Barcelona. Schodzi: Denis Suarez. Wchodzi: Rafinha.

2
84'

Sevilla. Schodzi: Pablo Sarabia. Wchodzi: Joaquin Correa.

83'

Żółtą kartkę otrzymał Lionel Messi. Argentyńczyk nie mógł uporać się z butem, za co... został ukarany przez sędziego.

1
6
82'

Żółtą kartkę otrzymał Steven N'Zonzi. Francuz poskrobał po pięcie Messiego, któremu spadł... but.

1
1
80'

Vitolo strzelił z 18 metrów w światło bramki. Uderzenie było jednak zbyt słabe, aby mogło zaskoczyć bramkarza Barcy.

78'

Sevilla. Schodzi: Samir Nasri. Wchodzi: Vicente Iborra.

78'

Barca dalej atakuje. Z dystansu wyraźnie obok bramki uderzył Samuel Umtiti.

1
1
75'

W odpowiedzi stuprocentowa okazja dla Barcelony! Sergio Rico obronił jednak strzał z bliskiej odległości Luisa Suareza!

1
74'

Centymetry od wyrównania!!! Steven N'Zonzi główkował tuż obok słupka! Pusty przelot zanotował Marc-Andre ter Stegen.

1
72'

Barcelona. Schodzi: Ivan Rakitić. Wchodzi: Andre Gomes.

72'

Bardzo blisko trzeciego gola dla Barcy! Neymar wypuścił w uliczkę Luisa Suareza, który minął bramkarza i z ostrego kąta uderzył obok bramki.

1
70'

Chwilowy napór Sevilli minął. Teraz to Barcelona stara się kontrolować wydarzenia boiskowe.

1
67'

Sevilla. Schodzi: Franco Vazquez. Wchodzi: Ganso.

66'

Żółtą kartkę otrzymał Lucas Digne. Za faul taktyczny.

3
2
63'

Spory kocioł w polu karnym Barcy, ale Ivan Rakitić zażegnał niebezpieczeństwo. Sevilla od razu włączyła wyższy bieg!

1
1
61'

Gol! Strzelił Luis Suarez. Asystował mu Lionel Messi.

Barcelona na prowadzeniu! Messi świetnie odnalazł niepilnowanego Suareza, który uderzył po ziemi między nogami interweniującego Sergio Rico!

7
2
59'

Cóż za akcja Messiego. Argentyńczyk ograł trzech (!) rywali i z 15 metrów uderzył nad bramką.

1
59'

Aktywny Sergio Escudero strzelił wprost w bramkarza Barcelony. Akcja za akcję!

1
57'

FC Barcelona zamierza wygrać na Sanchez Pizjuan i od początku drugiej połowy wyraźnie naciera na bramkę rywali. Gospodarze czyhają na zabójcze kontry.

2
54'

Kolejny strzał Messiego! Luis Suarez świetnie wycofał do Argentyńczyka, którego uderzenie z 16 metrów obronił golkiper Sevilli.

2
52'

FC Barcelona ruszyła ze świetną kontrą, jednak strzał Messiego kapitalnie zablokował Adil Rami.

2
50'

Żółtą kartkę otrzymał Mariano. Znów faulowany Neymar.

Sevilla FC
2
49'

Ivan Rakitić uderzył z linii pola karnego i Sergio Rico odbił piłkę przed siebie. Po zmianie stron wciąż jest gorąco w stolicy Andaluzji!

2
48'

Luciano Vietto odegrał piętką do Nasriego, którego strzał padł łupem bramkarza Barcy.

1
1
46'

Druga połowa!

2
44'

Żółtą kartkę otrzymał Sergi Roberto. Za faul taktyczny.

1
1
43'

Gol! Strzelił Lionel Messi. Asystował mu Neymar.

Na kłopoty Neymar i Messi! Brazylijczyk kapitalnie wpadł w pole karne, wziął na siebie 3 przeciwników i wystawił piłkę na 17. metr do Messiego. Argentyńczyk po precyzyjnym strzale doprowadził do wyrównania.

5
2
42'

Vitolo znów stanął przed dobrą sytuacją, ale z 16 metrów nieczysto uderzył w piłkę.

1
1
41'

Niespotykana sytuacja w meczu Barcelony - posiadanie piłki 54 do 46 procent dla rywala.

2
1
37'

Niecelny strzał z dystansu w wykonaniu Messiego.

2
36'

Sevilla gra bardzo dobrze w defensywie i skutecznie przeszkadza ofensywnemu tercetowi Barcelony.

1
1
34'

Pablo Sarabia został zablokowany w polu karnym Barcy. Sevilla prezentuje się znacznie lepiej i szuka kolejnego gola!

1
1
33'

Luciano Vietto! Napastnik Sevilli świetnie przepchnął w polu karnym Mascherano i w dogodnej sytuacji posłał piłkę wyraźnie obok bramki.

1
1
29'

Bardzo ładna akcja Sevilli! Vitolo ostatecznie zbyt przekombinował i zagrał piłkę ciut za mocno w kierunku swojego kolegi.

1
2
28'

FC Barcelona ma coraz większe problemy ze skonstruowaniem ataku. Pierwszy i jedyny celny strzał goście oddali w 2. minucie meczu.

1
2
26'

Żółtą kartkę otrzymał Adil Rami. Francuz sfaulował Neymara.

Sevilla FC
3
22'

Piłkarze nie przebierają w środkach. Szybki i ostry mecz na Sanchez Pizjuan.

1
1
18'

FC Barcelona stara się odpowiedzieć, ale gospodarze grają bardzo dobrze w defensywie.

2
15'

Gol! Strzelił Vitolo. Asystował mu Pablo Sarabia. Sevilla na prowadzeniu po świetnej kontrze! Vitolo otrzymał kapitalne płaskie podanie z głębi pola i wykorzystał sytuację sam na sam!!!Spory błąd popełnił Sergi Roberto, który przepuścił piłkę między nogami.

3
6
14'

Ładny rajd Vitolo został zakończony zablokowanym strzałem zza pola karnego.

1
10'

Żółtą kartkę otrzymał Neymar. Za wejście nakładką.

1
1
8'

Na razie optyczną przewagę ma Sevilla, a my przypominamy o piłkarskim profilu na Facebooku.

1
1
5'

Sergio Escudero huknął z półwoleja z lewego narożnika pola karnego. Piłka poleciała wyraźnie obok bramki. Bardzo intensywne spotkanie na Sanchez Pizjuan.

1
1
2'

I odpowiedź Barcelony! Piłkę w pole karne dostał Luis Suarez, a jego uderzenie po ziemi z wielkim trudem na korner sparował Sergio Rico. Kapitalny początek meczu!

2
1'

Już mamy pierwszą próbę dla Sevilli! Luciano Vietto świetnie zabrał się z piłką, minął Mascherano, a jego płaski strzał obronił Marc-Andre ter Stegen.

1
1
20:02

W ostatnich dwóch ligowych meczach na Sanchez Pizjuan FC Barcelona zdobyła tylko 1 punkt (remis 2:2 i porażka 1:2)!

1
20:02

FC Barcelona na pewno pozostanie na drugim miejscu w tabeli po 11. kolejce. Dziś swój mecz wygrał Real Madryt, który na tę chwilę ma 5 punktów przewagi nad Dumą Katalonii.