90'

Doliczone 3 minuty.

88'

Gol! Strzelił Cristiano Ronaldo. Asystował mu Marcelo.

1:4! Ronaldo wymienił krótkie podania z Marcelo i pokonał Pacheco pewnym uderzeniem z 10 metrów.

87'

Real. Schodzi: Gareth Bale. Wchodzi: Lucas Vazquez.

86'

Żółtą kartkę otrzymał Nenad Krsticić.

Nenad Krsticić #23
Deportivo Alaves
84'

Gol! Strzelił Alvaro Morata. Asystował mu Marcelo.

Po meczu! Morata wystartował do długiego zagrania Marcelo i przelobował źle ustawionego Pacheco.

83'

Deportivo Alaves. Schodzi: Daniel Torres. Wchodzi: Christian Santos.

wchodzi Wchodzi
Christian Santos #9
schodzi Schodzi
Daniel Torres #16
80'

Żółtą kartkę otrzymał Kiko Femenia.

Kiko Femenia #21
79'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Cristiano Ronaldo!

Portugalczyk uderzył płasko w lewy róg, Pacheco wyczuł jego intencje i obronił!

78'

Rzut karny dla Realu! Torres sfaulował Ronaldo.

77'

Slabe widowisko serwują obie drużyny w drugiej połowie. Gospodarze powinni podkręcić tempo, bo Real jest daleki od optymalnej dyspozycji.

73'

Deyverson wystartował do prostopadłego podania, jednak na przedpolu znakomicie uprzedził go Keylor Navas.

69'

Po dośrodkowaniu z prawego skrzydła potężny strzał przewrotką oddał Cristiano Ronaldo. Wyglądało to efektownie, ale Portugalczyk wyraźnie spudłował.

1
67'

Real. Schodzi: Karim Benzema. Wchodzi: Alvaro Morata.

67'

Deportivo Alaves. Schodzi: Edgar Mendez. Wchodzi: Aleksandar Katai.

Aleksandar Katai #25
Edgar Mendez #17
64'

Druga połowa nie porywa, gospodarze rzadko zagrażają bramce Navasa, a Real nic nie musi i nie szuka za wszelką cenę trzeciego gola.

62'

Deportivo Alaves. Schodzi: Manu Garcia. Wchodzi: Nenad Krsticić.

Manu Garcia #19
60'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Gareth Bale.

Real Madryt
1
58'

Z dystansu nad bramką huknął Gareth Bale.

1
57'

Cristiano Ronaldo przejął piłkę po błędzie gospodarzy, ale posłał ją metr obok słupka.

2
55'

Z 17 metrów płasko uderzył Deyverson i na raty interweniował Keylor Navas.

1
54'

Mateo Kovacić dopadł do bezpańskiej piłki przed polem karnym, uderzył jednak fatalnie, wysoko w trybuny.

1
52'

Żółtą kartkę otrzymał Theo Hernandez.

Theo Hernandez #15
2
50'

Królewscy spokojnie rozgrywają piłkę i nie forsują tempa.

48'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

46'

Fenomenalna szansa Deportivo, ale Camarasa przegrał pojedynek sam na sam z Navasem!

46'

Początek drugiej połowy.

45+1'

Bardzo groźna oskrzydlająca akcja Realu, ale gospodarze zablokowali dwa dośrodkowania Bale'a, w końcu Walijczyk oddał strzał z 18 metrów, jednak piłka poszybowała w trybuny.

45'

Doliczona 1 minuta.

43'

Real gra bardzo solidnie i nie pozwala gospodarzom choć na chwilę złapać oddechu.

39'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Daniel Torres.

37'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego daleko obok słupka główkował Feddal.

33'

Gol! Strzelił Cristiano Ronaldo. Asystował mu Karim Benzema.

Już 1:2! Benzema podał krótko do Ronaldo, a ten huknął z 25 metrów przy dalszym słupku. Pacheco przeszkodził jeszcze rykoszet od Feddala.

31'

Deportivo nie ma problemów z podejściem pod pole karne Realu, ale wykończeniem już nie imponuje.

27'

Spod końcowej linii płasko dośrodkował Marcelo, jednak Raul Garcia w ostatniej chwili uprzedził Cristiano Ronaldo.

24'

Zakotłowało się teraz w polu karnym Realu, ale zagrożenie dobrym blokiem oddalił Nacho.

24'

Real. Schodzi: Pepe. Wchodzi: Nacho. Powodem zmiany kontuzja.

21'

Hernandez padł w polu karnym po bezpardonowej interwencji Danilo. Wszystko odbyło się jednak zgodnie z przepisami.

21'

Królewscy kontynuują natarcie, gospodarze jakby stracili animusz.

17'

Gol! Strzelił Cristiano Ronaldo.

1:1! Ronaldo zmylił Pacheco i pokonał go pewnym strzałem.

4
1
16'

Żółtą kartkę otrzymał Deyverson.

16'

Rzut karny dla Realu! Sędzia uznał, że Deyverson zagrał ręką po strzale Bale'a z rzutu wolnego.

1
15'

Bardzo otwarte spotkanie, Real rzucił się do ataków, a gospodarze wyprowadzają kontry.

1
12'

Gareth Bale trafił do siatki, ale zrobił to ze spalonego. Nadal 1:0.

11'

Gospodarze uwierzyli w siebie i teraz całkowicie zniwelowali przewagę Realu.

7'

Gol! Strzelił Deyverson. Asystował mu Theo Hernandez.

Mamy sensację! Płasko z lewego skrzydła dośrodkował Hernandez, kompletnie pogubili się Varane i Navas, w efekcie Deyverson skierował piłkę do pustej bramki.

Asysta:
2
2
7'

Optyczna przewaga Królewskich, z której jednak niewiele na razie wynika.

4'

Real miał rzut wolny blisko pola karnego Deportivo, dośrodkowanie było jednak nie najlepsze, w dodatku Pepe złapany na spalonym.