15 paź 2016 18:30
90'

Sędzia doliczył minutę.

87'

Gol! Strzelił Tiago Mendes. DEMOLKA! Wprowadzony Tiago Mendes huknął z ostrego kąta pod poprzeczkę bramki Granady.

Atletico Madryt
1
85'

Gol! Strzelił Angel Correa. Pogrom!!! Correa kapitalnie przymierzył sprzed linii pola karnego i podwyższył rezultat!

1
81'

Gol! Strzelił Nicolas Gaitan. Druga bramka Gaitana! Argentyńczyk ładnie przerzucił sobie piłkę na lewą nogę i strzelił celnie w kierunku krótszego słupka Granady.

1
79'

Rozochocił się również Nicolas Gaitan. Wprowadzony pomocnik uderzył z półwoleja i tym razem dobrą interwencją popisał się Guillermo Ochoa.

78'

Szuka swojej bramki Angel Correa. Argentyńczyk uderzył po ziemi z dystansu i piłka po nodze rywala przeleciała nieznacznie obok słupka.

75'

Granada. Schodzi: Ezequiel Ponce. Wchodzi: Artem Kravets.

wchodzi Wchodzi
Artem Kravets #24
schodzi Schodzi
71'

Wszystko wskazuje na to, że Atletico po 8 kolejkach pozostanie liderem Primera Division. Granada wciąż będzie miała tylko 2 punkty na koncie.

67'

Atletico. Schodzi: Koke. Wchodzi: Tiago Mendes.

67'

Yannick Ferreira Carrasco mógł zaliczyć również asystę. Po dośrodkowaniu Belga z przewrotki tuż obok słupka uderzył Antoine Griezmann.

65'

Granada. Schodzi: Victorien Angban. Wchodzi: David Barral.

Victorien Angban #26
65'

Żółtą kartkę otrzymał Uche Agbo.

Uche Agbo #5
Granada CF
64'

Granada. Schodzi: Alberto Bueno. Wchodzi: Uche Agbo.

63'

Gol! Strzelił Nicolas Gaitan. Już 4:1!!! Wejście smoka w wykonaniu Gaitana, dla którego to premierowe trafienie w nowych barwach. Uderzenie Correi obronił Guillermo Ochoa, który nie poradził sobie z dobitką skrzydłowego Atletico.

1
62'
61'

Gol! Strzelił Yannick Ferreira Carrasco. Asystował mu Antoine Griezmann. Hat-trick!!! Griezmann wycofał piłkę z końcowej linii, a Belg huknął do siatki z 12 metrów. To jest jego wieczór!

60'

Żółtą kartkę otrzymał Angel Correa.

58'

Sennie na Vicente Calderon, czekamy na pierwsze zmiany.

54'

Podobnie jak na początku meczu brakuje okazji. Atletico nadal ma wyraźną przewagę w posiadaniu piłki.

50'

Atletcio od razu przejęło inicjatywę. Lider Primera Division chce szybko rozstrzygnąć losy meczu.

46'

Początek drugiej części gry.

45'

Gol! Strzelił Yannick Ferreira Carrasco. Belg po raz drugi i Atletico na prowadzeniu!!! Skrzydłowy uderzył z narożnika pola karnego, piłka odbiła się od nogi rywala, co całkowicie zmyliło Ochoę. 2:1!

41'

Jak na ostatnią ekipę w tabeli Granada prezentuje się bardzo dobrze. To najprawdopodobniej zasługa nowego-starego trenera - Lucasa Alcaraza.

37'

Ależ niepewny jest dziś Guillermo Ochoa. Golkiper Granady zanotował już kilka niefortunnych interwencji. Jedna z nich zakończyła się golem dla gospodarzy.

1
34'

Gol! Strzelił Yannick Ferreira Carrasco.

Olbrzymie zamieszanie w "szesnastce" Granady i mamy wyrównanie! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego na długim słupku główkował Antoine Griezmann, źle interweniował Guillermo Ochoa i z 13 metrów silnym strzałem wprost do siatki popisał się Carrasco!

33'

Atletico atakuje z coraz większym animuszem. Po kapitalnym podaniu Juanfrana przed świetną okazją znalazł się Angel Correa, ale jego płaskie uderzenie golkiper obronił nogami.

28'

Zrobiło się gorąco w polu karnym Granady. Po kilku dośrodkowaniach na uderzenie zdecydował się Angel Correa, jednak został zablokowany.

24'

Po dośrodkowaniu z kornera minimalnie niecelnie główkował Diego Godin.

22'

Andreas Pereira strzelił z powietrza zza pola karnego, ale piłka przeleciała wyraźnie obok słupka.

18'

Gol! Strzelił Isaac Cuenca.

Wielka niespodzianka po kapitalnej bramce!!! Cuenca podbił sobie piłkę na 17 metrze i huknął z półwoleja w okienko bramki Atletico!

1
1
16'

Atletico świętuje dzisiaj 50-lecie stadionu Estadio Vicente Calderon w Madrycie. Z tej okazji zaprezentowano taką oprawę przed meczem:

13'

Kevin Gameiro znalazł się w wyśmienitej okazji, jednak sędzia boczny podniósł chorągiewkę. Dyskusyjna decyzja arbitra.

10'

Sytuacja na boisku się nie zmienia, wciąż czekamy na pierwszy strzał w meczu. Tymczasem zapraszamy na nasz piłkarski profil na Facebooku.

5'

Bardzo spokojny początek meczu. Atletico ma wyraźną przewagę w posiadaniu piłki, jednak ta wciąż nie znalazła się w okolicy pola karnego Granady.

18:13

Oczko mniej od Sevilli ma z kolei FC Barcelona. W przypadku wygranej, Atletico powróci na fotel lidera.

18:13

Przed meczami 8. kolejki Atletico Madryt było na pozycji lidera. Najbliższy rywal Los Colchoneros z 2 punktami zamyka ligową stawkę.