89'

Ivan Rakitić posłał piłkę między nogami Godina, ale chwilę później zagrał zbyt mocno w kierunku Neymara. Dzieje się w Barcelonie!

1
88'

Wielka szansa dla Atletico! Po strzale z główki Godina futbolówkę nad poprzeczkę posłał golkiper Barcy.

1
86'

Żółtą kartkę otrzymał Filipe Luis. Pachnie czerwoną kartką na Camp Nou!

Atletico Madryt
1
86'

Ależ blisko!!! Ivan Rakitić kapitalnie wystawił piłkę do Jordi Alby, który po bloku uderzył nad poprzeczką!

84'

Żółtą kartkę otrzymał Luis Suarez. Bardzo ostra nakładka Urugwajczyka na nogę Filipe Luisa.

1
83'

Neymar dośrodkował w pole karne, a Gerard Pique po strzale z główki posłał piłkę centymetry obok słupka!

1
82'

Żółtą kartkę otrzymał Thomas Partey. Ponownie faulowany Neymar.

1
79'

Neymar ruszył w pole karne i uderzył z całych sił z ostrego kąta. Jan Oblak odbił piłkę przed siebie.

1
75'

Neymar wykonał rzut wolny z 23 metrów i trafił w głowę jednego z graczy stojących w murze.

1
74'

Kolejny ostry faul i kolejne pretensje piłkarzy Barcelony. Tym razem za brak kartki.

1
71'

Coraz większe gwizdy na Camp Nou. Piłkarze Barcelony upadają, gwizdek sędziego milczy. Nie wszystkie decyzje arbitra są słuszne.

68'

Luis Suarez strzelił prosto w mur z ok. 30 metrów.

1
67'

Żółtą kartkę otrzymał Antoine Griezmann. Zaczyna się robić nerwowo!

1
65'

Neymar! Brazylijczyk groźnie uderzył zza pola karnego i piłkę na korner sparował golkiper Atletico.

1
64'

FC Barcelona w poważnych tarapatach. Z powodu urazów boisko opuścili Busquets i Messi, a Atletico błyskawicznie doprowadziło do wyrównania.

1
61'

Gol! Strzelił Angel Correa. Asystował mu Fernando Torres. GOOOOOL!!! CO ZA WEJŚCIE SMOKA!!! Javier Mascherano w fatalnym stylu przewrócił się przed nacierającym Correą, a ten trafił do siatki po płaskim strzale zza pola karnego. Piłka po drodze odbiła się jeszcze od słupka!

60'

Atletico. Schodzi: Saul Niguez. Wchodzi: Fernando Torres.

60'

Atletico. Schodzi: Kevin Gameiro. Wchodzi: Angel Correa.

59'

Barcelona. Schodzi: Lionel Messi. Wchodzi: Arda Turan. Nie jest to groźny uraz - Messi opuścił boisko o własnych siłach.

58'

Lionel Messi usiadł na murawie i czeka na zmianę. Najlepszy piłkarz Barcelony doznał urazu pachwiny.

57'

Jakieś problemy ma Lionel Messi. Argentyńczyk najprawdopodobniej będzie musiał opuścić boisko!

54'

Żółtą kartkę otrzymał Koke. To pierwsze ostre przewinienie w meczu i od razu mamy "żółtko". Faulowany Neymar.

1
51'

Barcelona. Schodzi: Sergio Busquets. Wchodzi: Andre Gomes. Wydaje się, że Busquets nabawił się drobnego urazu.

50'

Jan Oblak wybił piłkę sprzed nóg Neymara na 15 metrze. Świetna decyzja bramkarza Atletico.

1
49'

Antoine Griezmann miał dużo miejsca przed polem karnym, lecz nie trafił czysto w piłkę i posłał ją daleko w trybuny.

46'

Neymar zostawił piłkę Messiemu, ale ten ponownie został przyblokowany. Pierwsze sekundy zwiastują dużo ciekawszą połowę na Camp Nou!

