1:1 - Podleśny obronił strzał Mikołajczaka!

1
120'

Sędzia doliczył minutę.

118'

Piłkę w polu karnym Puszczy otrzymał Milos Krasić, lecz oddał już bardzo niecelny strzał.

116'

Wszystko wskazuje na to, że do rozstrzygnięcia tej rywalizacji potrzebne będą rzuty karne!

114'

W odpowiedzi ładny strzał Wolskiego. Andrzej Sobieszczyk dobrze spisał się jednak między słupkami.

1
113'

Ładny strzał z około 20 metrów oddał Kamil Łączek. Damian Podleśny nie dał się jednak zaskoczyć.

1
111'

Rafał Wolski dośrodkował piłkę z rzutu wolnego w pole karne Puszczy. Wybił ją Longinus Uwakwe.

109'

Gospodarze nie zamierzają się poddawać i raz na jakiś czas też wyprowadzą groźną akcję.

106'

Początek drugiej połowy dogrywki.

106'

Puszcza. Schodzi: Maciej Domański. Wchodzi: Łukasz Krzysztoń.

wchodzi Wchodzi
Łukasz Krzysztoń #9
schodzi Schodzi
105'

Sędzia doliczył jedną minutę.

104'

Mimo wszystko trzeba pochwalić gospodarzy za grę w defensywie.

100'

Słupek uratował Puszczę! Z dystansu strzelał Milen Gamakow.

99'

Michał Mikołajczyk dośrodkował z rzutu wolnego. W polu karnym piłkę pewnie złapał Damian Podleśny.

97'

Gospodarze znów skoncentrowali się głównie na defensywie.

94'

Zanosiło się na groźną akcję Puszczy, lecz w polu karnym Lechii źle podawał Marcin Orłowski.

93'

Sebastian Mila wierzy w swój zespół

1
91'

Żółtą kartkę otrzymał Michał Czarny.

Puszcza Niepołomice
91'

Zaczynamy pierwszą połowę dogrywki.

90+2'

Gospodarze znów umiejętnie oddalają grę od własnego pola karnego.

90'

Arbiter doliczył cztery minuty.

89'

Poprzeczka! Groźnie główkował Rafał Janicki.

88'

Piłkarze Lechii domagali się rzutu karnego za zagranie ręką. Sędzia nakazał jednak grać dalej.

1
86'

Gol! Strzelił Maciej Domański. "Jedenastkę" pewnym, mocnym strzałem wykorzystał Domański.

1
85'

Rzut karny dla Puszczy! Faulowany był Longinus Uwakwe!

84'

Zamieszanie w polu karnym Puszczy. Lechiści nie zdołali jednak oddać groźnego strzału.

82'

Lechia w pełni kontroluje wydarzenia na boisku.

80'

Lechia. Schodzi: Flavio Paixao. Wchodzi: Milos Krasić.

79'

Puszcza nie jest teraz w stanie groźnie zaatakować. Gra toczy się głównie w środku boiska.

77'

Puszcza. Schodzi: Bartosz Żurek. Wchodzi: Dominik Radziemski.

Dominik Radziemski #11
75'

Po ładnej akcji z kilkunastu metrów niecelnie strzelał Lukas Haraslin.

72'

Żółtą kartkę otrzymał Aleksandar Kovacević.

70'

Gra została wznowiona.

68'

Chwilowa przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebuje Andrzej Sobieszczyk.

66'

Gol! Strzelił Flavio Paixao. Asystował mu Lukas Haraslin.

Po dośrodkowaniu Haraslina pięknym strzałem z woleja popisał się Flavio Paixao. To był strzał nie do obrony!

65'

Piotr Wiśniewski chciał dośrodkować w pole karne Puszczy. Piłka wyszła jednak poza boisko...

63'

Niecelnie główkował Marco Paixao. Sędzia i tak jednak odgwizdał spalonego.

60'

Lechia w drugiej połowie prezentuje się słabiej niż w pierwszej odsłonie pojedynku.

59'

Tym razem z dystansu niecelnie strzelał Maciej Domański.

57'

Z dystansu niecelnie strzelał Kamil Łączek. Piłka przeleciała obok bramki.

54'

Poziom widowiska nie zachwyca.

51'

Nieco śmielej grają w drugiej połowie piłkarze Puszczy.

49'

Z dystansu strzelał Maciej Domański. Uderzenie zostało zablokowane.

46'

Początek drugiej połowy.

45'

42'

Małe zamieszanie w polu karnym gospodarzy, lecz ostatecznie piłkarze Puszczy zdołali wybić piłkę.

39'

Rzut wolny dla Lechii, około 20 metrów do bramki Puszczy. Strzelał Aleksandar Kovacević, a piłkę pewnie złapał Andrzej Sobieszczyk.

37'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Lechii. Piłkarze z Gdańska wybili jednak piłkę z własnej szesnastki.

35'

Żółtą kartkę otrzymał Marcel Kotwica.

32'

Lechia buduje kolejną akcję. A Puszcza umiejętnie oddala grę od własnego pola karnego.

30'

Z bardzo ostrego kąta strzelał Paweł Stolarski. To była zła decyzja, a uderzenie niecelne. Na piłkę czekał już Marco Paixao.

28'

Przekombinowali piłkarze Lechii rozegranie rzutu wolnego. Sędzia ostatecznie odgwizdał spalonego.

27'

Lechia atakuje, lecz nie potrafi wypracować sobie dogodnej sytuacji strzeleckiej.

24'

Paweł Stolarski wpadł w pole karne, ale zamiast strzelać, zdecydował się na podanie do kolegi z drużyny. Piłkę przejęli zawodnicy Puszczy.

22'

Piotr Wiśniewski dośrodkował piłkę z rzutu wolnego. Gospodarze wybili ją jednak z własnego pola karnego.

19'

Lechia prowadzi grę. Puszcza jak na razie bardzo skutecznie się jednak broni.

16'

Ładny strzał z dystansu oddał Milen Gamakow. Andrzej Sobieszczyk interweniował z problemami.

15'

Z dystansu strzelał Aleksandar Kovacević. Uderzenie zostało jednak zablokowane.

13'

Lechia znów zamknęła gospodarzy na ich połowie boiska.

11'

Po dośrodkowaniu Wiśniewskiego główkował Marco Paixao. Piłkę pewnie złapał bramkarz Puszczy.

9'

Kapitalna szansa dla Puszczy! Po zespołowej akcji Kamil Łączek fatalnie przestrzelił z 10 metrów. To powinien być gol!

1
8'

Śmielej w ostatnich minutach zaatakowali gospodarze. Obrońcy Lechii zaprezentowali się jednak dobrze w defensywie.

1
7'

Ciekawa, zespołowa akcja Puszczy. Łączek wstrzelił piłkę w pole karne Lechii, lecz wybili ją obrońcy drużyny z Gdańska.

1
4'

Lechia przeważa i atakuje. Gospodarze nastawili się na grę z kontry.

3'

Z 16 metrów strzelał Kamil Łączek. Uderzenie było jednak niecelne.

1
13:46

Spotkanie poprowadzi Piotr Lasyk (Bytom).

1
13:46

Puszcza Niepołomice to zespół występujący w II lidze. Po dziewięciu kolejkach ma na swoim koncie dwanaście punktów i zajmuje szóste miejsce. We wcześniejszych rundach Pucharu Polski zespół ten wyeliminował Garbarnię Kraków, Wdę Świecie oraz Koronę Kielce. Lechia Gdańsk zajmuje obecnie drugie miejsce w tabeli Lotto Ekstraklasy, a w pucharze wyeliminowała Piasta Gliwice.