Niesamowite!!! Kameni fantastycznie obronił strzał Neymara z ostrego kąta.

Sędzia doliczył 4 minuty, a Kameni wciąż jest opatrywany przez lekarzy.

1
90'

Bramkarz Malagi leży na murawie. Piłkarze i kibice Barcelony są wściekli.

89'

Coraz mniej czasu, Barcelona wciąż bezbramkowo remisuje z Malagą. Gra toczy się wyłącznie na połowie gości.

1
85'

Gerard Pique bezskutecznie domagał się rzutu karnego.

1
83'

Andre Gomes uderzył z główki w poprzeczkę, a Pique dobił piłkę do siatki. Sędzia odgwizdał spalonego. Bardzo kontrowersyjna sytuacja.

82'

Coraz goręcej! Andre Gomes przyjął piłkę na klatkę i uderzył z półwoleja. Portugalczyk został zablokowany.

1
81'

Ależ blisko!!! Po kornerze z główki centymetry obok słupka uderzył Ivan Rakitić!

2
81'

Strzał Jordi Alby z dystansu został zablokowany.

1
81'
ZMIANA

Youssef En Nesyri za Sandro Ramireza. Malaga ma jeszcze jedną zmianę.

Youssef En Nesyri #26
80'

Pique przeniósł się do ataku i gra jako typowa "dziewiątka". Nominalny stoper uderzył z główki wyraźnie nad poprzeczką.

78'

Neymar strzelił wyraźnie nad poprzeczką z rzutu wolnego.

1
76'
ZMIANA

Ostatnia zmiana w Barcelonie - Ivan Rakitić za Rafinhę.

75'

Barca gra w przewadze, ale groźnych okazji wciąż brakuje.

1
71'

Rafinha uderzył z główki nad poprzeczką.

69'
ZMIANA

Zmiana w Maladze. Luis Munoz za Javiego Ontiverosa.

Luis Munoz #29
Javi Ontiveros #39
68'

Malaga osłabiona! Czerwona kartka dla Diego Llorente. Piłkarz gości bezpardonowo zaatakował nogi Neymara w środku boiska, ale czy zasłużył na "czerwo"?

Diego Llorente #5
Malaga CF
1
2
68'
ZMIANA

Druga zmiana w Barcelonie. Andre Gomes za Denisa Suareza.

66'

Barcelona bije głową w mur. Malaga momentami gra systemem 6-3-1.

1
62'
ZMIANA

Zmiana w Barcelonie. Jordi Alba za Lucasa Digne.

62'
ŻÓŁTA KARTKA

Za faul ukarany Ontiveros (Malaga).

Malaga CF
61'

Piłkarzom Barcelony zaczynają puszczać nerwy. Gospodarze nie godzą się z decyzjami arbitra.

59'

Rafinha zdecydował się na strzał z dystansu. Piłka po nodze rywala przeleciała 2 metry obok słupka.

57'

Ależ okazja dla Malagi!!! To powinno być 1:0 dla gości! Juankar minął w polu karnym ter Stegena, ale z ostrego kąta trafił tylko w boczną siatkę!

53'

Rafinha zacentrował z głębi pola, a z główki uderzył Neymar. Ponownie Kameni spokojnie złapał piłkę.

50'

Neymar strzelił technicznie z narożnika pola karnego. Bramkarz Malagi nie miał żadnego problemu z interwencją.

16:09

Początek drugiej połowy. Bez zmian.

45'

Sędzia doliczył minutę.

1
44'

Lucas Digne przeprowadził ładną akcję na lewym skrzydle i wycofał przed pole karne do Busquetsa, który uderzył wyraźnie nad poprzeczką.

43'

FC Barcelona ma przewagę w posiadaniu piłki... 78 do 22 procent!

1
40'

W ostatnich 4 bezpośrednich meczach Barcelona strzeliła Maladze tylko 3 gole. Jak będzie dzisiaj?

35'

Obraz gry się nie zmienia. Wyraźnie brakuje na boisku Messiego i Luisa Suareza.

1
31'

Świetna okazja dla Barcelony. Kameni z najwyższym trudem obronił silne uderzenie po ziemi Rafinhi.

28'

Nudny okres w meczu. Barcelona rozgrywa piłkę, Malaga broni się całą jedenastką na własnej połowie.

23'

Sandro Ramirez przejął piłkę w kole środkowym, rozpoczął kontrę, ale jego strzał z dystansu obronił bramkarz Barcelony. Napastnik Malagi musiał sam wykończyć akcję, ponieważ żaden z kolegów nie ruszył za nim.

22'

Za faul ukarany Federico Ricca (Malaga).

Federico Ricca #15
Malaga CF
1
21'

Kolejny strzał gospodarzy. Rafinha z 17 metrów posłał piłkę obok spojenia słupka z poprzeczką.

18'

Niepilnowany Arda Turan strzelił z pierwszej piłki zza pola karnego, ale trafił w dobrze interweniującego rywala. Malaga nie potrafi wyjść z własnej połowy.

16'

Sergi Roberto ładnie wpadł w pole karne z prawego skrzydła, zagrał do tyłu, a z 16. metrów obok bramki uderzył Denis Suarez.

12'

Mascherano trafił z najbliższej odległości w słupek. Ewentualna bramka i tak nie zostałaby uznana, ponieważ Argentyńczyk był na spalonym.

1
12'

Znakomita okazja dla Barcelony. Mascherano odegrał piłkę na 12. metr do Pique, który z powietrza strzelił pod poprzeczkę. Na posterunku stał jednak Kameni.

10'

Barcelona podkręca tempo. Alcacer na 10 metrze nie trafił w piłkę. Były napastnik Valencii wciąż czeka na premierowego gola w nowych barwach.

9'

Alcacer ładnie zagrał lobem za plecy defensorów Malagi, a Neymar strzelił z półwoleja tuż obok słupka. Piłka odbiła się od bocznej siatki.

7'

Wyraźna przewaga Barcelony. Mistrzowie Hiszpanii praktycznie nie schodzą z połowy rywala. Okazji podbramkowych na razie jednak nie było.

3'

Paco Alcacer trafił do siatki, ale w momencie podania był na spalonym. Grę od bramki zacznie Malaga.

15:21

FC Barcelona jest wiceliderem rozgrywek, ale po wieczornych derbach Madrytu ma szansę na awans na 1. miejsce. Malaga plasuje się na 10. lokacie.

15:21

Luis Enrique, oprócz Luisa Suareza i Messiego, nie może też skorzystać z kontuzjowanych Samuela Umtitiego oraz Andresa Iniesty. Ponadto na ławce rezerwowych mecz rozpoczną Ivan Rakitić i Jordi Alba.

1
15:21

W Primera Division FC Barcelona wygrała 4 ostatnie mecze, z kolei Malaga przegrała tylko raz w 5 poprzednich kolejkach.

15:21

Spore osłabienia w zespole Barcelony. W linii ataku nie zobaczymy Luisa Suareza i Lionela Messiego. Argentyńczyk nie wystąpi przeciwko Maladze ze względu na niestrawność i związane z nią wymioty.