46'

Już w 18. sekundzie strzał po ziemi z dystansu oddał Antoine Griezmann. Marc-Andre ter Stegen zaliczył udaną interwencję.

1
46'

Druga część gry!

45'

Piękna akcja Barcy. Po wyjściu z pressingu Sergi Roberto ruszył prawą flanką, zagrał do Luisa Suareza, ten podał do Messiego, ale strzał Argentyńczyka nie sprawił żadnego problemu Oblakowi.

2
1
44'

Atletico miało rzut wolny w okolicy pola karnego Barcelony, jednak Antoine Griezmann dośrodkował... poza linię bramkową.

41'

Gol! Strzelił Ivan Rakitić. Asystował mu Andres Iniesta. GOOOOOOL!!! Po krótko rozegranym rzucie rożnym Iniesta dośrodkował na 6. metr, gdzie z główki do siatki trafił Rakitić!

38'

Barca miała rzut rożny, po którym z kontrą ruszył Kevin Gameiro. Osamotniony Francuz został zatrzymany przez powracających gospodarzy.

36'

Ależ blisko! Neymar uderzył zza pola karnego i piłka przeleciła nieznacznie obok słupka.

1
33'

Całe Camp Nou domaga się rzutu karnego po zagraniu ręką gracza Atletico. Sędzia jednak nakazał dalszą grę.

33'

Barca przyspieszyła i po kilku podaniach piłka trafiła na 6. metr do Luisa Suareza, którego uderzenie zablokował... oczywiście Diego Godin.

31'

Yannick Ferreira Carrasco strzelił zza pola karnego. Piłka po ziemi przeleciała metr obok słupka.

28'

Barca w ataku pozycyjnym, a my przypominamy o naszym piłkarskim profilu na Facebooku.

1
26'

Żywy i intensywny mecz, ale bez wielu podbramkowych okazji.

1
1
23'

Diego Godin czyści wszystko zarówno w powietrzu, jak i na ziemi. Urugwajczyk znakomicie dzisiaj czyta grę Barcelony.

1
1
20'

Andres Iniesta strzelił z dystansu w dobrze ustawionego Oblaka.

1
18'

Znów groźnie w polu karnym Barcy! Po zagraniu Griezmanna do strzału z sześciu metrów już szykował się Kevin Gameiro, jednak celującym wślizgiem popisał się Javier Mascherano.

1
16'

I odpowiedź Atletico! Yannick Ferreira Carrasco przerzucił piłkę na prawą nogę i uderzył z narożnika pola karnego. Strzał do boku odbił Marc-Andre ter Stegen.

2
1
14'

Pierwszy celny strzał w meczu. Lionel Messi huknął zza pola karnego w światło bramki, jednak na posterunku stał Jan Oblak.

1
2
13'

Piłkarze gości nawet nie wychodzą na połowę rywala. Całkowita dominacja Barcelony.

1
1
10'

Bohaterem pierwszych minut Diego Godin. Stoper Atletico świetnie blokuje strzały i dogrania rywali.

1
1
7'

Od początku wyraźna przewaga Barcelony. Atletico schowane za podwójną gardą.

2
1
4'

FC Barcelona długo kreowała akcję aż w końcu piłkę w pole karne otrzymał Lionel Messi. Argentyńczyk został zablokowany.

4
21:14

Spotkanie poprowadzi Fernandez Borbalan.

21:14

W podstawowych jedenastkach znaleźli się najlepsi strzelcy w lidze. Po 4 gole zgromadzili już Antoine Griezmann, Lionel Messi i Luis Suarez.

21:14

FC Barcelona po niespodziewanej porażce z beniaminkiem Deportivo Alaves ma 9 punktów na koncie. Atletico zanotowało po 2 zwycięstwa i remisy i ma oczko mniej od Dumy Katalonii.