Zakończony
FC Barcelona
90+1'

Gol! Strzelił Neymar.

Czwarta bramka dla Barcelony! Po zagraniu z prawego skrzydła w polu karnym zupełnie niepilnowany znalazł się Neymar, który celnie strzelił w krótki róg bramki Eibar.

28
9
90'

Sędzia doliczył 3 minuty.

7
3
90'

Escalante z ostrego kąta strzelił nad poprzeczką.

5
1
88'

Neymar kapitalnie przyjął piłkę w polu karnym Eibar, jednak nie miał już miejsca na oddanie strzału.

7
3
84'

Pedro Leon ładnie huknął z dystansu, ale Marc-Andre ter Stegen z najwyższym trudem odbił piłkę.

7
1
83'

Samuel Umtiti zagrał ręką we własnym polu karnym, ale cała sytuacja umknęła uwadze sędziego.

6
82'

Eibar. Schodzi: Antonio Luna. Wchodzi: Christian Rivera.

wchodzi Wchodzi
Christian Rivera #6
schodzi Schodzi
5
2
78'

Lionel Messi wypuścił w uliczkę Rakiticia, którego płaski strzał złapał na raty golkiper Eibar.

6
2
78'

Eibar. Schodzi: Takashi Inui. Wchodzi: Ruben Pena.

Ruben Pena #11
5
2
77'

Sergi Enrich ładnie przyjął piłkę na linii pola karnego, ale przy próbie strzału został zablokowany.

4
76'

Barcelona. Schodzi: Luis Suarez. Wchodzi: Paco Alcacer.

74'

Eibar. Schodzi: Adrian Gonzalez. Wchodzi: Fran Rico.

Fran Rico #16
4
4
72'

Znów groźnie pod bramką Eibar. Po kolejnej akcji Messiego i Suareza jeden z graczy gospodarzy był blisko trafienia do własnej siatki.

4
1
68'

Gol! Strzelił Luis Suarez. Urugwajczyk odebrał piłkę rywalowi, popędził na bramkę i strzelił po ziemi wprost do siatki!

22
7
65'

Barcelona. Schodzi: Sergi Roberto. Wchodzi: Aleix Vidal.

62'

Sergio Busquets doznał skręcenia więzadeł w prawej kostce. Dokładne badania zostaną przeprowadzone jutro.

6
2
60'

Adrian strzelił z dystansu wprost w bramkarza Barcelony.

3
1
59'

Bramkarz Yoel uprzedził na 20 metrze szarżującego Luisa Suareza. Ponownie do Urugwajczyka zagrywał Lionel Messi.

5
2
57'

Eibar nie powierdział jeszcze ostatniego słowa. Gospodarze stosują wysoki pressing i starają się zdobyć kontaktowego gola.

5
1
53'

Adrian Gonzalez trafił do siatki Barcelony, ale jego radość przerwał sędzia, który odgwizdał pozycję spaloną pomocnika Eibar.

9
4
50'

Gol! Strzelił Lionel Messi. Asystował mu Luis Suarez.

Urugwajczyk świetnie zagrał w pole karne do Messiego, który pokazał kolegom jak należy wykańczać doskonałe sytuacje. Argentyńczyk ze spokojem posłał piłkę obok bezradnie interweniującego golkipera Eibar.

29
13
46'

Początek drugiej połowy!

8
1
45+1'

Luis Suarez strzelił po ziemi w długi róg i trafił w słupek!

8
4
45'

5
2
45'

Kolejne kapitalne zagranie Messiego w "szesnastkę" i kolejna zmarnowana okazja! Arda Turan mógł wyjść do sytuacji sam na sam, lecz źle przyjął sobie piłkę.

4
4
44'

Żółtą kartkę otrzymał Sergi Enrich.

Sergi Enrich #9
SD Eibar
5
2
43'

Żółtą kartkę otrzymał Arda Turan.

5
4
42'

Lionel Messi świetnie podał w pole karne do Neymara, który w doskonałej sytuacji trafił wprost w nogę bramkarza.

3
2
39'

Żółtą kartkę otrzymał Ander Capa.

Ander Capa #7
SD Eibar
4
2
36'

To pierwszy gol Denisa Suareza w barwach Barcelony. Dziś rozgrywa swój 24. mecz.

4
3
36'

Bardzo ryzykowna interwencja Umtitiego, który odbił piłkę tuż obok własnego słupka.

4
34'

Bramka podcięła skrzydła gospodarzom, a my przypominamy o piłkarskim profilu na Facebooku -> TUTAJ.

2
2
31'

Gol! Strzelił Denis Suarez. Piękna bramka dla Barcelony! Denis Suarez huknął po ziemi z pierwszej piłki z ponad 20 metrów i trafił do siatki tuż obok słupka Eibar!

23
7
30'

Lionel Messi po raz 2. strzelił z rzutu wolnego. Tym razem golkiper Eibar odbił piłkę do boku. To było 1. celne uderzenie w wykonaniu Barcelony.

4
3
26'

Żółtą kartkę otrzymał Gonzalo Escalante.

Gonzalo Escalante #5
SD Eibar
6
4
26'

I znów celny strzał na bramkę Barcelony! Marc-Andre ter Stegen złapał piłkę po uderzeniu Pedro Leona.

4
25'

Coraz groźniej pod bramką Barcelony! Marc-Andre ter Stegen insynktownie obronił silny strzał z linii pola karnego Adriana Gonzaleza. Całą akcję złym zagraniem sprokurował Jeremy Mathieu.

5
23'

Takashi Inui wpadł z lewego skrzydła do środka i silnie uderzył obok spojenia słupka z poprzeczką.

5
23'

Gonzalo Escalante strzelił z 20 metrów po ziemi, ale piłka leciała w sam środek bramki.

6
20'

Ależ to była sytuacja dla Barcelony! Lionel Messi kapitalnie zagrał za plecy obrońców w pole karne do Luisa Suareza, który strzelił nad bramką. Urugwajczyk powinien to lepiej wykończyć!

7
1
19'

Momentami to Eibar jest w ataku pozycyjnym i stara się zagrozić bramce Barcelony. Niezbyt dobrze wygląda gra gości po zejściu Busquetsa.

5
15'

FC Barcelona ma spore problemy ze skontruowaniem ataku. Eibar stosuje wysoki pressing i nie daje rozwinąć skrzydeł mistrzowi kraju.

7
2
12'

Po tym wejściu urazu kostki nabawił się Sergio Busquets. Co ciekawe, sędzia nie odgwizdał faulu!

5
1
10'

Lionel Messi ustawił piłkę na 25. metrze, ale posłał ją wyraźnie nad poprzeczką.

6
4
10'

Barcelona. Schodzi: Sergio Busquets. Wchodzi: Denis Suarez. Busquets opuścił boisko na noszach.

8'

Fatalna informacja dla kibiców Barcelony. Urazu kostki nabawił się Sergio Busquets!

7
3
5'

Szybkie tempo meczu od pierwszego gwizdka. Oba zespoły miały już po rzucie rożnym, ale nie stworzyły po nich żadnego zagrożenia.

7
20:06

Piłkarze SD Eibar wyszli z tunelu w koszulkach z nazwiskami napisanymi... w języku japońskim. Stroje oczywiście zostaną zmienione na oryginalne tuż przed pierwszym gwizdkiem.