Żółtą kartkę otrzymał Daniel Ceballos. Faulowany był Koke.

Daniel Ceballos #10
Real Betis
86'

Składna akcja gospodarzy, ale przekombinował Antoine Griezmann. Francuz chciał chytrym podaniem uruchomić Gameiro. Zagranie w gąszcz nóg z góry skazane było na niepowodzenie.

83'

Kevin Gameiro ośmieszył Picciniego, ale drogę do bramki zastopował mu spieszący z asekuracją Ceballos.

82'
ZMIANA

Real Betis. Schodzi: Alex Alegria. Wchodzi: Roman Zozulja.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Alex Alegria #19
79'

Żółtą kartkę otrzymał Alex Alegria. Nadmierna ostrość w grze.

Real Betis
76'

Słaba gra gospodarzy. Na Estadio Vicente Calderon słychać gwizdy.

73'

Dwójkowa akcja Griezmanna z Gameiro, ale zmiennik Torresa nie dogonił zbyt mocno zagranej piłki.

70'
ZMIANA

Real Betis. Schodzi: Jose Carlos. Wchodzi: Matias Nahuel.

Matias Nahuel #11
Jose Carlos #28
69'

Świetna szansa dla Atletico! Yannick Ferreira Carrasco dostał dobre podanie, balansem ciała oszukał Picciniego, złamał do srodka i uderzył. Prosto w Adana!

66'
ZMIANA

Real Betis. Schodzi: Darko Brasanac. Wchodzi: Joaquin.

65'

Dobrze ustawiony Moya zatrzymał piłkę uderzoną przez Castro. Ładna akcja gości i gra na jeden kontakt.

60'

Żółtą kartkę otrzymał Cristiano Piccini. Ostry atak na nogi Godina.

57'

Zupełnie niewidoczny jest Fernando Torres. To kolejny mecz w którym El Nino zawodzi na całej linii.

1
55'

Ostatnie minuty to dużo strat po obu stronach. Brzydki fragment spotkania.

1
51'

Prawą flanką urwał się Cristiano Piccini i dobrze dośrodkował do Alegrii. Ten miał trudną pozycję, ale zdołał skierować piłkę w stronę bramki. Zbyt lekko jednak, by zaskoczyć Moyę.

1
48'

Soczysty strzał z 22 metrów oddał Ruben Castro. Piłka minęła mur z lewej strony, ale na linii bramkowej na piłkę czekał już Moya.

1
46'

Początek drugiej połowy.

1
42'

Groźnie przed bramka Atletico! Goście wymienili kilka szybkich podań na małej przestrzeni i z kilku metrów ze szpica uderzył Martin. Miguel Angel Moya był dobrze ustawiony i to go uratowało.

4
41'

Centra z lewej strony boiska, ale piłka przeleciała przez całe pole karne Betisu i opuściła plac gry.

1
38'

Starcie Vrsaljko z Durmisim. Duńczyk upadł na murawę trzymajac się za udo, ale będzie w stanie grać.

1
36'

Celny strzał z 18 metrów oddał Ruben Castro. Piłka zmierzała tuż przy słupku, ale czujny był Moya.

1
35'

Po początkowej dominacji gospodarzy aktualnie spotkanie wyraźnie się wyrównało.

1
33'

Dwie głupie straty Torresa, którego w dryblingu poniosła fantazja. Sam przeciwko czterem rywalom niewiele mógł zdziałać.

1
32'

Durmisi wyraźnie podcięty przez Gabiego tuż przed linią pola karnego gospodarzy. Arbiter widział to jednak inaczej.

1
29'

Dobra interwencja Adana, który rzucił się i jedną ręką efektownie przeciął zagranie Nigueza.

1
28'

Dogranie Jonasa Martina i anemiczny strzał głową rosłego napastnika gości. Próba Alegri nie miała prawa spocząć w siatce.

1
26'

Groźna centra z lewego skrzydła. Zagrywał Riza Durmisi, ale Moya z małymi kłopotami skutecznie wypiąstkował piłkę.

1
1
22'

Niecelny strzał głową Godina. Stoper wygrał powietrzny pojedynek z Pezzellą, ale uderzył obok bramki.

2
19'

Krótkie rozegranie stałego fragmentu podyktowanego za faul Koke. Szykujący się do centry Darko Brasanac zbyt mocno wypuścił sobie piłkę i ratując się przed stratą desperacko wstrzelił ją w szesnastkę. Bez zagrożenia.

1
17'

Dobrze zapowiadającą się akcję gości przerwał sędzia. Alegria zagrał ręką.

1
15'

Pojedynek biegowy Castro i Savicia. Górą obrońca Atletico, który jeszcze wymusił na napastniku faul w narożniku boiska.

1
1
13'

Piękna centra Gaitana, po której bliski oddania strzału głową był Torres.

2
1
11'

Szybko mogło być 2:0! Centra z lewej strony i zgranie piłki głową. Na 12. metrze do futbolówki dopadł Antoine Griezmann, ale fatalnie przestrzelił.

3
1
9'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Nicolas Gaitan.

Z prawej strony mocno piłkę w pole karne wstrzelił Sime Vrsaljko. Interweniował Donk, ale piłka trafiła do zamykającego akcję Gaitana, który skutecznie zaatakował ją wślizgiem.

Atletico Madryt
8
3
7'

Daleki wyrzut piłki z autu i okazja dla Saula Nigueza. Soczysty strzał z ostrego kąta, ale piłka przeleciiała nad poprzeczką.

1
1
5'

Uderzony w brzuch Gaitan i okazja do dośrodkowania. Piłkarze gospodarzy wybrali jednak inaczej, cofając piłkę w okolicę środka boiska.

2
2'

Korner dla przyjezdnych, ale bez większego zagrożenia. Po chwili ponownie centra w pole karne i tym razem również bez adresata.

1
2
18:08

Spotkanie poprowadzi Carlos Clos Gomez.

18:08

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

18:08

Przed nami 18. kolejka Primera Division. Na Estadio Vicente Calderon w Madrycie Atletico powalczy z Realem Betis. Zdecydowanym faworytem jest drużyna gospodarzy. Zapraszamy na relację!