Pepe niecelnie główkował na długim słupku. Real szuka kolejnego gola!

Karim Benzema po strzale klatką piersiową trafił w słupek!

Sędzia doliczył 3 minuty.

90'

Karim Benzema miał przed sobą tylko bramkarza, jednak posłał piłkę obok słupka.

88'

Toni Kroos idealnie dośrodkował na głowę Vazqueza, który źle trafił w piłkę i zmarnował wyśmienitą okazję.

85'

Ależ bomba Kroosa! Niemiec huknął z dystansu obok spojenia słupka z poprzeczką!

79'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Cayetano Bonnin.

Cayetano Bonnin #3
Osasuna Pampeluna
78'

Gol! Strzelił David Garcia. Asystował mu Jaime Romero. Druga bramka dla Osasuny! Kapitalnym strzałem głową Casillę przelobował David Garcia.

David Garcia #5
Asysta:
Jaime Romero #17
76'

Nacho świetnie zauważył niepilnowanego Benzemę, który z 13 metrów huknął w poprzeczkę!

75'

Żółtą kartkę otrzymał Cayetano Bonnin.

74'
72'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Roberto Torres! Kiko Casilla popisał się świetną interwencją!

Roberto Torres #10
72'

Żółtą kartkę otrzymał Sergio Ramos.

Real Madryt
72'

Rzut karny dla Osasuny! Chwilę po faulu jeden z piłkarzy gości trafił do siatki, więc sędzia nie powinien przerywać tej akcji.

71'

Zaatakowała Osasuna! Jaime ładnie uderzył z 22 metrów i piłka przeleciała tuż obok słupka! Było blisko.

71'

Osasuna. Schodzi: Miguel de las Cuevas. Wchodzi: Roberto Torres.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Miguel de las Cuevas #20
69'

Żółtą kartkę otrzymał Danilo.

Real Madryt
68'

Karim Benzema już stworzył sobie okazję! Francuz strzelił z ostrego kąta po ziemi, ale piłkę nogami obronił Nauzet.

65'

Ależ blisko!!! Alvaro Morata główkował nieznacznie obok słupka. To była bardzo dobra okazja dla napastnika Realu.

64'

Gol! Strzelił Oriol Riera. Asystował mu Miguel de las Cuevas. Bramka honorowa dla Osasuny! Wprowadzony napastnik trafił do siatki po strzale z główki.

Asysta:
63'
62'

Gol! Strzelił Luka Modrić. Asystował mu Alvaro MorataCo za bramka!!! Po kombinacyjnej akcji Realu chorwacki pomocnik świetnie minął rywala i uderzył z dystansu tuż przy słupku Osasuny.

61'

Osasuna. Schodzi: Emmanuel Riviere. Wchodzi: Oriol Riera.

60'

Aktywny Mateo Kovacić zagrał w pole karne do Bale'a, który przyjął piłkę i huknął z półwoleja. Golkiper Osasuny insynktownie obronił strzał.

57'

I znów bardzo groźnie w polu karnym Osasuny! Mateo Kovacić miał przed sobą pustą bramkę, jednak wypuścił piłkę zbyt mocno do boku pola karnego i nie zdołał oddać strzału, a po chwili źle główkował Alvaro Morata.

56'

Gol! Strzelił Pepe. Asystował mu Toni Kroos. Druga asysta Kroosa po dośrodkowaniu z rzutu rożnego! Tym razem celnie główkował Pepe.

Real Madryt
1
53'

Osasuna. Schodzi: Kenan Kodro. Wchodzi: Jaime Romero.

Kenan Kodro #19
50'

Kolejna wyborna okazja dla Realu! Po akcji Danilo strzał Kovacicia obronił golkiper, a dobitkę Moraty ciałem zatrzymał jeden z defensorów.

48'

Osasuna miała trzy rzuty rożne z rzędu. Kiko Casilla nie musiał jednak wykazywać się swoimi umiejętnościami.

46'

Z dystansu huknął Kenan, a piłka po nodze Ramosa przeleciała nad poprzeczką.

46'

Początek drugiej połowy!

