Gol! Strzelił Fernando Torres. Druga bramka Torresa!

Sporting Gijon
90'

Rzut karny dla Atletico! Faulowany w "szesnastce" Nicolas Gaitan.

87'

Angel Correa uderzył z dystansu po ziemi, jednak tą próbą nie sprawił żadnego kłopotu bramkarzowi Sportingu.

84'

Castro był naciskany przez czterech rywali i jego strzał z 15 metrów został przyblokowany.

80'

Kapitalna akcja Sportingu!!! Asturyjczycy wyśmienicie wymienili podania i Nacho Cases, mając przed sobą tylko bramkarzac uderzył w boczną siatkę.

78'

Ależ miał pomysł Fernando Torres! Napastnik Atletico zobaczył wysuniętego bramkarza i uderzył zza połowy! Piłka przeleciała jednak nad poprzeczką.

74'

Angel Correa uderzył zza pola karnego daleko w trybuny Vicente Calderon.

72'

Gol! Strzelił Fernando Torres. Asystował mu Angel Correa. Kibice doczekali się czwartego gola! Correa kapitalnie wpadł w pole karne, z końcowej linii zagrał na 4. metr do Torresa, a ten z najbliższej odległości trafił do siatki. Bramka po akcji rezerwowych!

69'

Gijon. Schodzi: Duje Cop. Wchodzi: Carlos Castro.

67'

Antoine Griezmann kapitalnie przyjął piłkę głową i z powietrza uderzył w boczną siatkę!

63'

Niestety po zmianie stron nie jest to wielkie widowisko. Atletico kontroluje wydarzenia boiskowe, Sporting skupia się na tym, aby nie stracić kolejnych goli.

63'

Gijon. Schodzi: Victor Rodriguez. Wchodzi: Akram Afif.

wchodzi Wchodzi
Akram Afif #17
schodzi Schodzi
Victor Rodriguez #7
60'

Atletico. Schodzi: Kevin Gameiro. Wchodzi: Angel Correa.

56'

Kevin Gameiro był ewidentnie faulowany przed polem karnym, lecz sędzia nakazał dalszą grę. Dziwna decyzja arbitra.

53'

Antoine Griezmann zdecydował się na kolejny strzał. Tym razem Francuz uderzył obok słupka.

50'

Spokojny początek drugiej części gry.

46'

Gijon. Schodzi: Isma Lopez. Wchodzi: Borja Viguera.

Borja Viguera #25
46'

Początek drugiej części gry.

43'

Z ostrego kąta obok spojenia słupka z poprzeczką huknął Kevin Gameiro. Atletico szuka kolejnych goli.

40'

Znów groźnie! Yannick Ferreira Carrasco miał wokół siebie 3 rywali, ale mimo to zdołał oddać strzał. Piłka po rękach golkipera odbiła się od słupka.

38'

Jeden z zawodników Sportingu uderzył z bocznej linii pola karnego. Na posterunku Jan Oblak.

35'

Trzecia bramka całkowicie podcięła skrzydła gościom. Na boisku dominuje już tylko Atletico.

31'

Gol! Strzelił Antoine Griezmann. Asystował mu Koke. 3:0!!! Francuz popisał się kapitalnym uderzeniem zza pola karnego! Piłka wleciała tuż pod poprzeczkę bramki gości.

Asysta:
2
28'

Piłka znów w siatce Sportingu po strzale Gameiro, ale tym razem sędzia odgwizdał spalonego. Kontrowersyjna decyzja. Powtórki wykazują, że bramka powinna zostać uznana.

26'

Na strzał zza pola karnego zdecydował się Burgui. Został zablokowany.

23'

Dość niespodziewany strzał z powietrza Carrasco. Belg posłał piłkę obok słupka.

21'

Atletico kontroluje wydarzenia boiskowe, a my przypominamy o piłkarskim profilu na Facebooku. Zapraszamy!

18'

Goście nieco się przebudzili, ale Jan Oblak wciąż nie musiał wykazywać się swoimi umiejętnościami.

16'

Żółtą kartkę otrzymał Fernando Amorebieta.

13'

Atletico oddało inicjatywę gościom. Piłkarzom Sportingu trudno się jednak podnieść po dwóch błyskawicznych ciosach ze strony finalisty Ligi Mistrzów.

9'

Pierwsza okazja dla Sportingu. Duje Cop uderzył zza pola karnego i piłka przeleciała obok słupka.

1
8'

Znów gorąco w polu karnym Sportingu. Filipe Luis został zablokowany na 9 metrze.

5'

Gol! Strzelił Kevin Gameiro. Asystował mu Filipe Luis. Cóż za początek w wykonaniu Atletico Madryt!!! Po 5 minutach mamy 2:0! Gameiro popisał się świetnym strzałem z narożnika pola karnego i piłka wleciała tuż przy słupku bramki Sportingu.

2
2'

Gol! Strzelił Antoine Griezmann. Asystował mu Kevin Gameiro. Po fatalnym błędzie Ismy Lopeza do sytuacji sam na sam wyszedł Griezmann, który już w 90. sekundzie cieszył się z gola!

15:52

W pierwszym sobotnim spotkaniu Primera Division obejrzeliśmy aż 6 goli.

15:52

Spotkanie poprowadzi Ocon Arraiz.

15:52

Zespoły jeszcze nie zaznały goryczy porażki w tym sezonie. Kibice Atletico nie mogą być jednak zadowoleni, ponieważ oprócz ostatniego zwycięstwa, Los Colchoneros zanotowali 2 remisy. Wyżej w tabeli jest chociażby Sporting Gijon z 2 wygranymi i remisem na koncie.