90'

Sędzia doliczył 2 minuty.

1
87'

Real ruszył z kontrą. Cristiano Ronaldo strzelił zza pola karnego prosto w bramkarza.

85'

W polu karnym Sportingu było dwóch niepilnowanych graczy Realu, jednak Karim Benzema zagrał piłkę za ich plecy. W końcu zrobiło się ciekawie na Santiago Bernabeu.

82'

Sporting atakuje. Duje Cop uderzył z 8 metrów, ale udaną interwencją popisał się bramkarz Realu.

81'

Gijon. Schodzi: Rachid Ait-Atmane. Wchodzi: Nacho Cases.

81'

Real. Schodzi: Mateo Kovacić. Wchodzi: Isco.

78'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Duje Cop! Napastnik Sportingu uderzył z rzutu karnego nad poprzeczką bramki Realu!!!

Sporting Gijon
1
77'

Żółtą kartkę otrzymał Nacho. Defensor sfaulował Victora Rodrigueza.

Real Madryt
77'

Niesamowite! Rzut karny dla Sportingu Gijon!

76'

Sporting zaczyna coraz śmielej atakować. To może być nerwowa końcówka dla lidera.

76'

Gijon. Schodzi: Carlos Carmona. Wchodzi: Borja Viguera.

wchodzi Wchodzi
Borja Viguera #25
schodzi Schodzi
76'

Gijon. Schodzi: Moi Gomez. Wchodzi: Victor Rodriguez.

Victor Rodriguez #7
Moi Gomez #23
72'

Real. Schodzi: Sergio Ramos. Wchodzi: Marcelo.

72'

Real. Schodzi: James Rodriguez. Wchodzi: Marco Asensio.

68'

Nie jest to porywające spotkanie po zmianie stron.

66'

Żółtą kartkę otrzymał Carlos Carmona.

65'

Cristiano Ronaldo główkował obok bramki.

64'

Mateo Kovacić ruszył z ładnym rajdem i z 20 metrów strzelił w jednego z rywali.

61'

Żółtą kartkę otrzymał Rachid Ait-Atmane.

58'

Doskonała okazja dla Realu! Lucas Vazquez ładnie dośrodkował na 6. metr, a Karim Benzema uderzył z główki wprost w bramkarza!

56'

Cristiano Ronaldo nie miał pomysłu na rozegranie akcji i zdecydował się na strzał z 16 metrów. Piłka powoli wleciała w rękawice Diego Marino.

52'

Po zmianie stron "Królewscy" przejęli inicjatywę. Podopieczni Zidane'a chcą zdobyć kolejnego gola, by zapewnić sobie bezpieczną przewagę.

48'

Piłkarzom w grze przeszkadzają rzęsiste opady deszczu.

46'

Początek drugiej połowy.

45'

Sędzia doliczył minutę.

42'

Cristiano Ronaldo strzelił płasko z ok. 20 metrów, jednak na posterunku stał bramkarz Diego Marino.

40'

Żółtą kartkę otrzymał Fernando Amorebieta.

39'

Cristiano Ronaldo wypuścił w uliczkę Lucasa Vazqueza, który fatalnie pomylił się przy uderzeniu z ostrego kąta.

35'

Gol! Strzelił Carlos Carmona.

Po dośrodkowaniu z lewej strony Carmona uprzedził na 11. metrze rywala i posłał piłkę do siatki! Sporting rozpoczął bramkową akcję po fatalnym błędzie Modricia, który w środku boiska zagrał wprost pod nogi jednego z graczy gości.

1
34'

Defensor Realu w końcu wrócił do gry. Gospodarze znów w pełnym składzie.

1
33'

Pepe ma problemy z lewą stopą, ale powinien niedługo wrócić do gry.

1
32'

Pepe jest opatrywany przy linii bocznej.

1
31'

Od kilku minut goście mają wyraźną przewagę w posiadaniu piłki. Real oddał inicjatywę i czeka na kontry?

29'

Sporting ruszył do ataku! Silnie po ziemi uderzył Moi Gomez i Keylor Navas z problemami wybił piłkę na korner.

25'

Real kontroluje boiskowe wydarzenia. Tymczasem aktualna klasyfikacja strzelców prezentuje się tak:

21'

Nacho posłał piłkę do siatki Sportingu, ale był na pozycji spalonej. Wciąż 2:0.

18'

Gol! Strzelił Cristiano Ronaldo. Asystował mu Nacho. Druga bramka Portugalczyka! Po świetnej centrze z lewego skrzydła Ronaldo trafił do siatki po strzale z główki.

13'

Cristiano Ronaldo znalazł się w doskonałej sytuacji, ale z bliskiej odległości wyraźnie przestrzelił po uderzeniu z główki.

1
12'

James Rodriguez strzelił z dystansu obok bramki.

11'

Rachid Ait-Atmane uderzył zza pola karnego, a piłka po nogach rywala przeleciała obok słupka.

1
10'

Cristiano Ronaldo zdobył już 55 goli z rzutów karnych w Primera Division. Rekord ligi należy do legendarnego Hugo Sancheza (56).

7'

James Rodriguez wystawił piłkę Nacho, a strzał lewego defensora został zablokowany.

5'

Gol! Strzelił Cristiano Ronaldo. Pewnie wykonana jedenastka przez Portugalczyka!

4'

Rzut karny dla Realu Madryt! Faulowany Lucas Vazquez!

3'

I znów zaatakował Sporting! Carlos Carmona dostał groźne podanie w pole karne, ale nie zdołał oddać strzału. Bramkarz Realu wściekły na swoich defensorów.

1'

Pierwszy strzał w meczu. Duje Cop uderzył z ok. 30 metrów wyraźnie obok bramki Realu.

15:39

Real w tym sezonie jeszcze nie przegrał. Sporting ma na koncie 9 meczów z rzędu bez zwycięstwa.

15:39

Trener Zinedine Zidane wprowadził kilka zmian w podstawowej jedenastce. Od pierwszej minuty zagrają m.in. Pepe, Danilo czy James Rodriguez. Z powodu urazów wykluczeni są Kroos, Bale, Morata oraz Varane.