4
4
8
88'

Gol! Strzelił Toni Kroos. Asystował mu Marco Asensio. Ta bramka wisiała w powietrzu! Kroos nawinął Hugo Mallo w polu karnym i podwyższył rezultat!

119
49
14
13
22
87'

Lucas Vazquez przeprowadził świetny rajd i w idealnej sytuacji trafił w golkipera. Sergio Alvarez jest zdecydowanym bohaterem ostatnich minut.

15
6
6
5
14
86'
85'

9
85'

Sergio Alvarez! Bramkarz Celty kapitalnie obronił strzał z bliskiej odległości Modricia.

10
3
4
5
12
84'

Real. Schodzi: Isco. Wchodzi: Lucas Vazquez.

14
3
8
8
7
84'

Real. Schodzi: Cristiano Ronaldo. Wchodzi: Marco Asensio.

21
9
9
10
13
80'

Celta Vigo. Schodzi: Pione Sisto. Wchodzi: Pape Diop.

7
77'

Trwa oblężenie bramki Celty Vigo. Próby Cristiano Ronaldo i Modricia były jednak blokowane.

12
5
9
10
12
76'

Isco do dwóch asyst chciał dołożyć gola, jednak jego strzał w kierunku krótszego słupka świetnie obronił Alvarez.

6
2
9
6
4
75'

Ależ pudło Cristiano Ronaldo!!! Portugalczyk miał idealną sytuację, ale z 5. metrów, mając przed sobą tylko bramkarza uderzył obok słupka.

10
12
12
30
12
74'

Daniel Wass uderzył po ziemi wyraźnie obok  bramki Realu Madryt.

10
11
6
8
10
73'

6
72'

Celta Vigo. Schodzi: Jozabed Sanchez. Wchodzi: Marcelo Diaz.

6
71'

Real. Schodzi: Casemiro. Wchodzi: Mateo Kovacić.

13
6
8
5
6
70'

Gol! Strzelił Karim Benzema. Asystował mu Marcelo.

Ależ odpowiedź Realu! Marcelo zagrał wzdłuż pola karnego i Benzema z najbliższej odległości wpakował piłkę do siatki!

119
48
15
12
28
69'

Gol! Strzelił John Guidetti. Co tu się dzieje?! Guidetti huknął z linii pola karnego, a piłka po rykoszecie wpadła za kołnierz bramkarza Realu Madryt!

47
21
13
27
92
68'

Kapitalna interwencja Navasa! Bramkarz Realu świetnie obronił strzał po ziemi z 10. metrów Wassa!

32
15
4
2
5
66'

Żółtą kartkę otrzymał John Guidetti. Kolejne pretensje i kolejna żółta kartka.

24
7
4
3
9
65'

Celta wściekła. Asystent pierwszego trenera wylądował na trybunach. Co ciekawe, siedzi tam już szkoleniowiec Eduardo Berizzo, który jest ukarany za poprzedni mecz.

5
5
3
2
5
64'

10
62'

Ależ błąd arbitra! Iago Aspas został sfaulowany w polu karnym przez Sergio Ramosa, ale sędzia pokazał napastnikowi Celty drugą żółtą kartkę za rzekomą "symulkę".

28
12
9
7
32
62'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Iago Aspas.

Celta Vigo
50
22
6
7
24
60'

Real kontroluje wydarzenia boiskowe. Na tę chwilę "Królewscy" mają 3 punkty przewagi nad Barceloną i potrzebują tylko oczka w ostatnim meczu, aby świętować mistrzostwo.

21
9
4
2
9
56'

Celta nie rezygnuje i ponownie gra w ataku pozycyjnym. Gospodarze narażają się na kontry Realu.

6
6
1
3
9
53'

Luka Modrić wycofał do Isco, który na 12. metrze został skutecznie przyblokowany.

10
2
3
9
7
50'

Cristiano Ronaldo strzelił 13. goli w 8. ostatnich meczach!

33
20
7
2
6
48'

Gol! Strzelił Cristiano Ronaldo. Asystował mu Isco. Kapitalna kontra Realu i 2:0! Isco ruszył z atakiem, minął 2 rywali i wypuścił w uliczkę Ronaldo. Portugalczyk idealnie strzelił obok interweniującego golkipera, a piłka zanim wpadła do siatki odbiła się od słupka.

155
62
12
19
36
46'

5
44'

Sporo miejsca miał Karim Benzema, który oddał strzał wprost w golkipera Celty.

