Sędzia doliczył 3 minuty.

4
3
90'

Gol! Strzelił Luis Suarez. Asystował mu Lionel Messi. Wyrównanie! Luis Suarez strzelił z 12 metrów po ziemi tuż obok słupka! Kapitalną asystę zanotował Messi.

27
26
88'

Uderzenie Neymara z dystansu obronił Antonio Adan.

6
3
86'

Real Betis. Schodzi: Petros. Wchodzi: Rafa Navarro.

wchodzi Wchodzi
Rafa Navarro #2
schodzi Schodzi
Petros #5
3
2
85'

Real Betis. Schodzi: Alex Alegria. Wchodzi: Matias Nahuel.

Matias Nahuel #11
Alex Alegria #19
1
1
81'

Powinno być 2:0! Ruben Castro przegrał pojedynek oko w oko z ter Stegenem!

3
80'

Powtórki wykazują, że w sytuacji z 77. minuty powinna być bramka dla Barcelony! Piłkarz Betisu wybił piłkę, która była już metr za linią bramkową!!! Koszmarny błąd sędziego!

6
4
79'

Żółtą kartkę otrzymał Andre Gomes.

2
79'

Żółtą kartkę otrzymał Ruben Castro.

1
1
78'

Drugi raz w przeciągu minuty piłkarz Betisu wybił piłkę z linii bramkowej!

2
78'

Ruben Castro strzelił z dystansu po ziemi, ale skutecznie interweniwał ter Stegen.

1
1
77'

Co tam się działo?! Jeden z piłkarzy Betisu wybił piłkę z linii bramkowej! Blisko wyrównania!

1
3
75'

Gol! Strzelił Alex Alegria. Gol dla Betisu!!! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego naciskany przez rywali Marc-Andre ter Stegen wypiąstkował piłkę wprost na nogę Alexa Alegrii, który z najbliższej odległości trafił do pustej bramki!

Real Betis
19
1
13
74'

Niesamowite! Ruben Castro minął rywala i uderzył z 15. metrów w słupek!!! Ależ szczęście ma Barcelona.

2
1
1
5
71'

Ależ blisko! Dani Ceballos strzelił z dystansu i trafił w poprzeczkę!!!

5
1
70'

Żółtą kartkę otrzymał Ivan Rakitić.

2
2
69'

Real Betis. Schodzi: Ruben Pardo. Wchodzi: Ryan Donk.

Ryan Donk #15
2
68'

Barcelona. Schodzi: Arda Turan. Wchodzi: Sergi Roberto.

68'

Barcelona. Schodzi: Lucas Digne. Wchodzi: Jordi Alba.

68'

Bardzo słaby mecz w wykonaniu Barcelony. Goście mają wielkie problemy z wyjściem z własnej połowy, a zupełnie niewidoczni są napastnicy klubu z Katalonii.

2
5
67'

Żółtą kartkę otrzymał Petros.

Petros #5
Real Betis
1
1
64'

Marc-Andre ter Stegen uprzedził Durmisiego i znów zażegnał niebezpieczeństwo pod własną bramką.

1
62'

Golkiper Barcelony powrócił do gry.

2
61'

Marc-Andre ter Stegen jest opatrywany na boisku.

1
2
60'

Marc-Andre ter Stegen stracił piłkę poza własnym polem karnym, lecz Alegria nie wykorzystał sytuacji i spod linii bocznej strzelił wysoko nad poprzeczką.

1
1
59'

Barcelona. Schodzi: Denis Suarez. Wchodzi: Andre Gomes.

56'

Z dystansu wprost w bramkarza Barcelony strzelił Alex Alegria.

52'

Aleix Vidal strzelił z powietrza z ostrego kąta, piłka przeleciała wyraźnie obok słupka.

1
50'

Nic się nie zmieniło po przerwie. Barcelona wciąż nie potrafi przejąć inicjatywy.

2
2
46'

Początek drugiej części gry.

45'

Ruben Castro strzelił wyraźnie nad bramką Barcy.

3
1
43'

Żółtą kartkę otrzymał Gerard Pique.

5
4
40'

Nieco przebudzili się piłkarze Barcelony, którzy coraz częściej goszczą w polu karnym Betisu.

1
1
37'

Kapitalna okazja dla Barcelony! Lionel Messi wypuścił w uliczkę Neymara, którego strzał z trudem odbił Antonio Adan.

3
1
33'

Ponownie gorąco w polu karnym Barcelony. Po silnym wstrzeleniu Durmisiego piłki w dobrej sytuacji nie potrafił przyjąć Ruben Castro.

1
31'

Po rzucie rożnym wyraźnie nad poprzeczką strzelił Aissa Mendi. Pierwsze pół godziny dla Betisu. FC Barcelona wciąż nie stworzyła groźnej sytuacji pod bramką gospodarzy.

3
27'

Ruben Castro oddał płaski strzał z ostrego kąta, po którym piłka wylądowała na bocznej siatce bramki Barcelony.

1
24'

Kolejna akcja Dani Ceballosa. Pomocnik Betisu wpadł w pole karne, a jego strzał został zablokowany. Barcelona ma spore problemy z zatrzymaniem ataków rywali.

22'

Durmisi popędził lewym skrzydłem i z narożnika pola karnego strzelił wysoko nad bramką Barcelony. Mistrzowie Hiszpanii wciąż się nie obudzili.

1
20'

Dobry mecz w wykonaniu Betisu, a my przypominamy o piłkarskim profilu na Facebooku -> TUTAJ.

1
19'

Kolejna szansa dla Betisu! Dani Ceballos huknął z ponad 20 metrów, ale kapitalną interwencją popisał się Marc-Andre ter Stegen.

15'

Luis Suarez zauważył wysuniętego z bramki Adana, jednak strzelił zbyt lekko i golkiper Betisu spokojnie przyjął piłkę na klatkę piersiową.

12'

Ruben Castro stanął przed świetną okazją, ale jego strzał z bliskiej odległości obronił golkiper Barcelony.

11'

Dani Ceballos wylądował jak długi w polu karnym Barcelony. Sędzia nie dał się jednak nabrać na "nurkowanie" piłkarza Betisu.

6'

Po dośrodkowaniu Aleixa Vidala akcję zamykał Luis Suarez, który został w ostatniej chwili zablokowany.

2
2
2'

Dani Ceballos uderzył z dystansu, ale na posterunku stał golkiper Barcelony - Marc-Andre ter Stegen.

4
3
11:31

Z powodu urazów w zespole Barcelony brakuje Rafinhi, Andresa Iniesty i Sergio Busquetsa.

3
3
11:31

FC Barcelona ma na koncie 5 zwycięstw z rzędu, Betis w 5 ostatnich konfrontacjach wygrał tylko raz.

6
1
11:31

Czas  na kolejny mecz 20. kolejki Primera Division. W samo południe Real Betis przyjmuje FC Barcelona. Gospodarze plasują się na 14. miejscu, "Duma Katalonii" jest 3.