Primera Division: 15. kolejka
12 gru 2016 20:45
90+3'

Gol! Strzelił Roberto Soriano.

Wprowadzony N'Diaye został piłkę Włochowi, który trafił do siatki po strzale z 13 metrów!

Villarreal CF
1
2
90+2'
90'

Sędzia doliczył 4 minuty.

1
89'

Saul Niguez uderzył zza pola karnego i piłka przeleciała tuż obok słupka bramki Villarreal.

1
86'

Koke dotknął piłkę ręką we własnym polu karnym, ale sędzia nie wskazał na "wapno".

1
85'

Żółtą kartkę otrzymał Saul Niguez.

Atletico Madryt
1
85'

Żółtą kartkę otrzymał Alvaro Gonzalez.

1
83'

Kevin Gameiro wpadł w pole karne, zagrał płasko do środka, jednak na posterunku ponownie był Sergio Asenjo.

1
78'

Bruno Soriano ponownie świetnie zablokował Griezmanna.

76'

Atletico bije głową w mur. W drugiej połowie nie mieliśmy jeszcze żadnej podbramkowej okazji.

71'

Ostatnia zmiana w zespole Atletico na razie nie przynosi zmiany obrazu gry. Wszystko wskazuje na to, że komplet oczek zostanie w Villarreal.

67'

Żółtą kartkę otrzymał Gabi.

1
65'

Atletico. Schodzi: Angel Correa. Wchodzi: Yannick Ferreira Carrasco.Ostatnia zmiana w zespole Atletico.

65'

Jonathan Dos Santos huknął z dystansu jak z armaty nad poprzeczką bramki Atletico.

62'

Antoine Griezmann uderzył z dystansu, lecz został zablokowany.

60'

Villarreal kontroluje wydarzenia boiskowe. Trener Diego Simeone ma jeszcze jedną zmianę, a na ławce znajduje się będący w świetnej formie Yannick Ferreira Carrasco.

55'

Atletico popełnia błędy i nie potrafi zagrozić bramce Villarreal. Źle wygląda gra podopiecznych Diego Simeone.

50'

Gra została wznowiona, Asenjo może kontynuować mecz.

48'

Bramkarz Sergio Asenjo zderzył się ze swoim kolegą z drużyny i potrzebuje interwencji lekarzy. Do rozgrzewki już ruszył golkiper rezerwowy.

46'

Początek drugiej części gry!

45+2'

Żółtą kartkę otrzymał Jonathan Dos Santos. Meksykanin może się cieszyć, że sędzia nie wyjął od razu "czerwa". Robi się nerwowo!

45'

Żółtą kartkę otrzymał Angel Correa.

42'

Żółtą kartkę otrzymał Nicola Sansone.

41'

Atletico. Schodzi: Jan Oblak. Wchodzi: Miguel Angel Moya.

39'

Szykuje się kolejna zmiana w Atletico! Jan Oblak przy tej fatalnej interwencji źle upadł i ma wyraźny problem z nadgarstkiem.

1
38'

Gol! Strzelił Jonathan Dos Santos.

2:0!!! Alexandre Pato dośrodkował z lewego skrzydła, katastrofalnie interweniował Jan Oblak, co wykorzystał dos Santos! Meksykanin najpierw trafił w słupek, a później skutecznie dobił piłkę do siatki Atletico.

1
1
35'

Villarreal nie rezygnuje i szuka kolejnych trafień. Dobry mecz w wykonaniu gospodarzy.

31'

Tiago Mendes popełnił fatalny błąd przy stracie gola - zagrał przed polem karnym wprost pod nogi rywala. Chwilę później Diego Simeone zdecydował się na zmianę Portugalczyka, który nie sygnalizował żadnej kontuzji.

30'

Antoine Griezmann wyszedł do sytuacji sam na sam, ale trafił w nogi Sergio Asenjo! To była doskonała okazja do wyrównania!

29'

Atletico. Schodzi: Tiago Mendes. Wchodzi: Saul Niguez.

28'

Gol! Strzelił Manu Trigueros. 1:0 dla Villarreal! Piłkę na 12. metrze przyjął Trigueros, który sprytnym strzałem pokonał golkipera Atletico!

1
25'

Kevin Gameiro dostał piłkę w pole karne i strzelił silnie nieznacznie obok spojenia słupka z poprzeczką.

22'

Ciekawe widowisko na El Madrigal, a my przypominamy o piłkarskim profilu na Facebooku --> TUTAJ.

19'

Ależ blisko gola dla Atletico! Koke strzelił z dystansu i trafił w słupek!

1
18'

Okazja dla Atletico! Angel Correa huknął z ostrego kąta, ale pierwszy słupek dobrze przypilnował Sergio Asenjo.

14'

Alexandre Pato strzelił zza pola karnego w sam środek bramki Atletico. Na posterunku Jan Oblak.

13'

To mógł być kapitalny gol dla Villarreal! Jan Oblak piąstkował na 11 metrze i zza pola karnego błyskawicznie z przewrotki uderzył Jonathan Dos Santos. Słoweńskiego golkipera skutecznie asukerował jednak Stefan Savić, który wybił głową piłkę lecącą w światło bramki.

11'

Świetnie spisuje się Roberto Soriano. Praktycznie każda akcja Villarreal przechodzi przez lewego skrzydłowego, który często schodzi do środka i stwarza zagrożenie w okolicach pola karnego Atletico.

6'

Ładna akcja Roberto Soriano. Włoch uderzył z dystansu i piłka przeleciała tuż obok słupka.

5'

Pierwsze minuty dla Villarreal. Gospodarze przejęli inicjatywę i szukają otwierająca trafienia.

20:29

Villarreal na własnym stadionie zdobył 16 na 21 możliwych punktów. W tylu samo wyjazdowych spotkaniach Atletico zgarnęło 11 oczek. Oba zespoły grę na krajowym podwórku łączą z rywalizacją w Europie. "Żółte Łodzie Podwodne" awansowały do 1/16 finału Ligi Europy, a "Los Colchoneros" do 1/8 finału Ligi Mistrzów.

20:29

Sędzia: Hernandez Hernandez.

20:29

Atletico zajmuje 5. miejsce i ma 2 oczka przewagi nad Villarreal. Oba zespoły, w przypadku zwycięstwa, mają szansę wskoczyć na 4 lokatę.

20:29

Bardzo ciekawie zapowiada się ostatni mecz 15. kolejki Primera Division. Villarreal CF podejmie Atletico Madryt.