5
8
5
6
4
42'

Piłkarze Realu zaczynają popełniać coraz więcej błędów na tyłach. Ostatnie minuty zdecydowanie pod dyktando Celty.

20
9
7
19
24
38'

Żółtą kartkę otrzymał Iago Aspas. Ukarany za protesty.

Celta Vigo
21
16
7
7
20
38'

Piłkarze Celty domagali się rzutu karnego po ewidentnym zagraniu ręką Varane'a. Francuz przewinił poza "szesnastką", ale sędzia zarządził grę od bramki Realu.

18
9
9
8
19
38'

W uderzeniach 9:3 dla Celty, w celnych 3:1.

11
5
7
11
15
37'

Znów Iago Aspas! Zawodnik Celty uderzył płasko zza pola karnego i piłka przeleciała nieznacznie obok słupka.

7
5
5
6
6
36'

Najlepsza okazja dla Aspasa. Napastnik Celty huknął z półwoleja w boczną siatkę. Celta przejęła inicjatywę i jest coraz groźniejsza!

8
4
4
9
10
35'

Po centrze Wassa akcję na długim słupku zamykał Iago Aspas, który znów wyraźnie spudłował.

6
6
2
4
3
32'

Dwóch graczy Celty było zupełnie niepilnowanych w polu karnym Realu Madryt, jednak Iago Aspas nie miał miejsca na dogranie i ostatecznie z ostrego kąta uderzył bardzo niecelnie.

15
12
8
6
6
31'

Ależ okazja!!! Daniel Wass huknął jak z armaty z 21 metrów i Keylor Navas z wielkimi problemami odbił piłkę przed siebie!

28
13
8
6
9
30'

Żółtą kartkę otrzymał Casemiro. Będzie świetna okazja dla Celty! Piłkarz Realu faulował tuż przed "szesnastką".

Real Madryt
19
9
6
12
22
26'

Ależ blisko gola na 2:0! Roncanglia wybił piłkę sprzed nogi Cristiano Ronaldo, który już szykował sie do strzału do niemalże pustej bramki.

13
10
8
15
22
25'

Kolejna próba Pione Sisto. Skrzydłowy Celty z 17 metrów strzelił wyraźnie nad poprzeczką.

12
7
4
5
6
23'

Spokojny okres w meczu. Po strzeleniu bramki Real nie podkręca tempa i liczy na kontry.

11
5
6
8
5
Czy Celta Vigo zdobędzie dzisiaj bramkę?
18
10
8
9
13
18'

Pione Sisto zdecydował się na uderzenie zza pola karnego. Piłka po nodze rywala wyleciała na korner. Celta stara się odpowiedzieć, ale Real gra uważnie w defensywie.

14
6
4
5
5
17'

Spore zamieszanie w polu karnym Realu, jednak żaden z graczy gospodarzy nie zdołał oddać strzału.

14
5
3
8
7
14'

Jonny Castro uderzył z dystansu i piłka po rykoszecie wpadła w rękawice Keylora Navasa.

24
12
4
5
6
10'

Gol! Strzelił Cristiano Ronaldo. Asystował mu Isco. Real Madryt na prowadzeniu! Isco przeprowadził rajd, zagrał przed pole karne do Ronaldo, który spokojnie przyjął piłkę i umieścił ją tuż przy słupku bramki Celty. Portugalczyk miał zdecydowanie za dużo miejsca!

190
102
29
36
49
6'

18
7
4
4
7
5'

Od początku lekką przewagę ma Real Madryt. "Królewscy" chcą szybko zdobyć bramkę.

31
15
4
3
6
2'

Daniel Wass mógł ruszyć do sytuacji sam na sam, ale dobrze na tyłach interweniował Sergio Ramos.

26
9
7
4
4
19:55

Na potknięcie Realu Madryt liczy FC Barcelona, która na tę chwilę jest liderem.

18
11
6
8
22
19:55

Trener Zinedine Zidane desygnował do gry swoją najsilniejszą jedenastkę na tę chwilę.

29
11
6
7
8
19:55

Celta Vigo już o nic nie walczy w tym sezonie, z kolei Real Madryt potrzebuje 4 punktów w 2 meczach, aby zapewnić sobie mistrzostwo kraju.

20
9
4
4
5
19:55

O 21 rozpocznie się zaległy mecz Primera Division pomiędzy Celtą Vigo i Realem Madryt.