04 lut 2017 18:30
90'

Doliczone zostały 2 minuty.

90'

Yannick Ferreira Carrasco raz jeszcze, tym razem bramkarz gości popisał się kapitalną interwencją!

1
89'

Yannick Ferreira Carrasco uderzył z rzutu wolnego, jednak trafił w mur.

1
84'

Goście już nie wierzą na jakiekolwiek punkty w Madrycie, ale wciąż starają się złapać kontakt z Atletico.

80'

Torres chciał upolować hat-trick, jednak sprzed pola karnego uderzył ponad bramką.

1
77'

CD Leganes. Schodzi: Erik Moran. Wchodzi: Darwin Machis.

wchodzi Wchodzi
Darwin Machis #7
schodzi Schodzi
Erik Moran #12
76'

Groźny strzał oddał Correa, ale nie ma pięknego gola. Piłka minęła cel.

72'

CD Leganes. Schodzi: Victor Diaz. Wchodzi: Alberto.

Alberto #6
Victor Diaz #17
69'

Kolejne zamieszanie w polu karnym, ale żaden z graczy Leganes nie był w stanie wbić piłki do bramki. Wcześniej bramkarz musiał interweniować po strzale... Gabiego.

68'

Ależ okazję mieli gości! Dogranie do niepilnowanego w polu karnym Bueno, którego strzał po plecach rywala przeleciał obok bramki!

1
66'

Przyjezdnym w końcu udało się przenieść ciężar meczu na połowę Atletico, ale niewiele z tego wynika.

63'

CD Leganes. Schodzi: Unai Lopez. Wchodzi: Samuel Garcia.

Samuel Garcia #16
1
1
60'

Ateltico stara się wysoko atakować rywali, którzy mają problemy z przedostaniem się pod pole karne gospodarzy.

1
55'

Pełna kontrola meczu przez Atletico. Goście podłamani chyba nie widzą szans na nawiązanie walki z rywalem.

51'

Gol! Strzelił Fernando Torres. Asystował mu Angel Correa. Correa prostopadle dograł w pole karne do Torresa, a ten podcinką ponad bramkarzem zdobył swojego drugiego gola w meczu!

11
1
50'

Koke uderzył z rzutu wolnego, jednak źle przymierzył i piłka przeleciała ponad bramką.

49'

Będzie rzut wolny dla Atletico z ok. 18 metrów! Dobra szansa na podwyższenie prowadzenia.

46'

Gramy po przerwie!

46'

Atletico. Schodzi: Saul Niguez. Wchodzi: Angel Correa.

42'

Atletico odzyskało piłkę i spokojnie prowadzi grę. Goście przed przerwą już chyba nie są w stanie zbyt wiele zdziałać.

39'

Mocny strzał sprzed pola karnego oddał Lopez, piłka minęła bramkę. Coraz groźniejsi goście!

1
38'

Akcja Diaza prawą stroną, skrajny pomocnik zdecydował się na strzał z pola karnego i trafił w boczną siatkę.

1
36'

Atletico zadowolone z prowadzenia nie forsuje tempa gry, momentami daje więcej pograć rywalom.

1
33'

Żółtą kartkę otrzymał Stefan Savić.

Atletico Madryt
2
32'

Spokojnie i długo budowana akcja Atletico została przerwana. Sędzia dopatrzył się spalonego.

2
30'

Żółtą kartkę otrzymał Erik Moran.

CD Leganes
2
27'

Potężny strzał oddał Bueno, trafił w rywala. Goście domagali się rzutu karnego, jednak sędzia słusznie przyznał im rzut rożny.

1
27'

Aktywny w zespole gości jest Szymanowski. Przed momentem zawodnik uderzył z pola karnego ponad bramką.

1
23'

Jedynie do momentu zdobycia gola Atletico miało problemy z rywalem. Leganes sporadycznie wyprowadza kontry.

1
20'

Torres w polu karnym, jednak przekombinował i nie podwyższył prowadzenia Atletico.

1
18'

Po objęciu prowadzenia Atletico przejęło kontrolę nad meczem. Goście nie potrafią rozegrać kilku podań.

3
15'

Gol! Strzelił Fernando Torres. Sam poszkodowany wymierzył sprawiedliwość, ale musiał dobijać obroniony przez bramkarza strzał Griezmanna.

14
14'

Rzut karny dla Atletico. W polu karnym podcięty przez Siovasa został Torres.

3
10'

Atletico wciąż ma spore problemy z rywalem, który nie zamierza czekać na gospodarzy na własnej połowie.

2
7'

Mocno, ale bardzo niecelnie z dystansu uderzył Bueno.

3
4'

Od początku otwarty mecz, Atletico stara ułożyć sobie rywala, ale ma z tym problemy.

2
18:03

Atletico plasuje się na 4. pozycji i ma w dorobku 36 punktów, Leganes ma dwa razy niej "oczek" i zajmuje miejsce tuż nad strefą spadkową.