1
1
89'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Edinson Cavani. Asystował mu Julian Draxler. Draxler do Cavaniego, a ten strzałem ze "szpica" tuż przy słupku trafił na 5:0!

Paris Saint-Germain
7
4
2
2
3
88'
ZMIANA

Bastia. Schodzi: Enzo Crivelli. Wchodzi: Sadio Diallo.

1
87'

Meunier znalazł się w doskonałej sytuacji, ale defensor spudłował z kilku metrów!

85'

Mocny strzał oddał Lo Celso, piłka odbiła się od poprzeczki!

1
2
83'
ZMIANA
82'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Giovani Lo Celso. Asystował mu Edinson Cavani. Cóż za wejście Lo Celso! Cavani zagrał w pole karne, a rezerwowy w sytuacji sam na sam nad bramkarzem do siatki!

9
3
2
1
2
81'
ZMIANA

PSG. Schodzi: Marco Verratti. Wchodzi: Giovani Lo Celso.

80'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Edinson Cavani! Mocny strzał oddał Cavani, ale Leca odbił piłkę!

4
3
7
2
2
79'

Rzut karny dla PSG. Faulowany był Cavani.

1
1
75'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Edinson Cavani. Asystował mu Goncalo Guedes. Rozklepali defensywę gości paryżanie. W końcowej fazie akcji Guedes odegrał do Cavaniego, a ten strzałem do pustej bramki trafił na 3:0.

12
2
1
1
1
75'
ZMIANA

PSG. Schodzi: Lucas Moura. Wchodzi: Goncalo Guedes.

73'
ZMIANA

Bastia. Schodzi: Axel Ngando. Wchodzi: Lenny Nangis.

Lenny Nangis #11
Axel Ngando #19
73'

Cavani po raz kolejny trafił do bramki, ale sędzia gola nie uznał. Matuidi zagrał ręką.

70'

Cavani do siatki, ale arbiter uznał, że był spalony.

1
1
70'

Piłkarze PSG panują na boisku, nie forsują tempa gry sprawiając wrażenie, że czekają na końcowy gwizdek.

1
66'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego do piłki doszedł Marquinhos, ale z ośmiu metrów uderzył niecelnie.

1
63'

Meunier uderzał głową, Leca wybił piłkę na róg, po którym groźnie przymierzył Draxler. Piłka minęła jednak bramkę.

1
61'

Marco Verratti do Silvy, ale ten był na spalonym i sędzia przerwał grę.

2
1
1
1
1
59'

1
58'
ZMIANA

Bastia. Schodzi: Allan Saint-Maximin. Wchodzi: Gael Danic.

1
57'

Meunier uderzył z woleja z ok. 30 metrów. Piłka zeszła zawodnikowi z nogi i poszybowała daleko od bramki.

56'

Goście wykonywali aż cztery rzuty rożne, ale nie udało im się zdobyć pierwszej bramki i złapać kontaktu z rywalem. Inicjatywę ponownie przejęło PSG.

54'

Po dośrodkowaniu z rogu nieporozumienie w obronie PSG i Matuidi omal nie wbił piłki do własnej bramki.

52'

Paryżanie panują na placu gry, piłkarze Bastii nie są w stanie zagrozić gospodarzom.

48'

Po zmianie stron w ataku PSG. Po dwóch kornerach dla gospodarzy, przy kolejnym rozegraniu piłki na spalonym złapany został Maxwell.

46'

Gramy po przerwie.

44'

Indywidualna akcja Cavaniego, strzał jednak po raz kolejny był niecelny.

42'

Cavani przyjął piłkę na lewą nogą i błyskawicznie uderzył. Jednak nie trafił.

41'

Strzelał Marco Verratti, Leca zdołał jednak odbić piłkę.

40'

Zeszło powietrze z piłkarzy PSG po zdobyciu dwóch bramek. W polu karnym Bastii co chwilę dochodzi do groźnych sytuacji.

38'

Po dwóch ciosach piłkarze Bastii nie są w stanie zagrozić PSG.

35'

5
35'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Marco Verratti. Cóż za kontrowersja! Na boisku leżał Matuidi, ale paryżanie nie wybili piłki. Bramkarz gości podszedł do zawodnika PSG, co zauważył Verratti, który po chwili uderzył. Leca nie zdążył się dobrze ustawić i futbolówka wpadła w do siatki!

14
7
6
7
36
34'

Moura wpadł z piłką w pole karne, przewrócił się, ale arbiter nakazał grać dalej.

2
2
2
2
2
32'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Lucas Moura. Asystował mu Blaise Matuidi. Defensywa gości w końcu skapitulowała. Błąd w ustawieniu, Draxler prostopadle w pole karne do Matuidiego, ten do Moury, który wbił piłkę do pustej bramki.

12
4
2
3
7
30'

Strzał Ngando, jednak piłka przeleciała daleko od bramki PSG.

1
1
1
1
1
29'

Coraz lepiej zaczyna sobie radzić Bastia. Goście dokładniej wymieniają podania.

2
1
1
1
1
27'

Obraz gry nie ulega zmianie. Piłkarze gości sprawiają wrażenie, że nie wierzą w dobry wynik w Paryżu.

1
1
1
1
1
24'

Gra wciąż toczy się na połowie gości. PSG gra jednak zbyt wolno i nie jest w stanie rozmontować defensywy Bastii.

2
1
1
1
1
20'

Bardzo mocny strzał z dystansu oddał Lucas Moura, piłka odbiła się od poprzeczki! Mógł paść piękny gol!

2
1
2
1
3
18'

Po wrzutce z rogu niecelnie głową uderzył Thiago Silva. PSG wciąż przeważa, goście nastawieni na grę z kontry.

1
1
2
1
1
16'

Coulibaly znalazł się w dobrej sytuacji, ale źle wykończył akcję. Piłka poleciała wysoko ponad bramką.

1
1
1
2
1
15'

Adrien Rabiot chciał rozciągnąć grę i... wybił piłkę w aut. Póki co słaby początek w wykonaniu paryżan.

2
1
1
1
1
11'

Atak pozycyjny PSG, ale gospodarze mają póki co problemy z przedostaniem się pod bramkę Bastii.

1
1
1
1
1
7'

Odpowiedź gości, główkował Coulibaly, ale nie trafił w bramkę. Więcej z gry mają gospodarze.

1
1
1
1
1
3'

Już pierwsza okazja przed gospodarzami. Uderzał Thomas Meunier, który doszedł do wrzutki Matuidiego. Leca zdołał wybić piłkę na róg.

1
1
1
1
1
16:11

Wicelider Ligue 1 mierzy siły z zamykającą tabelę Bastią. Paryżanie muszą wygrać i liczyć na potknięcie AS Monaco.