
2
1
1
1
85'

Montpellier w groźnej akcji, ale we własne pole karne wrócił Cavani i przerwał wymianę piłek. Kapitalny mecz Urugwajczyka.

2
2
1
1
1
84'

PSG. Schodzi: Angel di Maria. Wchodzi: Lucas Moura.

2
2
1
1
1
81'

PSG. Schodzi: Javier Pastore. Wchodzi: Julian Draxler.

78'

Ikone w polu karnym zdołał oddać strzał, ale zbyt lekki jak na Trappa.

2
2
76'

Takie sytuacje trzeba wykorzystywać. Aurier urwał się obrońcom, mając sporo wolnego miejsca, uderzył głową metr ponad bramką.

2
2
75'

Verratti nieco przekombinował. W dobrej sytuacji chciał przepuścić kolegom piłkę, ale z akcji nic nie wyszło.

2
2
72'

Raptem chwilę później Di Maria znalazł się z piłką przed polem karnym, uderzył mocno, po ziemi, minimalnie obok słupka.

2
2
71'

Cavani minął Hiltona w polu karnym, ale Pionnier górą tym razem.

69'

Fatalne uderzenie Sessegnona. Trapp nawet nie musiał interweniować.

1
68'

Żółtą kartkę otrzymał Angel di Maria. Będzie rzut wolny dla Montpellier tuż przed linią pola karnego.

Paris Saint-Germain
65'

Ryad Boudebouz bardzo groźnie! Uderzył minimalnie nad poprzeczką, Trapp byłby bezradny. Wcześniej bardzo dobre dośrodkowanie do Pokornego.

3
4
1
1
1
63'

Cavani sam nie wie, jak nie zdołał zdobyć bramki. Urugwajczyk uprzedził rywali, ale nie trafił do siatki z trzech metrów. A właściwie to nie trafił w piłkę.

3
3
1
1
1
62'

Kapitalna wymiana piłki między graczami PSG. Di Maria z prawej nogi nie jest jednak tak groźny jak przy użyciu drugiej kończyny.

3
3
1
1
1
61'

Uderzenie Matudiego tylko do statystyk.

3
3
1
1
1
60'

Montpellier. Schodzi: Keagan Dolly. Wchodzi: Paul Lasne.

3
3
1
1
1
60'
59'

Jednak nie strzał, wyszło nieudane płaskie dośrodkowanie.

2
2
58'

Grożna sytuacja dla PSG. Rzut wolny po faulu na Verrattim. Di Maria szykuje się do strzału.

2
2
56'

Hilton i Pokorny zażegnali niebezpieczeństwo pod własną bramką.

3
3
55'

Dobre dogranie Pastore do Matudiego, ale tym razem bramka Pionniera bez zagrożenia.

3
3
1
50'

Ależ kuriozalna sytuacja! Trapp wybijając piłkę trafił wprost w Cavaniego i piłka wtoczyłaby się do bramki, gdyby nie Aurier!

3
4
1
48'

Gol! Strzelił Angel di Maria. Asystował mu Edinson Cavani.

Strata Montpellier pod własnym polem karnym, Cavani oddał piłkę Argentyńczykowi, a ten kapitalnym techniczym strzałem pokonał Pionniera z 20 metrów.

11
7
2
1
1
46'

Zaczynamy drugą część. Bez zmian.

3
3
45'

Strzał di Marii z dystansu. Soczysty, ale w środek bramki.

5
6
44'

PSG stanęło. Przed polem karnym hektary wolnego miejsca miał Sessegon, w ostatniej chwili zablokowany.

5
5
42'

Trudno o łatwiejszą sytuację. W zamieszaniu pod bramką PSG piłka spadła pod nogi Mbenzy, ten uderzył fatalnie, a miał sporo miejsca i przede wszystkim stał pięć metrów od bramki Trappa.

4
4
40'

Aurier stanął przed szansą, ale zwlekał z uderzeniem i w końcu jego strzał nie zagroził bramce Pionniera.

5
5
39'

Zmarnowana szansa PSG na kontrę. Nie popisał się di Maria. Wcześniej przez prawie 2 minuty Montpellier spokojnie wymieniało piłki pod bramką paryżan.

5
5
37'

PSG, podobnie jak na początku spotkania, usypia rywala. Dużo niedokładności z obu stron.

6
6
34'

Otrząsnęło się PSG i Di Maria po raz kolejny szukał Cavaniego.

6
5
33'

Pressing Montpellier i PSG z olbrzymim trudem opuszcza własną połowę.

5
6
31'

Co za odpowiedź! Skhiri doszedł do dośrodkowania z rożnego i trafił w poprzeczkę przy bardzo biernej postawie obrońców PSG.

6
6
29'

Gol! Strzelił Edinson Cavani. Asystował mu Blaise Matuidi.

Matuidi znalazł się na lewym skrzydle, dojrzał w środku Cavaniego, a ten uprzedził Pokornego i dołożył nogę.

22
13
2
2
2
28'

Dobra wrzutka Di Marii do Auriera, ten nie przyjął piłki zbyt dobrze i zamiast strzelać, właściwie podał do bramkarza.

4
4
1
1
27'

Fenomenalne podanie piętą Pastore do wychodzącego na czystą pozycję Maxwella. Pokorny w ostatniej chwili przeciął podanie do Cavaniego.

6
5
24'

W ostatniej chwili strzał Cavaniego zablokowany! Coraz ciekawiej w Paryżu.

5
5
23'

Pionnier! Jak on to wyciągnął? Di Maria perfekcyjnie wyprowadził kontrę, Matuidi stanął oko w oko z bramkarzem, ale uderzył wprost w niego!

6
6
20'

Bardzo gorąco pod bramką Montpellier. Pastore ograł dwóch rywali, niepewna interwencja Pionniera i PSG po raz kolejny było blisko objęcia prowadzenia.

5
5
1
19'

Oj Cavani ma inne zdanie. Dośrodkowanie do Urugwajczyka, napastnik idealnie się złożył, już cieszył się z bramki, ale sędzia liniowy nie pozostawił wątpliwości. Spalony.

5
5
18'

Odgryza się PSG. Centra do Cavaniego, Urugwajczyk uprzedzony. Wcześniej niegroźny strzał Hiltona złapał Trapp.

5
5
15'

Pokorny uruchomił Boudebouza, ale Aurier uprzedził zawodnika Montpellier. Przyjezdni bezkompromisowo, zupełnie bez respektu dla faworytów.

5
5
13'

Mukiele kapitalnie przedarł się prawym skrzydłem, piłka minęła Silvę i Mounier musiał tylko dołożyć nogę. Zamiast tego, fatalnie skiksował.

5
5
12'

Na razie piłka głównie w środku pola, zespoły nie forsują tempa.

5
5
10'

Di Maria szukał Cavaniego. Argentyńczyk wrzucił piłkę za plecy obrońców, jego kolega nie zdołał dojść do zbyt głębokiego dośrodkowania.

6
6
1
1
1
7'

Odważnie Skhiri, ale bez zagrożenia dla bramki Trappa. Niemiec od własnego pola karnego.

6
6
1
1
1
6'

Dobre wyjście Pionniera na szesnasty metr. Piłka adresowana była do Pastore.

5
5
5'

Pierwsza akcji di Marii. Dośrodkowanie Argentyńczyka przeciął Hilton.

5
5
1
3'

Maxwell włączył się do akcji ofensywnej, ale pod swoje karne wrócił Isaac Mbenza.

4
4
2'

Pierwza akcja Montpellier. Aurier kontrolował sytuację.