Akcję na długim słupku zamykał Cristiano Ronaldo, ale z główki uderzył nad poprzeczką.

1
82'

Real. Schodzi: Karim Benzema. Wchodzi: Alvaro Morata.

81'

Cristiano Ronaldo strzelił silnie po ziemi z ostrego kąta i Carlos Kameni wraz ze swoim defensorem zdołali zażegnać niebezpieczeństwo.

1
3
78'

Malaga. Schodzi: Adalberto Penaranda Maestre. Wchodzi: Michael Santos.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
3
78'

Real. Schodzi: Luka Modrić. Wchodzi: Mateo Kovacić.

78'

Żółtą kartkę otrzymał Ignacio Camacho.

76'

Ależ szansa! Cristiano Ronaldo strzelił z półwoleja i trafił w słupek!

5
4
75'

Świetny strzał z dystansu Luki Modricia i z najwyższym trudem obronił Carlos Kameni.

1
74'

To mogła być kuriozalna bramka dla Realu Madryt!!! Defensor Malagi zagrał z koła środkowego do własnego golkipera, który nie przejął piłki! Ta leciała w światło bramki, jednak Carlos Kameni zdołał wrócić i wybił ją tuż sprzed linii. Jeszcze Cristiano Ronaldo mógł dobić strzał, ale trafił wprost w bramkarza.

1
3
73'

Malaga. Schodzi: Juan Carlos. Wchodzi: Martin Demichelis.

Juan Carlos #7
2
70'

Real znów przejął inicjatywę, ale nie potrafi stworzyć groźnej okazji. Słabe zawody rozgrywa Cristiano Ronaldo.

1
1
66'

Malaga. Schodzi: Gonzalo Castro. Wchodzi: Jony.

Jony #21
2
65'

W końcu rozkręciło się spotkanie! Lucas Vazquez znalazł się w bardzo dobrej sytuacji, ale zwlekał ze strzałem i ostatecznie został zablokowany.

1
64'

I mógł być remis! Gonzalo Castro ruszył z rajdem, strzelił silnie z ostrego kąta i Keylor Navas z problemami odbił piłkę na korner.

63'

Gol! Strzelił Juan Anor. Bramka kontaktowa dla Malagi!!! Juan Carlos wpadł z lewej strony w pole karne i strzelił w golkipera. Piłka po dobitce Juana Anora już zatrzepotała w siatce!

Juan Anor #10
Malaga CF
9
15
60'

Obudziła się Malaga, jednak po zmianie stron wciąż brakuje podbramkowych okazji.

56'

Piłkarze Realu długo rozgrywają piłkę i skutecznie oddalają grę od własnego pola karnego.

2
52'

Recio strzelił z dystansu, jednak Keylor Navas nie miał żadnego problemu z interwencją.

2
1
50'

Bardzo spokojne pierwsze minuty po zmianie stron. Real kontroluje wydarzenia na boisku.

2
46'

Początek drugiej części gry.

3
45+1'

Mogło być 3:0!!! Po błyskawicznej kontrze Karim Benzema odegrał do środka i Mikel Villanueva przypadkowo trafił piłką w poprzeczkę własnej bramki.

6
1
45'

Sędzia doliczył minutę.

1
4
43'

Gol! Strzelił Sergio Ramos. Asystował mu Toni Kroos. Powtórka! Po dośrodkowaniu Kroosa z rzutu wolnego skutecznie akcję zamknął Sergio Ramos!!!

15
7
41'

Kolejne problemy Realu? Na murawie z bólu zwija się Nacho, który ma wyraźne kłopoty z lewym kolanem.

2
3
39'

Żółtą kartkę otrzymał Juan Carlos.

Malaga CF
10
2
37'

Żółtą kartkę otrzymał Casemiro.

Real Madryt
4
8
35'

Gol! Strzelił Sergio Ramos. Asystował mu Toni Kroos. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego z główki do siatki trafił Sergio Ramos!!!

24
8
32'

Po zejściu Marcelo zmieniło się nieco ustawienie Realu Madryt. Na lewą stronę defensywy przeszedł Nacho, z kolei po drugiej stronie do obrony cofa się Lucas Vazquez.

1
3
30'

Po kornerze na długim słupki piłkę zgrywał Ignacio Camacho i ta przeleciała tuż obok bramki Realu.

1
3
26'

Marcelo zszedł z boiska lekko kulejąc i jest wyraźnie załamany na ławce rezerwowych. Lekarze założyli mu już stabilizator nad lewym kolanem. Powtórki wykazują, że Brazylijczyk ma problemy z mięśniem uda.

2
4
26'

Karim Benzema przyjął piłkę na linii pola karnego i uderzył z półwoleja wyraźnie obok słupka.

3
25'

Real. Schodzi: Marcelo. Wchodzi: Isco. Marcelo o własnych siłach opuścił boisko.

6
24'

Wyraźny problem z nogą ma Marcelo, który będzie musiał opuścić boisko.

2
6
24'

Znów Lucas Vazquez! Skrzydłowy ładnie wpadł między dóch rywali i strzelił silnie z 15 metrów w kierunku krótszego słupka. Carlos Kameni ponownie górą!

1
2
22'

Bardzo aktywny na prawej stronie jest Lucas Vazquez. Tym razem piłka po dośrodkowaniu skrzydłowego padła łupem golkipera Malagi.

1
19'

Dobry okres w meczu dla Malagi. Pablo Fornals strzelił z dystansu i kolejną udaną interwencją popisał się Keylor Navas.

1
1
18'

I znów Gonzalo Castro. Tym razem pomocnik Malagi uderzył po ziemi z linii pola karnego i Keylor Navas z problemami odbił piłkę.

1
16'

Słupek ratuje Real Madryt! Gonzalo Castro strzelił po ziemi z 15. metrów i trafił w "aluminium"!

1
1
15'

Ależ to mogła być bramka! Lucas Vazquez ponownie wypatrzył w polu karnym Benzemę, który akcję chciał wykończyć... strzałem piętką. Francuz nie trafił jednak czysto w piłkę.

1
12'

Cristiano Ronaldo zmarnował "setkę"! Portugalczyk wyszedł do sytuacji sam na sam i przegrał pojedynek z Kamenim. Najlepszy gracz globu powinien to lepiej wykończyć!

6
3
11'

Pierwsza groźna okazja! Lucas Vazquez dośrodkował z prawego skrzydła, z główki uderzył Karim Benzema, a piłka najpierw odbiła się od murawy, a następnie przeleciała tuż nad poprzeczką bramki Malagi.

1
1
8'

Piłka w siatce Malagi, jednak sędzia przerwał całą akcję ze względu na pozycję spaloną. Słuszna decyzja arbitra.

1
4'

Szybkie tempo meczu, ale na razie brakuje okazji. Tymczasem przypominamy o piłkarskim profilu na Facebooku -> TUTAJ.

15:45

"Królewscy" są liderem rozgrywek z punktem przewagi nad Sevillą. Malaga plasuje się na 13. miejscu.

3
15:45

Real Madryt przystępuje do spotkania po dwóch porażkach z rzędu - z Sevillą w Primera Division i Celtą Vigo w Pucharze Króla. W jeszcze gorszej sytuacji jest Malaga, która w ostatnich 5. kolejkach zgarnęła tylko 2 punkty.