Po strzale Kieruzela piłka odbiła się od muru gości.

90+4'

Gospodarze mają jeszcze rzut wolny sprzed pola karnego Wisły.

90+3'

Co za sytuacja Niedzieli! Pomocnik Chojniczanki najpierw stanął oko w oko z Załuską, ale przegrał ten pojedynek, choć po chwili stanął przed drugą sznasę, gdy zaatakował bezpańską piłkę wślizgiem i posłał ją wzdłuż bramki Wisły!

90'

II połowa została przedłużona o trzy minuty.

90'
wchodzi Wchodzi
#0
schodzi Schodzi
#0
89'

Po centrze z rzutu wolnego Kieruzel zgrał piłkę głową do Rybskiego, ten odgłówkował ją do Markowskiego, który z 11 metrów uderzył obok bramki Wisły.

88'

Gospodarze domagają się rzutu karnego za zagranie piłki ręką przez Mójtę, ale sędzia Dobrynin nie wskazał na "wapno".

85'

Biskup uderzył płasko z 17 z metrów, ale Załuska nie miał żadnego problemu ze złapaniem piłki.

83'

Chojniczanka w końcu się przebudziła i przeprowadziła składny atak, po którym przed szansą na zdobycie bramki stanął Niedziela, ale jego strzał z 12 metrów zablokował Jović.

80'

Wisła chce szybko postawić kropkę nad "i". Chojniczanka nie ma wiele do powiedzenia.

78'

Teraz Ondarsek z ostrego kąta uderzył obok dalszego słupka bramki Chojniczanki.

77'

Gol! Strzelił Krzysztof Mączyński. Asystował mu Boban Jović.

Piłka krążyła między wiślakami jak po sznurku, w końcowym fragmencie akcji Jović wycofał futbolówkę z "16" do Mączyńskiego, po którego strzale z 20 metrów piłka odbiła się od jednego z obrońców i wpadła do siatki ku rozpaczy bezradnego Budziłka.

#0
Wisła Kraków
Asysta:
#0
73'
#0
#0
73'
#0
#0
72'

Po centrze Głowackiego Ondrasek uprzedził przy piłce Budziłka i zgrał futbolówkę głową do Boguskiego, który jednak nie zdołał dojść do podania. Gdyby mu się to udało, mógłby wpakować piłkę do pustej bramki Chojniczanki.

69'

W drugim kwadransie drugiej połowy gospodarze są tylko tłem dla Białej Gwiazdy. Wisła nie wypuszcza I-ligowca z jego połowy.

66'

Zachara odegrał piłkę na linii pola karnego do Ondraska, który huknął prosto z powietrza, ale nad bramką Budziłka.

64'

I w odpowiedzi z ostrego kąta na bramkę Budziłka uderzył Jović, ale Słoweniec posłał piłkę nad poprzeczką.

60'

Biskup z łatwością ograł przy linii bocznej Mójtę i dośrodkował piłkę w pole karne Wisły. Tam minął się z nią Jović, dzięki czemu trafiła ona do Kosakiewicza, ale ten nie trafił w nią czysto, marnując doskonałą okazję.

58'

Mateusz Zachara dopadł do bezpańskiej piłki i uderzył bez namysłu z 14 metrów, ale Łukasz Budziłek nie musiał interweniować - futbolówka minęła jego bramki o dobry metr.

54'

Żółtą kartkę otrzymał Łukasz Kosakiewicz.

Chojniczanka Chojnice
53'

Dość senne pierwsze minuty po przerwie. Piłkarze nie weszli w drugą połowę z takim animuszem jak w pierwszą.

49'

Żółtą kartkę otrzymał Zdenek Ondrasek.

Czech został ukarany za krytykę decyzji sędziego.

#0
46'

Początek II połowy.

45'

Rybski pokusił się o strzał z 20 metrów, ale Załuska spokojnie chwycił piłkę.

