Akcję przeprowadził Vela, ale jego strzał trafił w słupek bramki gości!

Mascherano powinien trafić do bramki, ale wciąż 1:1!

1
80'

Strzelał Denis Suarez, ale piłkę z linii bramkowej wybił obrońca!

76'

Tragiczny błąd sędziego, strzelał Vela piłka odbiła się od poprzeczki i linii, a następnie wyszła w pole. Do bramki dobił ją Juanmi, ale sędzia bramki nie uznał. Arbiter dopatrzył się spalonego, którego nie było!

3
1
75'

Sociedad. Schodzi: Willian Jose. Wchodzi: Juanmi.

Willian Jose #12
74'

Strzelał Neymar, ale próba była niezbyt udana. Piłka przeleciała daleko od bramki gospodarzy.

72'

Sociedad. Schodzi: Xabi Prieto. Wchodzi: Sergio Canales.

69'

Atakują gospodarze, Barcelona znowu śpi i nie kwapi się do ofensywy.

65'

Korzystniej po zmianie stron prezentują się goście. Gorąco musiało być w szatni Barcelony. A może to była taktyka?

62'

Żółtą kartkę otrzymał Carlos Martinez.

61'

Wilian Jose starał się uderzać z pola karnego, ale przewrócił się. Sędzia nie dopatrzył się faulu.

1
59'

Gol! Strzelił Lionel Messi. Asystował mu Neymar. Barcelona niespodziewanie doprowadziła do remisu. Neymar urwał się lewą stroną i dograł do Messiego, a ten uderzeniem po ziemi zdobył gola!

3
1
57'

Gospodarze chcą pójść za ciosem. Barcelona nie kwapi się do ataku. Bardzo słaby występ gości.

55'

Żółtą kartkę otrzymał Javier Mascherano.

53'

Gol! Strzelił Willian Jose. 1:0 dla Realu! Sam na sam z bramkarzem znalazł się Vela, bramkarz odbił piłkę, dopadł do niej Wilian Jose i dość niespodziewanie głową uderzył. Stojący w bramce Gerard Pique nie zdołał wybić piłki!

3
2
52'

Mikel Oyarzabal mocno ucierpiał w starciu z rywalem.

51'

Z rzutu wolnego uderzył Neymar, bramkarz świetnie interweniował wybijając piłkę na róg.

1
49'

Barcelona nie przyspieszyła gry, ale goście w końcu starają się dłużej utrzymywać przy piłce.

46'

Gramy po przerwie.

46'

Barcelona. Schodzi: Ivan Rakitić. Wchodzi: Denis Suarez.

45'

Sędzia doliczył minutę.

45'

Strzelał Javier Mascherano, ale trafił w obrońcę i będzie rzut rożny dla gości.

44'

Dopiero w końcówce pierwszej części dłużej piłkę rozgrywają goście, ale niewiele z tego wynika.

41'

30 metrów przed bramką piłkę odzyskał Luis Suarez i natychmiast uderzył. Pomylił się o metr.

40'

Gerard Pique miał problemy z nogą, ale doszedł do siebie i wrócił do gry.

36'

Po rogu piłka została wybita przed pole karne, skąd Oyarzabal natychmiast uderzył. Pomylił się o centymetry!

35'

Alba wrócił na boisko, ale ma spore problemy z poruszaniem się. Widać, że sprawia mu to ból. Przy linii bocznej rozgrzewa się Digne.

33'

Problemy po starciu z rywalem ma Jordi Alba.

31'

Vela przewrócony w polu karnym, ale sędzia nakazał grać dalej.

30'

Gospodarze wciąż przeważają, ale już z taką łatwością nie dochodzą do sytuacji strzeleckich.

26'

Vela do Zurutuzy, ale zawodnik Realu na spalonym.

22'

Żółtą kartkę za niesportowe zachowanie otrzymał Marc-Andre ter Stegen.

21'

Inigo Martinez włączył się do akcji, jego strzał z pola karnego obronił bramkarz.

19'

Kolejny strzał, z okolic narożnika pola bramkowego strzelał Vela, ale chybił! Goście w sporych opałach!

18'

Yuri dośrodkował z pola karnego z lewej strony, z kilku metrów głową uderzał Prieto, ale w świetnej sytuacji nie trafił w bramkę! Cóż za pudło!

15'

Zamieszanie w polu karnym Barcelony po dośrodkowaniu z lewej strony głową z kilku metrów uderzył Xabi PrietoMarc-Andre ter Stegen na raty złapał strzał.

13'

Real gra wysokim pressingiem i póki co przynosi to efekty. Barcelona wyraźnie w pierwszych minutach spotkania ma włączoną opcję: oszczędzaj baterie.

10'

Już kilka razy piłkarze Realu Sociedad dośrodkowali piłkę w pole karne Barcelony. Goście bronią się jednak dość szczęśliwie.

8'

Dopiero w 8. minucie Barcelona po raz pierwszy w meczu dłużej rozegrała piłkę na połowie Realu.

5'

Gospodarze starali się zdominować Barcelonę, ale goście starają się przenieść ciężar gry w kierunku środka pola.

2'

Dośrodkowanie z prawej strony, do piłki doszedł David Zurutuza, jego strzał głową pewnie złapał Marc-Andre ter Stegen.