Lionel Messi strzelił centymetry obok słupka z rzutu wolnego.

Omar Ramos #23
CD Leganes
2
84'

Trochę rozluźnienia wdarło się w poczynania Barcelony w ostatnich minutach. Beniaminek szuka drugiego gola przeciwko mistrzowi Hiszpanii.

80'

Gol! Strzelił Gabriel. Honorowa bramka dla Leganes! Kapitalnym strzałem z rzutu wolnego z ok. 22 metrów popisał się Gabriel! Beniaminek zasłużył na te trafienie.

Gabriel #8
CD Leganes
2
3
80'

Żółtą kartkę otrzymał Neymar.

1
1
77'

Premierowego gola szuka Paco Alcacer. Napastnik Barcelony został jednak zatrzymany w ostatniej chwili przez Bustinzę.

74'

Małe zgrzyty między piłkarzami. W roli głównej Neymar.

71'

Alexander Szymanowski ruszył z akcją, jednak zza pola karnego uderzył wysoko nad poprzeczką.

71'

Unai Bustinza dość niebezpiecznie główkował w światło własnej bramki, ale na posterunku stał golkiper Leganes.

69'

Spokojny okres w meczu. Barcelona nie podkręca tempa.

65'
64'

Gol! Strzelił Rafinha. CO ZA GOL!!! Rafinha huknął z 20 metrów pod poprzeczkę bramki Leganes!

5
2
63'

Piłka w siatce, ale bramka nie została zaliczona! Strzał Messiego golkiper sparował na słupek, a celną dobitkę zaliczył Paco Alcacer. Wprowadzony napastnik Barcy w momencie uderzenia Argentyńczyka był jednak najbliżej bramkarza.

62'

Świetna akcja Gabriela. Piłkarz Leganes minął na boku pola karnego Pique, jednak strzelił wprost w ter Stegena.

61'

CD Leganes. Schodzi: Unai Lopez. Wchodzi: Omar Ramos.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
61'

CD Leganes. Schodzi: Daniel Machis. Wchodzi: Alexander Szymanowski.

Alexander Szymanowski #11
Daniel Machis #7
59'

Lionel Messi huknął z ostrego kąta pod brzuchem golkipera, a beniaminka uratował stojący na linii bramkowej Insua.

57'

Barcelona. Schodzi: Ivan Rakitić. Wchodzi: Arda Turan.

56'

Barcelona. Schodzi: Luis Suarez. Wchodzi: Paco Alcacer.

55'

Gol! Strzelił Lionel Messi. Pewnie wykonana jedenastka przez Argentyńczyka!

3
1
54'

Żółtą kartkę otrzymał Unai Bustinza.

54'

RZUT KARNY DLA BARCELONY! Luis Suarez zagrał w "szesnastkę" do Neymara, który był ewidentnie łapany za koszulkę.

1
51'

Sytuacja na boisku się nie zmienia - Leganes stara się zaatakować, a Barca czyha na szybkie kontry.

46'

CD Leganes. Schodzi: Carl Medjani. Wchodzi: Ruben Perez.

Ruben Perez #21
48'

Kone strzelił z 15 metrów wprost w bramkarza Barcelony.

46'

Początek drugiej połowy.

1
44'

Gol! Strzelił Neymar. Asystował mu Luis Suarez. I kolejna świetna akcja tercetu "MSN"! Suarez wyszedł do sytuacji sam na sam, jednak zagrał jeszcze na lewą stronę do Neymara, który trafił do pustej bramki.

4
1
42'

Barcelona przyjmuje rywala na własnej połowie. Mistrzowie Hiszpanii mogą mieć okazje do błyskawicznych kontr.

38'

Gospodarze domagali się rzutu karnego. Sędzia nie dał się nabrać na teatralny upadek.

36'

Luis Suarez ma na koncie już 60 goli w Primera Division. Na ten dorobek zapracował w 66 meczach!

1
34'

Powinna być bramka dla Leganes!!! Machis bez problemu minął Mascherano, a jego strzał z ostrego kąta obronił Marc-Andre ter Stegen. Skrzydłowy beniaminka miał jeszcze okazję na dobitkę, jednak tym razem trafił w Umtitiego!