45+1'

Gol! Strzelił Sergio Ramos. Asystował mu Toni Kroos. Już 3:0!!! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego celną główką popisał się Ramos!

42'

Niesamowite! To powinno być 3:0! Alvaro Morata zagrał na 11. metr do nacierającego Bale'a, który zbyt mocno przyjął piłkę i nie zdołał oddać celnego strzału w doskonałej sytuacji.

40'

Gol! Strzelił Danilo. Cóż za odpowiedź Realu Madryt! Nauzet w wielkim stylu wybronił strzał z główki Moraty, ale wobec dobitki brazylijskiego defensora był już bez szans!

Real Madryt
39'

Poprzeczka ratuje Real Madryt!!! Z bliskiej odległości główkował Unai Garcia i pomylił się dosłownie o centymetry!

35'

Nauzet odważnie interweniował poza własnym polem karnym. Bramkarz Osasuny zanotował już kilka udanych interwencji.

33'

Piłkarze Osasuny poradzili sobie z wrzutką Kroosa.

32'

Żółtą kartkę otrzymał Unai Garcia. Real będzie miał rzut wolny w okolicy narożnika pola karnego.

Unai Garcia #15
31'

Po dośrodkowaniu de las Cuevasa z główki niecelnie uderzył Emmanuel Riviere.

30'

Od jakiegoś czasu Real ma już wyraźną optyczną przewagę. Pachnie kolejnymi bramkami dla gospodarzy.

27'

To mogła być bramka kolejki! Po centrze za plecy obrońców Cristiano Ronaldo odegrał piłkę piszczelem i prawie przelobował golkipera. Po reakcji Portugalczyka trudno jednak stwierdzić, czy właśnie w taki sposób chciał wykończyć akcję.

26'

Mateo Kovacić kapitalnie ruszył lewym skrzydłem, lecz jego zagranie w kierunku Moraty zostało zablokowane.

22'

Po kornerze główkował Sergio Ramos i piłka o metr minęła słupek bramki Osasuny.

22'

Gareth Bale!!! Walijczyk, tym razem z akcji, kapitalnie przymierzył i huknął płasko z ponad 20 metrów. Bardzo dobrą interwencją popisał się jednak Nauzet.

18'

Bardzo niecelnie z rzutu wolnego uderzył Gareth Bale.

17'

Żółtą kartkę otrzymał Miguel Flano. Stoper Osasuny bezpardonowo zatrzymał Kovacicia.

Miguel Flano #4
14'

Osasuna nie potrafi stworzyć podbramkowej okazji, z kolei Królewscy spokojnie wyczekują na kolejne błyskawiczne wyjścia.

10'

Druga kontra i powinien być drugi gol! Bramkarz Osasuny w ostatniej chwili uprzedził Danilo, a z ostrego kąta tylko w boczną siatkę strzelił Toni Kroos.

6'

Gol! Strzelił Cristiano Ronaldo. Asystował mu Gareth Bale. Ronaldo wrócił do gry i od razu trafił do siatki!!! Po kontrze Walijczyk wystawił piłkę jak na tacy do Portugalczyka, który strzelił do pustej bramki z 4 metrów.

6'

Emmanuel Riviere strzelił z pierwszej piłki z narożnika pola karnego. Golkiper Realu Madryt mógł jednak ze spokojem odprowadzić ten niecelny strzał wzrokiem.

3'

Luka Modrić miał chwilowe problemy z jednym z mięśni. Na szczęście powrócił do gry.

15:09

W stolicy Hiszpanii 30 stopni. Upał nie przyciągnął tłumów na madrycki stadion.

15:09

W pierwszym sobotnim meczu 3. kolejki pewne zwycięstwo odniósł rywal zza miedzy Realu - Atletico.

15:09

Spotkanie poprowadzi Fernandez Borbalan.

15:09

Pierwszy raz od finału mistrzostw Europy wystąpi Cristiano Ronaldo. Portugalczyk znalazł się w podstawowym składzie Realu Madryt.

15:09

Real Madryt po dwóch kolejkach ma komplet oczek. Osasuna Pampeluna zdobyła tylko punkt. Jakim wynikiem zakończy się mecz na Santiago Bernabeu?