Żółtą kartkę otrzymał Bebe. Ukarany za protestowanie.

SD Eibar
3
87'

Otwierające podanie do Gameiro. Pierwsze uderzenie obronił bramkarz, a dobitka spoczęła na bocznej siatce.

1
1
85'

Dobrze zapowiadającą się akcję gospodarzy zepsuł fatalnym podaniem Bebe.

1
1
82'

Eibar. Schodzi: Adrian Gonzalez Morales. Wchodzi: Nano.

wchodzi Wchodzi
Nano #22
schodzi Schodzi
Adrian Gonzalez Morales #24
3
2
81'

Żółtą kartkę otrzymał Koke. Faul na Garcii.

Atletico Madryt
1
3
77'

Szansa przed Gameiro, ale rezerwowy napastnik źle przyjął piłkę, kończąc akcję niecelnym strzałem.

1
76'

Eibar. Schodzi: Pedro Leon. Wchodzi: Ruben Pena.

Ruben Pena #11
1
1
74'

Gol! Strzelił Antoine Griezmann. Asystował mu Kevin Gameiro.

Gospodarze odpuścili Francuza, który pobiegł środkiem i tuż przed polem karnym podał na prawo do Gameiro. Natychmiastowe podanie zwrotne i pewny strzał z bliskiej odległości.

71'
71'

Kolejna okazja! Do bezpańskiej piłki w polu karnym doskoczył Pedro Leon, ale huknął obok słupka.

1
70'

Piłka dość przypadkowo trafiła do Dos Santosa, ale ten chyba się tego nie spodziewał. Fatalne pudło obrońcy!

2
68'

Eibar. Schodzi: Takashi Inui. Wchodzi: Bebe.

1
3
67'

Zagotowało się w polu karnym gości. Trzy soczyste uderzenia, ale za każdym razem piłka trafiała w obrońców.

63'

Kilka minut rwanej gry z licznymi faulami w środkowej strefie.

1
60'

Próbują odpowiedzieć gospodarze, ale stracony gol wyraźnie podciął im skrzydła. Gra się nie klei.

57'

Groźny strzał z 20 metrów w wykonaniu Nigueza. Yoel Rodriguez był czujny, ale nie musiał interweniować. Piłka przeleciała tuż obok lewego słupka.

1
56'

Zbyt lekko uderzył głową Gonzalez Morales i Moya bez kłoptów złapał piłkę.

54'

Gol! Strzelił Saul Niguez. Asystował mu Filipe Luis.

Krótkie rozegranie rzutu rożnego i centra Luisa. Na wyraźnym spalonym był Niguez, ale umknęło to uwadze arbitra. Strzał głową tuż przy dalszym słupku i mamy otwarcie wyniku.

7
51'

Mocne wstrzelenie piłki w pole karne przez Lunę, ale czujnie obrońcy.

1
49'

Jest zmiana w sposobie gry gości. Piłkarze Atletico zaczęli szanować piłkę. Niezliczona ilość podań, która jak na razie niewiele daje.

2
46'

Początek II połowy.

2
46'

Atletico. Schodzi: Sime Vrsaljko. Wchodzi: Juanfran.

43'

Cóż za klops Enricha! Po błędzie Vrsaljko napastnik gospodarzy znalazł się w sytuacji sam na sam. Piłka zaplątała mu się jednak pod nogami, odbiła od kolana i opuściła boisko.

1
42'

Po centrze z kornera i zgraniu głową sprzed szesnatski uderzał Dani Garcia, ale koszmarnie przestrzelił.

1
40'

Pierwsza połowa zbliża się do końca. Ku zaskoczeniu wszystkich należy ona do gospodarzy. Atletico nie stworzyło sobie ani jednej okazji.

2
37'

Bardzo nieudany strzał Griezmanna.

3
36'

Takashi Inui zabawił się z rywalami na lewej flance, ale wyraźnie przeciągnął dośrodkowanie.

1
33'

Rico faulował Koke, co przyniosło gościom rzut wolny z 30 metrów. Antoine Griezmann ustrzelił jednak zawodnika stojącego w murze.

1
31'

Protesty gospodarzy. Leżący we własnym polu karnym Sime Vrsaljko został trafiony piłką w rękę. Nie ma jedenastki!

3
1
29'

Żółtą kartkę otrzymał Sime Vrsaljko. Faulowany był Inui.

3
28'

Daleki wyrzut z autu w pole karne Eibar. Piłkarze Atletico dwukrotnie przedłużali piłkę zagraniami głową, ale zagrożenia bramki nie było.

2
25'

Ładna, koronkowa akcja gospodarzy zakończona dobrym dośrodkowaniem Capy z prawego skrzydła. Płaski strzał na bramkę oddał Gonzalez Morales, ale Miguel Angel Moya pewnie obronił.

1
23'

Takashi Inui na lewej stronie poradził sobie z dwójką rywali, ale wzorowo z asekuracją pospieszył Savić.

21'

Dobrze zapowiadający się kontratak Eibar przerwany gwizdkiem. Adrian Gonzalez Morales pomagał sobie ręką.

1
20'

Żółtą kartkę otrzymał Adrian Gonzalez Morales. Podcięcie Gimeneza.

SD Eibar
3
18'

Seria dośrodkowań w pole karne Atletico. Po jednym z nich Sime Vrsaljko ofiarnie na twarz przyjął potężny strzał z 18 metrów.

1
1
14'

Po długim podaniu, tuż przy linii końcowej o piłkę walczyli Adrian Gonzalez Morales i Savić. Czarnogórzec podał do bramkarza, a ten złapał piłkę. Gospodarze prostestowali, ale arbiter uznał, że nie było to celowe zagranie.

1
12'

Chaos na boisku. Atletico ma problem z przedostaniem się pod bramkę gospodarzy. Eibar prowadzi odważną, otwartrą grę, ale jest problem z dokładnymi podaniami.

1
9'

Efektownym wolejem chciał zakończyć centrę Antoine Griezmann, ale skończyło się kiksem.

2
6'

Pedro Leon dynamicznie przedarł się lewym skrzydłem, ale naciskany przez rywala dośrodkował mało precyzyjnie.

1
2'

Od razu groźnie po akcji Eibar przeprowadzonej lewą flanką. Zamieszanie tuż przed linią bramkową, ale Moya na raty złapał piłkę.