Primera Division: 5. kolejka
21 wrz 2016 20:00
19:22

Żółtą kartkę otrzymał Dani Carvajal. Po ostatnim gwizdku gospodarze mieli spore pretensje do sędziego, a ukarany został boczny defensor Realu.

Real Madryt
90+3'

Cristiano Ronaldo strzelił z rzutu wolnego wprost w golkipera.

90+1'

Sędzia doliczył 3 minuty.

90+1'

Sporo zamieszania na boisku. Piłkarze Realu wyraźnie się spieszą.

89'

Cristiano Ronaldo miał piłkę meczową na nodze!!! Portugalczyk strzelił z 11 metrów wprost w golkipera. Napór trwa!

1
86'

Ależ zamieszanie!!! Lucas Vazquez został zablokowany, a po chwili Sergio Ramos próbował wymusić rzut karny. Gorąco w "szesnastce" Villarreal.

83'

Świetna interwencja Sergio Asenjo! Bramkarz Villarreal instynktownie obronił strzał z główki Moraty. Piłka odbiła się jeszcze od murawy, ale to nie zmyliło golkipera przyjezdnych.

80'

Sergio Asenjo wypluł piłkę przed siebie po strzale Kroosa, ale do dobitki nie zdołał dobiec Alvaro Morata.

77'

Real. Schodzi: Karim Benzema. Wchodzi: Alvaro Morata.

76'

Cristiano Ronaldo uderzył z dystansu, ale wywalczył tylko rzut rożny. Po chwili Karim Benzema główkował nad bramką Villarreal.

75'

Żółtą kartkę otrzymał Toni Kroos.

Real Madryt
1
75'

Karim Benzema padł na murawę w polu karnym, ale sędzia nakazał dalszą grę.

1
75'

Real trochę ryzykuje i zostawia rywalom miejsce na kontrataki. Ostatni kwadrans zapowiada się bardzo ciekawie!

1
73'

Real wciąż ma przewagę, jednak gościom udało się nieco oddalić grę od własnego pola karnego.

1
71'

Real. Schodzi: Gareth Bale. Wchodzi: Lucas Vazquez.

69'

Żółtą kartkę otrzymał Cristiano Ronaldo. To nie jest dobry dzień dla Portugalczyka.

66'

Centymetry od gola dla Realu!!! Gareth Bale strzelił z pierwszej piłki z narożnika pola karnego tuż obok słupka!

1
63'

Po dośrodkowaniu Jamesa z półwoleja piłkę wstrzelał Sergio Ramos, lecz został zablokowany.

1
61'

Dani Carvajal zagrał płasko na trzeci metr, a Cristiano Ronaldo minął się z piłką. Portugalczyk odbił się jeszcze od słupka, ale na szczęście szybko powrócił do gry.

1
59'

Mateo Kovacić huknął z 17 metrów daleko w trybuny Santiago Bernabeu. To był już 13. rzut rożny dla Królewskich!

1
58'

Sergio Asenjo skutecznie piąstkował po groźnym dośrodkowaniu z lewej flanki. Trwa napór Realu!

1
55'

Po zmianie stron Real wyraźnie przyspieszył. Będą emocje przed nami!

1
52'

Żółtą kartkę otrzymał Jose Angel.

Villarreal CF
1
50'

Mateo Kovacić zacentrował w pole karne i Karim Benzema uderzył z główki nieznacznie obok słupka. Real od początku drugiej połowy naciera z wielkim animuszem!

1
48'

Gol! Strzelił Sergio Ramos. WYRÓWNANIE! Stoper Realu przed przerwą sprokurował karnego, a tuż po zmianie stron doprowadził do remisu! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Hiszpan popisał się celną główką!

Real Madryt
3
48'

Sergio Asenjo wypuścił piłkę z rąk po stosunkowo łatwym dośrodkowaniu i dopadł do niej Sergio Ramos, który trafił w jednego z rywali!

1
46'

Zaczynamy drugą połowę!

1
45+1'

Gol! Strzelił Bruno Soriano. Kapitalna podcinka Bruno i mamy 1:0 dla gości!!!

1
2
45'

Real. Schodzi: Marcelo. Wchodzi: Dani Carvajal. Dopiero teraz na boisku melduje się Hiszpan.

45'

Żółtą kartkę otrzymał Sergio Ramos. Za zagranie ręką.

Real Madryt
1
45'

RZUT KARNY DLA VILLARREAL!!!

1
44'

Bardzo dobra okazja dla Villarreal! Nicola Sansone ruszył z błyskawiczną kontrą, jednak na 20 metrze totalnie się pogubił i ostatecznie akcja nie zakończyła się nawet strzałem.

1
43'

Marcelo nabawił się urazu i będzie potrzebna zmiana!

1
41'

Dość sennie na Santiago Bernabeu. Bramkarze zaliczyli tylko po jednej udanej interwencji.

1
38'

Gareth Bale strzelił z dystansu i piłka poszybowała 2 metry obok słupka.

1
36'

Ciężkie zadanie przed Realem Madryt. Villarreal bardzo dobrze się broni i praktycznie nie dopuszcza rywala pod własną bramkę.

1
32'

Cristiano Ronaldo zdecydował się na strzał z dystansu. Piłka przeleciała wyraźnie nad poprzeczką.

1
29'

Nicola Sansone zdecydował się na ekwilibrystyczny strzał z przewrotki, lecz nie trafił w światło bramki.

1
28'

Denis Czeryszew silnie huknął z 17 metrów, jednak piłkę zmierzającą pod poprzeczkę zdołał zbić Kiko Casilla. To szczególny mecz dla Rosjanina, który na El Madrigal trafił właśnie z Realu.

1
25'

Bardzo uważnie grają obrońcy Villarreal. Praktycznie wszystkie centry w pole karne padają ich łupem.

1
23'

Raphael Varane wyskoczył najwyżej w "szesnastce" Villarreal, ale nie miał możliwości na oddanie celnego strzału.

1
20'

Manu Trigueros nieczysto trafił w piłkę przed polem karnym Realu i ta powoli przeleciała obok słupka bramki Casilli.

1
18'

Świetna okazja dla Realu. Gareth Bale zgrał piłkę głową na długi słupek, Karim Benzema zdołał ją odbić i instynktowną paradą tuż przed linią bramkową popisał się Sergio Asenjo.

1
15'

Real długo konstruuje swoje akcje, jednak nie stwarza większego zagrożenia. Brakuje skutecznego ostatniego zagrania w wykonaniu wicemistrza Hiszpanii.

1
11'

Królewscy mieli 4. rzuty rożne z rzędu, ale golkiper gości nie musiał wykazywać się swoimi umiejętnościami.

1
10'

Real praktycznie nie schodzi z połowy rywali, a my przypominamy o naszym piłkarskim profilu na Facebooku.

1
7'

Po centrze z rzutu rożnego Cristiano Ronaldo starał się główkować, ale piłka tylko prześlizgnęła się po czuprynie Portugalczyka.

1
5'

Od początku lekką inicjatywę przejęli gospodarze. Królewscy starają się nacierać skrzydłami.

1
3'

Villarreal rozegrał do tej pory 17 meczów na Santiago Bernabeu. Bilans Żółtej Łodzi Podwodnej to 0 zwycięstw, 4 remisy i 13 porażek!

1
19:22

Spotkanie poprowadzi Gonzalez Gonzalez.

19:22

Oba zespoły wciąż nie zaznały goryczy porażki w tym sezonie ligowym. Real Madryt jest jedyną ekipą, która ma komplet punktów, z kolei Villarreal zgarnęło 8 na 12 możliwych oczek.