42'

I znów Ondarsek zagłówkował w kierunku bramki Chojniczanki po centrze z rzutu rożnego, ale tym razem posłał piłkę obok słupka.

41'

Teraz po centrze z rzutu rożnego na bramkę gospodarzy zagłówkował Zdenek Ondrasek, ale Łukasz Budziłek udanie interweniował.

41'

Małecki próbował przelobować Budziłka z ok. 35 metrów, ale golkiper Chojniczanki przerzucił piłkę nad poprzeczkę.

39'

Budziłek miał problem z interwencją po strzale Mójty z 30 metrów, ale do odbitej przez niego piłki pospieszył jeden z obrońców i naprawił błąd kolegi.

37'

Boban Jović znalazł się z piłką w polu karnym gospodarzy, ale zamiast uderzyć na bramkę Budziłka, próbował dograć piłkę jednemu z kolegów, a jego podanie zostało zablokowane.

34'

W odpowiedzi Jakub Biskup z 25 metrów uderzył nad bramką Wisły.

Kto awansuje do ćwierćfinału Pucharu Polski?
Chojniczanka
Wisła
31'

Po strzale Mączyńskiego z 20 metrów piłka minęła bramkę Chojniczanki.

29'

Wyrównane spotkanie w Chojnicach.

26'

Po centrze Małeckiego nad bramką Chojniczanki uderzył Ondrasek, ale nawet gdyby Czech w tej sytuacji posłał piłkę do siatki, gol nie zostałby uznany, ponieważ zdaniem sędziów był na spalonym.

23'

Chojniczanka pokazuje, że nie bez przyczyny jest wiceliderem I ligi. Gospodarze potrafią oszukać wiślaków jak ekipy z czołówki ekstraklasy.

19'

Ale Chojniczanka nie składa broni! Teraz w sytuacji sam na sam z Załuską znalazł się Biskup, ale bramkarz Wisły udanie interweniował.

16'

Po bardzo intensywnym początku spotkania tempo gry nieco spadło. Przewaga Wisły jest coraz wyraźniejsza.

14'

Zgrabny atak Wisły sprawił, że w pozycji strzeleckiej znalazł się Zachara, ale jego uderzenie z 14 metrów zostało zablokowane przez obrońcę.

11'

To dobrze dla wiślaków, że szybko przekonali się o tym, że muszą dziś grać na poważnie. Patryk Małecki jest napakowany jak kabanos i obrońcy Chojniczanki mają z nim problemy.

8'

Chojniczanka chce iść za ciosem. Wisła ma spore problemy z uzyskaniem kontroli nad spotkaniem.

5'

Gol! Strzelił Patryk Mikita.

Co za odpowiedź Chojniczanki! Mikita zaskoczył Załuskę uderzeniem z półobrotu sprzed pola karnego. Kapitalne trafienie byłego gracza Legii Warszawa!

3'

Gol! Strzelił Rafał Boguski. Asystował mu Zdenek Ondrasek.

Chojniczanka zaczęła mecz z dużym animuszem, ale Wisła szybko ostudziła zapał gospodarzy. Po wrzucie z autu Jovicia Ondrasek zgrał piłkę w polu karnym do Boguskiego, a ten pokonał Budziłka strzałem z 10 metrów w kierunku dalszego rogu.

#0
Asysta:
#0
2'

Teraz Mikita uderzył dość mocno z narożnika pola karnego, ale Załuska pewnie złapał piłkę.

1'

Szybki atak gospodarzy środkiem pola. Przed polem karnym Wiśle Mikita oddał piłkę Kosakiewiczowi, którego uderzenie na rzut rożny sparował Załuska.

17:43

Wicelider I ligi wystąpi w tradycyjnych żółto-czerwonych strojach. Wisła zagra na biało.

17:43

Przedostatnie spotkanie 1/8 finału Pucharu Polski poprowadzi Zbigniew Dobrynin z Łodzi.