3
1
2
77'

3:0!!! Cristiano Ronaldo z hat-trickiem! Isco rozpoczął kontratak, wypuścił w uliczkę Bale'a, który na siódmym metrze odnalazł Portugalczyka!!!

9
2
73'

Carrasco strzelił z 18 metrów, jednak piłka ponownie trafiła w rękawice Keylora Navasa.

3
1
71'

GOL!!! Ronaldo po raz drugi! Portugalczyk pokonał Oblaka po strzale z rzutu karnego!

11
3
69'

Rzut karny dla Realu Madryt!!! Savić sfaulował Ronaldo!

4
1
68'

Świetny strzał Isco. Aktywny pomocnik silnie uderzył z półobrotu i Jan Oblak odbił piłkę na korner.

67'

Carrasco uderzył po ziemi z dystansu, ale żadnego problemu z interwencją nie miał Keylor Navas.

1
63'

Koke również został ukarany.

Atletico Madryt
1
1
63'

Gorąco na boisku! Ronaldo starł się z Koke, ale do akcji szybko włączył się sędzia.

61'

Kevin Gameiro za Torresa.

61'

Angel Correa za Gabiego.

60'

Dwóch nowych napastników Atletico zaraz pojawi się na boisku.

1
58'

Po dośrodkowaniu Modricia niecelnie główkował Gareth Bale.

57'

Real wyszedł z błyskawiczną kontrą, jednak Luka Modrić zagrał pod nogi rywala. Po chwili strzał Carvajala został zablokowany.

54'

Antoine Griezmann został zablokowany przy strzale z 17 metrów. Atletico wyraźnie przebudziło się po zmianie stron.

51'

Znów Atletico! Modrić głupio stracił piłkę na rzecz Griezmanna, a ten strzelił z ok. 30 metrów. Na posterunku Keylor Navas.

1
50'

I kolejna okazja dla Atletico! Koke świetnie znalazł w polu karnym Griezmanna, który z ostrego kąta posłał piłkę wzdłuż drugiego metra. Nie wiadomo, czy Francuz strzelał, czy też szukał jednego z kolegów.

48'

Cóż za strzał! Carrasco kapitalnie huknął zza pola karnego i piłka przeleciała centymetry obok spojenia słupka z poprzeczką!

1
46'

Początek drugiej części gry.

42'

Wszystkie dośrodkowania piłkarzy Atletico padają łupem gości. Perfekcyjna gra na tyłach Realu.

39'

Marcelo zbiegł z lewego skrzydła do środka, lecz jego strzał z dystansu został zablokowany.

36'

Carrasco groźnie wstrzelił piłkę w pole karne, Torres przepuścił zagranie, ale za jego plecami był jeden z graczy Realu. Kolejny kluczowy odbiór gości.

33'

Trudno przebić się przez defensywę Realu. Bardzo dobra gra duetu stoperów Nacho - Raphael Varane.

31'

Ładna akcja Ronaldo. Portugalczyk przyjął sobie piłkę piętką, zgubił Godina i po ziemi uderzył w dobrze ustawionego Oblaka.

28'

Bardzo dobrze bronią się piłkarze Realu Madryt. Goście w każdej sytuacji są szybsi od rywala.

26'

Za faul ukarany Gabi.

23'

Piłka w murze odbiła się od jednego z graczy Atletico, co zmyliło Oblaka!

23'

Gol!!! Cristiano Ronaldo uderzył z rzutu wolnego z 28 metrów i piłka wpadła do siatki!

5
1
21'

Gareth Bale odegrał piłkę do Modricia, który uderzył po ziemi zza pola karnego. Na posterunku Jan Oblak.

19'

Od początku nie brakuje fauli i sporych pretensji do arbitra, który będzie miał dzisiaj wiele pracy.

16'

Po doskonałej okazji Real przejął inicjatywę. Atletico na razie się broni.

12'

Przy tej świetnej sytuacji Ronaldo starał się jeszcze dobijać piłkę, ale bardzo dobry powrót zanotował Gabi, który w ostatniej chwili powstrzymał Portugalczyka.

12'

Kapitalna okazja dla Realu!!! Po dośrodkowaniu z lewego skrzydła głową uderzył Cristiano Ronaldo, a fenomenalną interwencją na linii bramkowej popisał się Jan Oblak!

9'

Po dośrodkowaniu z głębi pola z powietrza czubem buta uderzył Saul Niguez. Piłka przeleciała metr obok słupka.

9'

Real gra w systemie 4-2-3-1 z Cristiano Ronaldo na szpicy.

7'

Atletico miało rzut wolny w okolicy linii bocznej pola karnego i po groźnym dośrodkowaniu piłkę sprzed bramki wybijał Marcelo.

6'

Lekka przewaga Atletico, ale na razie świetnie w defensywie radzą sobie piłkarze Realu.

2'

Na Vicente Calderon rozlegają się przeraźliwe gwizdy, gdy przy piłce jest Cristiano Ronaldo.

19:54

Piłkarze już w tunelu, zaraz rozpoczną się derby Madrytu!

19:54

Jakiś czas temu FC Barcelona jedynie zremisowała z Malagą. Na tę chwilę Real ma więc oczko przewagi nad Barcą, z kolei Atletico traci do mistrza Hiszpanii 5 punktów.

19:54

Bez niespodzianek w jedenastce Atletico. Diego Simeone w ataku, obok Griezmanna, zdecydował się wystawić Fernando Torresa, a nie Kevina Gameiro.

19:54

Wszystko wskazuje na to, że Real wyjdzie w ustawieniu 4-4-2, a duet napastników będą tworzyć Cristiano Ronaldo i Gareth Bale.

19:54

W ostatniej chwili z podstawowego składu Realu Madryt wypadł Sergio Ramos. Hiszpan nie jest w 100 procentach gotowy do meczu i zastąpi go Nacho. Na ławce rezerwowych znalazł się również Karim Benzema - podobnie jak Ramos nie jest w pełnej dyspozycji po kontuzji.