Kontra Villarrealu zakończona jednak dobrą interwencją ofiarnie interweniującego Ramiego.

85'

Śpieszy się Sevilli. Villarreal już w pełni skupiony na defensywie.

1
82'

Cóż za obronja Asenjo! 27-latek zatrzymał piłkę po strzale głową z kilku metrów. Iborra nie wierzy, że to nie wpadło. My też!

1
78'

Szósty korner dla gospodarzy, ale centrę bez kłopotów wyłapał Sergio Asenjo.

1
76'
76'

Centra Vazqueza z prawej strony boiska i płaski strzał Sarabii. Ponownie świetnie w bramce Asenjo!

1
74'

Samir Nasri ruszył na przebój, mijając rywali niczym tyczki na stoku. Francuz zakończył akcję celnym strzałem, ale Asenjo jest dzisiaj nie do pokonania.

1
71'
71'
68'

Odgryza się Villarreal. Ładna wymiana podań na prawym skrzydle, ale strzał Dos Santosa został zablokowany.

1
64'

Podrażniony zmarnowaną jedenastką jest Nasri. Francuz indywidualnymi akcjami próbuje zrobić różnicę. Brakuje jednak dokładnego, ostatniego podania.

1
62'

Sevilla. Schodzi: Mariano. Wchodzi: Pablo Sarabia. Ofensywna zmiana w ekipie gospodarzy.

59'

Centra Mariano, kiks Joveticia i szczęśliwie sam przed bramkarzem znalazł się Ben Yedder. Strzał pod poprzeczkę i wydawało się, że gospodarze mają to czego chcieli. Tymczasem nie ma gola! Arbiter dopatrzył się spalonego.

1
55'

Druga w tym meczu "setka" Lopeza i ponownie zmarnowana! Napastnik minął już bramkarza, ale posłał piłkę tylko w boczną siatkę.

53'

Celnie sprzed lewego narożnika pola karnego uderzył Lopez, ale Rico był dobrze ustawiony i bez problemów chwycił piłkę.

1
51'

Żółtą kartkę otrzymał Mario Gaspar.

Villarreal CF
1
49'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Samir Nasri!

Francuz płasko uderzył w prawy róg i dokładnie tam "pofrunął" Sergio Asenjo! Pewna obrona bramkarza Villarreal!

2
2
49'

Mario Gaspar faulował Vitolo. Rzut karny dla gospodarzy!

1
48'

Samir Nasri przedarł się w pole karne, ale osaczony przez obrońców musiał wycofać piłkę.

46'

Początek II połowy.

1
1
45'

Sędzia doliczył 60 sekund.

1
2
44'

Żółtą kartkę otrzymał Gabriel Mercado. Ostry wślizg w nogi Dos Santosa.

42'

Bonera sponiewierany przez Joveticia. Goście domagali się kartki za zbyt intensywną pracę łokciami, ale obyło się bez "żółtka".

1
39'

Wreszcie groźną akcją odpowiedział Villarreal. Wypracowana pozycja strzałowa dla Dos Santosa, który kropnął z 16 metrów w sam środek bramki. Pewnie Rico.

1
36'

Pachniało zmianą. Długo za linią boczną opatrywany był Manu Trigueros, ale jest w stanie kontynuować grę.

32'

Arbiter uznał, że nie było faulu po starciu Vazqueza z Triguerosem. Mamy jednak przerwę w grze bowiem środkowy pomocnik gości zwija się z bólu.

2
31'

Kolejny raz Vazquez. Tym razem sam kończył swoją akcję strzałem z ostrego kąta. Dobrze w bramce spisał się Asenjo.

1
30'

Franco Vazquez przewrócony na ziemię tuż przed linią pola karnego z jego lewej strony. Wstrzelenie futbolówki na 5. metr nie przyniosło jednak zagrożenia.

2
28'

Żółtą kartkę otrzymał Bruno Soriano. Faul na Vazquezie w środku boiska.

1
1
27'

Pierwszy korner tego spotkania i dobre piąstkowanie bramkarza przyjezdnych.

1
25'

Żółtą kartkę otrzymał Samir Nasri. Faul na Soriano podczas pressingu. To oznacza, że Francuz nie zagra w następnej kolejce.

3
23'

Rami faulował Lopeza 27 metrów przed własnym polem karnym. Uderzał Jose Angel, ale piłka nieznacznie minęła prawy słupek bramki Sevilli.

1
19'

Kolejna prostopadła piłka do napastnika gospodarzy, ale tym razem odgwizdany ofsajd. Na minimalnym spalonym był Wissam Ben Yedder.

1
16'

Było o włos! Centra z głębi pola i strzał głową Ben Yeddera. Sergio Asenjo intuicyjnie odbił futbolówkę!

15'

Vitolo "nawinął" obrońcę, ale inni pospieszyli z asekuracją. Ostre wstrzelenie piłki wzdłuż bramki zostało zablokowane.

2
12'

Długo budowany atak pozycyjny zakończony świetnym podaniem N'Zonziego w pole karne. Mariano jednak fatalnie skiksował.

3
8'

Adrian Lopez sam przed Rico! Strzał po długim rogu minął jednak bramkę gospodarzy.

3
7'

Kontrą odpowiedział Villarreal, ale jedyne co z tego wyszło to niecelny strzał Rodrigo Hernandeza Cascante z 25 metrów.

2
6'

Chytre podanie Nasriego na prawą stronę pola karnego. Błyskawiczna centra i niepewne piąstkowanie bramkarza, ale nie skorzystali z tego gospodarze, przeszkadzając sobie w oddaniu strzału.

1
1
4'

Od samego początku zaatakowała Sevilla. Goście w komplecie pracują w defensywie.

4
1'

Już groźnie pod bramką gości. Wissam Ben Yedder idealnie wybiegł do prostopadłego podania, a następnie zagrał wzdłuż bramki. Nadbiegający Stevan Jovetić był popychany i to uniemożliwiło mu skierowanie piłki do siatki. Protesty gospodarzy nic nie dały. Nie ma karnego!

4
11:25

Gospodarze wystąpią w białych strojach, goście na żółto.

Na kogo stawiacie?
Sevilla
Villarreal
remis
2
11:25

Spotkanie poprowadzi Alberto Undiano Mallenco.

2
11:25

Gospodarze po kilku spotkaniach, w których strzelali rywalom dużo bramek, zostali ostatnio przystopowani przez Espanyol (1:3). Olbrzymi wpływ na wynik miała jednak czerwona kartka jaką w pierwszych minutach obejrzał Nicolas Pareja. Wydaje się zatem, że Sevilla będzie faworytem dzisiejszego meczu. Villarreal dawno nie pokonał solidnej drużyny, a ostatnia wygrana nad zamykającą tabelę Granadą (2:0) była obowiązkiem.

1
11:25

Rozgrzewka rozpoczęta...

1
11:25

Witamy! Piłkarską niedzielę czas zacząć. Na dobry początek, w samo południe 90 minut z LaLiga. Na Estadio Ramon Sanchez Pizjuan miejscowa Sevilla FC powalczy o punkty z Villarreal CF. Liczymy na sporą dawkę emocji i dużo goli.