5:0
Zakończony
Granada CF
90'

Artem Kraweć był bliski bramki honorowej, ale Keylor Navas znakomicie obronił jego strzał.

13
1
87'

Guillermo Ochoa odbił piłkę po potężnym strzale Cristiano Ronaldo z 15 metrów.

7
1
87'

Spokojna końcówka w Madrycie, ten mecz wyglądał w zasadzie jak sparing, bo Granada w ogóle nie podjęła walki.

5
1
83'

Goście poradzili sobie z miękką centrą Ronaldo z lewej strony pola karnego.

4
3
80'

Granada próbuje walczyć o gola honorowego, ale jej akcje nie stanowią żadnego zagrożenia dla Królewskich.

3
2
77'
76'

Marco Asensio zagrał do wychodzącego na czystą pozycję Cristiano Ronaldo, jednak szybciej przy piłce znalazł się Guillermo Ochoa.

2
1
73'

Cristiano Ronaldo kapitalnie zgubił krycie po dośrodkowaniu z rzutu wolnego, ale jego główka była kompletnie nieudana.

3
1
1
1
73'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Franck Tabanou.

71'

Żółtą kartkę otrzymał Casemiro.

Real Madryt
1
1
71'

Z rzutu wolnego mocno, ale obok słupka uderzył James Rodriguez.

2
70'

Żółtą kartkę otrzymał Gabriel Silva.

Gabriel Silva #12
Granada CF
1
1
68'

Real. Schodzi: Marcelo. Wchodzi: Fabio Coentrao.

67'

Real po przerwie nie gra już na zbyt wysokich obrotach. Gdyby podkręcił tempo, wynik byłby z pewnością jeszcze bardziej okazały.

2
2
66'

Granada. Schodzi: Jeremie Boga. Wchodzi: Alberto Bueno.

63'

Cristiano Ronaldo wpadł w pole karne, ale był mocno naciskany przez obrońcę i chybił z ostrego kąta.

2
1
60'

Granada. Schodzi: Uche Agbo. Wchodzi: Javi Marquez.

wchodzi Wchodzi
Javi Marquez #8
schodzi Schodzi
Uche Agbo #5
2
58'

Gol! Strzelił Casemiro. Asystował mu James Rodriguez.

5:0! Kapitalnie z rzutu wolnego dośrodkował James Rodriguez i z bliska do siatki trafił Casemiro.

26
1
57'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Uche Agbo.

Granada CF
3
53'

Trudną pozycję na 15. metrze miał Karim Benzema i uderzył wysoko nad bramką. Kolejne gole wiszą jednak w powietrzu, bo Real znów przyspieszył.

2
1
50'

Real. Schodzi: Isco. Wchodzi: Marco Asensio.

50'

Isco zamknął dośrodkowanie Carvajala z prawego skrzydła, jednak główkował obok słupka.

1
1
47'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

4
1
46'

Mogło być 5:0, ale Guillermo Ochoa świetnie obronił uderzenie Benzemy z kilkunastu metrów.

2
1
46'

Real. Schodzi: Toni Kroos. Wchodzi: James Rodriguez.

46'

Początek drugiej połowy.

2
44'

Żółtą kartkę otrzymał Sergi Samper.

3
43'

Luka Modrić świetnie wymienił podania z Benzemą, uderzył jednak zbyt lekko i Guillermo Ochoa na posterunku.

2
1
41'

Real trochę zwolnił, ale wciąż niemal nieustannie gości pod bramką rywala.

5
37'

Teraz Ochoa zatrzymał płaski strzał Kroosa z ostrego kąta.

3
2
37'

Soczyście z 17 metrów uderzył Isco, ale Guillermo Ochoa wybił piłkę na rzut rożny.

4
2
33'

Real dzieli, rządzi i po prostu demoluje rywala. Jeśli obraz gry się nie zmieni, to Królewscy mogą ustrzelić "dwucyfrówkę".

4
1
31'

Gol! Strzelił Isco. Asystował mu Luka Modrić.

4:0! Z prawej strony pola karnego płasko dośrodkował Modrić i z 5 metrów do siatki trafił Isco.

Real Madryt
32
1
2
31'

Teraz bramkarz gości obronił płaski strzał Carvajala z 18 metrów.

1
3
30'

Guillermo Ochoa złapał piłkę po płaskim wstrzeleniu Marcelo z lewego skrzydła.

1
3
27'

Gol! Strzelił Cristiano Ronaldo. Asystował mu Marcelo.

I mamy 3:0! Marcelo niemiłosiernie zakręcił Tito, dośrodkował wprost na głowę Ronaldo i Portugalczyk dopełnił formalności z kilku metrów.

46
1
2
25'

Karim Benzema zablokowany przy próbie dośrodkowania z lewego skrzydła.

2
4
23'

Real gra spokojnie, na luzie i ma pełną kontrolę nad meczem.

6
2
21'

Gol! Strzelił Karim Benzema.

Już 2:0! Po płaskim strzale Modricia Ochoa odbił piłkę wprost pod nogi Benzemy i Francuz z łatwością skierował ją do siatki, choć ten gol nie powinien zostać uznany, bo napastnik Królewskich był na spalonym.

Real Madryt
37
1
3
19'

Niezłą akcję przeprowadził Pereira, ale odchylił się w momencie strzału i posłał piłkę w trybuny.

2
4
16'

Obraz gry się nie zmienia. Mimo prowadzenia Real wciąż atakuje.

2
3
12'

Gol! Strzelił Isco. Asystował mu Karim Benzema.

Real szybko dopiął swego! Benzema podał krótko do Isco, a ten pokonał Ochoę płaskim uderzeniem.

Real Madryt
40
1
4
12'

Isco centrował w pole karne w kierunku Benzemy, ale przeciął to jeden z obrońców.

1
5
10'

Sprzed pola karnego mocno, ale niecelnie uderzył Marcelo.

6
3
9'

Granada skupiona niemal wyłącznie na defensywie, ale Real póki co nie znajduje sposobu, by ją zaskoczyć.

3
5
6'

Real cierpliwie wymienia podania na połowie przeciwnika i szuka luki w jego defensywie.

5
4
3'

Inicjatywa po stronie Królewskich, ale groźnych strzałów jeszcze nie oglądaliśmy.