1
83'

Barcelona. Schodzi: Luis Suarez. Wchodzi: Paco Alcacer.

82'

Javier Mascherano dograł do Suareza, a ten głową z kilku metrów uderzył wprost w bramkarza!

1
80'

Lionel Messi z rzutu wolnego z ok. 17 metrów uderzył w mur.

1
79'

Żółtą kartkę za faul otrzymał David Lomban.

Lomban #6
Granada CF
1
78'

Barcelona cofnęłą się i pozwala rozgrywać piłkę gościom na własnej połowie.

1
76'

Granada. Schodzi: Jon Toral. Wchodzi: Sergi Samper.

wchodzi Wchodzi
Sergi Samper #4
schodzi Schodzi
Jon Toral #11
2
73'

Żółtą kartkę otrzymał Jon Toral.

Granada CF
1
72'

Granada. Schodzi: Artem Kravets. Wchodzi: David Barral.

David Barral #7
Artem Kravets #24
1
71'

Barcelona. Schodzi: Denis Suarez. Wchodzi: Andre Gomes.

66'

Kontra gości, Boga wszedł z piłką w pole karne, ale uderzył obok bramki. Brakuje zimnej krwi piłkarzom Granady.

1
63'

Neymar przejął piłkę po dośrodkowaniu z prawej strony, ale Guillermo Ochoa wybił futbolówkę na korner.

1
60'

Granada. Schodzi: Andreas Pereira. Wchodzi: Jeremie Boga.

Jeremie Boga #10
Andreas Pereira #18
1
58'

Wydawało się, że Barcelona po zdobyciu gola stłamsi rywala. Tymczasem podobnie jak przed przerwą gospodarze nie forsują tempa meczu.

1
55'

Z rogu dośrodkował Neymar, Javier Mascherano uderzył głową z trudnej pozycji, ale nie trafił w bramkę.

1
51'

Barcelona po zdobyciu gola zaczęła grać na dużo większym ludzie. Rywale bardzo rozluźnili szyki po zmianie stron.

1
48'

Gol! Strzelił Rafinha. Barcelona na moment przyspieszyła grę i od razu padł gol! Messi dograł do Rafinhi, ten podał do Neymara, który z kilku metrów trafił w słupek. Piłka wróciła do Rafnhii, a ten przewrotką uderzył po poprzeczkę.

4
1
46'

I już! Szybko minęła przerwa i znowu gramy!

1
42'

Granada wyszła z kontrą 2 na 1, ale goście źle rozegrali piłkę i przejęli ją piłkarze Barcelony.

39'

Gospodarze wciąż atakują, ale brakuje im ikry. Granada konsekwentnie realizuje założony cel i nie daje się zaskoczyć.

35'

Luis Suarez mocno uderzył z ok. 20 metrów, bramkarz sparował piłkę do boku.

1
34'

Z dystansu uderzył Rafinha, piłka odbiła się od gracza gości i obok słupka wyszła na róg.

33'

Gospodarze wciąż bez dynamiki, ataki Barcelony są przewidywalne, brakuje w nich błysku.

29'

Suarez sam na sam z bramkarzem, ale Urugwajczyl zaplątał się w dryblingu i stracił piłkę.

28'

Po wrzutce z rogu głową z ok. 11 metrów wprost w bramkarza uderzył Samuel Umtiti.

23'

Dośrodkowanie z lewej strony, głową uderzał Ivan Rakitić, ale źle trafił w piłkę i przestrzelił.

21'

Neymar rzucił się w kierunku piłki, ale nie zdołał oddać uderzenia.

1
20'

Neymar miękko dośrodkował w pole karne, ale żaden z jego partnerów nie doszedł do piłki,

18'

Wciąż przeważa Barcelona, ale gospodarze nie potrafią oddać celnego strzału.

14'

Coraz groźniej pod bramką Granady, Barcelona przyspieszyła i goście mają problemy.

13'

Dogranie do Neymara, ale ten na spalonym. Błąd sędziego.

11'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Gabriel Silva.

Gabriel Silva #12
Granada CF
10'

Goście nie kalkulują, po przejęciu piłki natychmiast wyprowadzają kontrę. Barcelona wciąż gra co najwyżej na drugim biegu.

7'

Barcelona stara się znaleźć dziurę w obronie Granady. Przed momentem w pole karne wpadł Neymar, ale po jego dograniu zablokowany został Messi.