Primera Division: 17. kolejka
08 sty 2017 20:45
90+4'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Jaume Costa. Gospodarze kończą mecz w "dziesiątkę".

Villarreal CF
5
5
90'

Sędzia doliczył 4 minuty.

5
4
90'

Gol! Strzelił Lionel Messi.

Kapitalna bramka Messiego! Argentyńczyk przymierzył z rzutu wolnego z 20 metrów w samo okienko! Golkiper nawet się nie ruszył.

FC Barcelona
45
1
16
87'

Villarreal. Schodzi: Mateo Musacchio. Wchodzi: Alvaro Gonzalez.

wchodzi Wchodzi
Alvaro Gonzalez #12
schodzi Schodzi
7
85'

Żółtą kartkę otrzymał Gerard Pique.

2
5
85'

Neymar strzelił z półwoleja i został zablokowany.

5
84'

Neymar ładnie dośrodkował w pole karne, jednak bardzo niecelnie główkował Arda Turan.

1
2
78'

Żółtą kartkę otrzymał Nicola Sansone.

4
3
78'

Żółtą kartkę otrzymał Sergi Roberto.

3
3
78'

Piłkarze Barcelony wściekli po kolejnej decyzji sędziego. Bruno Soriano znów zagrał ręką we własnym polu karnym, ale arbiter odgwizdał rzut wolny dla gospodarzy.

3
75'

Druga ręką w polu karnym - tym razem nabity został Javier Mascherano z Barcelony.

1
1
75'

Dzieje się! Z ostrego kąta groźnie uderzył Luis Suarez, ale znów udanie interweniował golkiper Villarreal. Jeszcze Neymar strzelał niecelnie z przewrotki.

1
1
74'

Słupek ratuje Villarreal!!! Lionel Messi uderzył technicznie zza pola karnego i piłka wylądowała na "aluminium"!

3
72'

Lionel Messi dopadł do futbolówki na 15. metrze, jednak został zblokowany. Piłkarze Barcelony mieli spore pretensje do sędziego, ponieważ Bruno Soriano zagrał we własnym polu karnym piłkę ręką!

1
1
71'

Barcelona. Schodzi: Lucas Digne. Wchodzi: Arda Turan. Ofensywna zmiana w zespole gości.

71'

Po rzucie wolnym wyraźnie nad poprzeczką główkował Javier Mascherano.

70'

Żółtą kartkę otrzymał Jaume Costa.

2
68'

Barcelona. Schodzi: Andre Gomes. Wchodzi: Denis Suarez.

67'

Barcelona się otwiera i Villarreal ma okazję do kolejnych błyskawicznych kontr. Będzie ciekawie w końcówce meczu!

1
64'

Neymar padł w polu karnym. Sędzia zdecydowanym ruchem nakazał dalszą grę.

3
4
61'

Barcelona zdecydowanie naciska, ale nie potrafi rozmontować defensywy Villarreal. Czyżby mistrz Hiszpanii znów stracił punkty?

3
57'

Olbrzymi kocioł w "szesnastce" Villarreal i Lionel Messi został zablokowany. Coraz ciekawiej na El Madrigal!

1
3
53'

Lionel Messi świetnie rozegrał rzut wolny - zagrał w pole karne do Neymara, który miał sporo miejsca, ale uderzył prosto w bramkarza Villarreal. Brazylijczyk powinien to lepiej wykończyć!

6
5
50'

Gol! Strzelił Nicola Sansone. Asystował mu Alexandre Pato.

Villarreal na prowadzeniu!!! "Żółte Łodzie Podwodne" wyszły z fantastyczną kontrą i otworzyły wynik meczu. Pato zagrał płaską piłkę w pole karne, a Sansone popisał się precyzyjnym strzałem w kierunku dłuższego słupka.

19
12
46'

Początek drugiej części gry.

5
3
45'

Bardzo ładna akcja Barcelony i kolejna obrona bramkarza Villarreal. Lucas Digne zagrał na 16. metr, a Luis Suarez uderzył po ziemi wprost w golkipera.

2
2
43'

Po dośrodkowaniu Neymara główkował Lionel Messi, lecz świetnie interweniował Sergio Asenjo, który przeniósł piłkę nad poprzeczką.

2
43'

Świetna interwencja we własnym polu karnym Victora Ruiza, który zablokował Luisa Suareza.

2
2
39'

Barcelona ma spore problemy ze stworzeniem groźnej okazji. Zupełnie niewidoczny jest Luis Suarez, a sporo strat notuje Neymar. Gry na swoje barki nie bierze również Lionel Messi.

4
35'

Przy takim wyniku FC Barcelona traci do Realu Madryt 5 punktów i ma 1 mecz rozegrany mniej. Podopieczni Luisa Enrique muszą powalczyć dzisiaj o wygraną, jeśli nie chcą oddalić się od tytułu mistrza Hiszpanii.

3
4
31'

Andres Iniesta strzelił z dystansu i ponownie nie sprawił żadnego problemu bramkarzowi gospodarzy.

1
3
28'

Szybki, intensywny mecz, ale obie ekipy grają bardzo uważnie w defensywie.

1
1
24'

Neymar! Brazylijczyk huknął zza pola karnego i piłka przeleciała tuż obok słupka bramki Villarreal. Zabrakło dosłownie centymetrów!

4
1
21'

Znów Nicola Sansone i znów strzał, który nie sprawił żadnych problemów bramkarzowi Barcelony.

1
2
19'

Nicola Sansone ruszył z piłką i zdecydował się na uderzenie z 18 metrów. Włoski napastnik strzelił jednak w sam środek bramki i Marc-Andre ter Stegen zanotował udaną interwencję.

2
2
18'

Andre Gomes huknął z dystansu i piłka poszybowała metr nad poprzeczką bramki Villarreal.

1
1
16'

Ciekawe widowisko na El Madrigal. Przypomnijmy, że w zeszłym sezonie na tym stadionie padł remis 2:2.

2
12'

Gorąco w polu karnym Barcelony! Bardzo groźną piłkę po ziemi puścił Alexandre Pato, jednak dos Santosa w ostatniej chwili przyblokował Lucas Digne. To była kapitalna interwencja Francuza!

5
1
9'

Tym razem Villarreal! Jonathan Dos Santos strzelił z 10 metrów z powietrza i futbolówka przeleciała nieznacznie nad poprzeczką.

5
9'

I znów Barcelona! Po ładnym podaniu Messiego czubkiem buta uderzył Luis Suarez i piłka ponownie wylądowała w rękawicach Asenjo.

2
2
8'

Pierwsza świetna okazja dla Barcelony! Po kapitalnym zagraniu w pole karne w dobrej sytuacji znalazł się Neymar, który nie potrafił wygrać pojedynku oko w oko z golkiperem.

3
3
8'

Lionel Messi i Andres Iniesta zdecydowali się na strzały, jednak zostali zablokowani.

2
3
7'

FC Barcelona uzyskuje coraz większą przewagę, a my przypominamy o piłkarskim profilu na Facebooku - TUTAJ.

6
1
3'

Z dystansu technicznie w światło bramko uderzył Andres Iniesta. Na posterunku Sergio Asenjo, który spokojnie złapał piłkę.