33'

Kolejna ryzykowna decyzja ter Stegena. Niemiec wyszedł do narożnika pola karnego, jednak piłka po lobie Kone przeleciała wyraźnie obok bramki.

31'

Gol! Strzelił Luis Suarez. Asystował mu Lionel Messi. Już 2:0!!! Po katastrofalnym błędzie gospodarzy Messi przejął piłkę przed polem karnym, położył 2 rywali i zagrał do zupełnie niepilnowanego Suareza, który trafił do pustej siatki.

3
1
30'

Marc-Andre ter Stegen na 20 metrze zdecydował się na zwód. Było gorąco, ale Niemiec wyszedł z całego zamieszania zwycięsko.

29'

Andres Iniesta zagrał w pole karne do Suareza, który stracił równowagę i został uprzedzony przez golkipera Leganes.

27'

Żółtą kartkę otrzymał Carl Medjani.

25'

Żółtą kartkę otrzymał Ivan Rakitić.

23'

Cóż za rajd Luisa Suareza! Urugwajczyk minął 3 rywali i mógł zdobyć dość przypadkowego gola. Po starciu z jednym z defensorów piłka leciała za kołnierz bramkarza, ale ten zdołał przerzucić ją nad poprzeczkę.

21'

Lionel Messi pokonał już 34 zespoły w rozgrywkach Primera Division. Lepszym dorobkiem może pochwalić się legendarny Raul (35).

3
20'

Luis Suarez zacentrował do Neymara, który złożył się do efektywnego półwoleja. Piłka odbiła się od murawy, a następnie przeleciała nad poprzeczką.

18'

FC Barcelona już prowadzi, a my przypominamy o piłkarskim profilu na Facebooku.

17'

Unai Lopez huknął w mur piłkarzy Barcelony.

17'

Leganes będzie miał rzut wolny tuż przed polem karnym Barcelony. Faulował Gerard Pique.

15'

Gol! Strzelił Lionel Messi. Asystował mu Luis Suarez. Bramka dla Barcelony!!! Goście wyszli z błyskawicznym kontratakiem - Suarez popędził prawym skrzydłem, wyprzedził rywala i zagrał jak na tacy na 10. metr do Messiego. Argentyńczyk wykorzystał kapitalną sytuację.

3
1
14'

Ładna akcja Barcelony zakończyła się zablokowanym strzałem. Neymar wpadł w pole karne, świetnie wycofał do Messiego, który trafił w nogi dobrze ustawionego stopera.

13'

Piłka po strzale z główki piłkarza Leganes wylądowała na górnej siatce bramki Barcelony.

11'

Błąd sędziego. Bengoetxea odgwizdał pozycję spaloną Luisa Suareza, choć Urugwajczyk w momencie podania był w linii z ostatnim obrońcą gospodarzy.

10'

Lionel Messi przewrócił się w polu karnym Leganes, lecz jedenastki na pewno nie było.

8'

A Leganes się bawi! Ivan Rakitić stracił piłkę na własnej połowie, ale gospodarze nie skorzystali z prezentu. Pierwszy strzał z dystansu został zablokowany, po drugim piłka poleciała daleko w trybuny.

6'

Piłkarze Barcelony pierwszy raz grają w lidze o godzinie 13:00 i zdecydowanie nie mogą rozkęcić się w starciu z Leganes.

2'

Beniaminek dość odważnie zaatakował Barcelonę i ma optyczną przewagę. Lewą stroną przedarł się Machis, jednak jego strzał z ostrego kąta nie sprawił żadnego problemu ter Stegenowi.

12:16

W sobotnie popołudnie wielka FC Barcelona zagra na stadionie, który może pomieścić niecałe 11 tysięcy widzów.

12:16

Jest kilka zmian w podstawowej jedenastce gości. Wydaje się, że Barca będzie grać dziś ustawieniem 3-4-3, ponieważ w składzie brakuje nominalnego prawego defensora.

12:16

W poprzedniej kolejce FC Barcelona niespodziewanie przegrała u siebie z innym beniaminkiem, Deportivo Alaves 1:2. W środku tygodnia mistrzowie Hiszpanii rozgromili jednak Celtic 7:0. Leganes w dorobku ma 4 punkty, w tym bezbramkowy remis z Atletico Madryt.