1
87'

Spokojna końcówka meczu.

83'

Piłka w siatce, ale sędzia wskazał na pozycję spaloną. Błąd, ponieważ to nie Jeremy Mathieu był najbliżej golkipera.

83'

Lionel Messi huknął zza pola karnego i Lux w wielkim stylu przerzucił piłkę nad poprzeczkę.

81'

Barca skutecznie oddala grę od własnej połowy, lecz nie podkręca już tempa. Czyżby na 4 golach się skończyło?

76'

Pachnie kolejnymi bramkami dla Barcelony. Szczególnie zmotywowany jest Paco Alcacer, który wciąż czeka na premierowe trafienie w nowej koszulce.

72'

Paco Alcacer! Były napastnik Valencii w idealnej sytuacji trafił wprost w golkipera!

71'

Paco Alcacer uderzył z główki i piłka po rękach bramkarza odbiła się od słupka.

69'

Denis Suarez efektownie zgrał piłkę do środka, a Arda Turan w bardzo dobrej sytuacji uderzył obok słupka.

68'

Barcelona. Schodzi: Rafinha. Wchodzi: Denis Suarez.

65'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Laure. Deportivo będzie grać w osłabieniu! Boczny defensor uderzył łokciem Neymara.

Laure #15
Deportivo La Coruna
63'

Deportivo. Schodzi: Bruno Gama. Wchodzi: Luisinho.

wchodzi Wchodzi
Luisinho #16
schodzi Schodzi
63'

Gerard Pique uderzył z główki nad poprzeczką.

61'

Kolejna akcja Messiego. Tym razem Argentyńczyk został skutecznie zablokowany.

60'

Żółtą kartkę otrzymał Florin Andone.

58'

Gol! Strzelił Lionel Messi. Asystował mu Neymar.

3 minuty - tyle potrzebował Messi na zdobycie bramki! Kolejną kapitalną asystą popisał się Neymar, a piłkę pod poprzeczkę posłał Argentyńczyk.

1
56'

Deportivo. Schodzi: Emre Colak. Wchodzi: Ryan Babel.

55'
54'

Na Camp Nou rozlega się głośne "Messi, Messi". Argentyńczyk zaraz wejdzie na boisko.

53'

Jedna z nielicznych okazji dla Deportivo. Uderzenie Andone świetnie zablokował Gerard Pique.

52'

Żółtą kartkę otrzymał Pedro Mosquera.

Pedro Mosquera #5
50'

Neymar stanął przed dobrą sytuacją, lecz został zablokowany.

46'

Druga połowa! Do rozgrzewki ruszył Lionel Messi.

46'

Barcelona. Schodzi: Luis Suarez. Wchodzi: Paco Alcacer.

45+2'

Luis Suarez!!! Urugwajczyk strzelił minimalnie obok słupka z rzutu wolnego. Bramkarz nawet się nie ruszył!

45'

Sędzia doliczył minutę.

45'

Luis Suarez mógł mieć na koncie dublet! Urugwajczyk z ostrego kąta uderzył jednak w słupek!

43'

Gol! Strzelił Luis Suarez. Asystował mu Neymar. Brazylijczyk świetnie wypatrzył w polu karnym Urugwajczyka, który zabrał się z piłką i uderzył obok bezradnego Luxa.

1
41'

Luis Suarez huknął z ostrego kąta obok bramki. Deportivo na razie nie ma pomysłu na zaatakowanie rywala.

39'

Dla Rafinhi to drugi dublet w Primera Division. Poprzedni zanotował w 2013 roku, jeszcze w barwach Celty Vigo.

36'

Gol! Strzelił Rafinha.

Mamy 2:0 i drugą bramkę zdobył Rafinha! Po rzucie wolnym z główki w bramkarza uderzył Gerard Pique, a skuteczną dobitką z najbliższej odległości popisał się Brazylijczyk.

3
34'

FC Barcelona gra dziś systemem 3-4-3. Do przodu przesunięty jest bowiem Lucas Digne.

30'

Było groźnie w polu karnym Barcelony. Ostatecznie Arribas minął się z piłką.

29'

Deportivo. Schodzi: Sidnei. Wchodzi: Alejandro Arribas.

Alejandro Arribas #14
Sidnei #12
28'

Ivan Rakitić dostał piłkę w pole karne, ale uderzył wyraźnie nad poprzeczką.

25'

Deportivo angażuje za mało graczy do ofensywy. Emre Colak nie miał co zrobić z piłką i strzelił z ponad 30 metrów w blokującego rywala.

21'

Gol! Strzelił Rafinha. Asystował mu Luis Suarez. FC Barcelona na prowadzeniu! Po błędzie defensywy Depor Luis Suarez wypuścił w uliczkę Rafinhę, który strzelił pod ręką golkipera. Konkurent Przemysława Tytonia powinien lepiej zachować się w tej sytuacji.

1
2
19'

Ivan Rakitić uderzył zza pola karnego po ziemi. Bramkarz Depor nie miał najmniejszego problemu z interwencją.

16'

Florin Andone huknął z dystansu wysoko nad poprzeczką Barcelony.

14'

Neymar przymierzył z 25 metrów z rzutu wolnego, ale piłka tylko prześlizgnęła się po górnej siatce bramki gości.

13'

Sidnei najprawdopodobniej nie będzie mógł kontynuować meczu. Boczny defensor Deportivo nabawił się urazu.

11'

FC Barcelona ma optyczną przewagę, a my przypominamy o piłkarskim profilu na Facebooku.

7'

Ależ blisko!!! Neymar uderzył z powietrza i trafił w poprzeczkę! Jeszcze okazję na dobitkę miał Luis Suarez, który w doskonałej sytuacji główkował nad bramką.

4'

Spokojny początek. Na razie bez podbramkowych okazji na Camp Nou.

15:23

Po tej serii spotkań FC Barcelona na pewno nie będzie liderem tabeli. Na tę chwilę 4 punkty przewagi nad mistrzem ma bowiem Sevilla, która niedawno wygrała swoje spotkanie.

15:23

FC Barcelona po ostatniej porażce z Celtą Vigo (3:4) plasuje się na 4 miejscu. Deportivo jest 13.

15:23

Sędzia: Sanchez Martinez.

15:23

W Barcelonie na pogodę nie mogą narzekać.

15:23

Tradycyjnie na ławce rezerwowych Deportivo La Coruna znalazł się Przemysław Tytoń. Polski bramkarz wciąż czeka na debiut w nowej ekipie.