Real. Schodzi: Isco. Wchodzi: Mateo Kovacić.

Casemiro popisał się udanym odbiorem, ale z kontry gości nic nie wyszło.

9
5
83'

Osasuna jeszcze próbuje, a dokładniej chyba najlepszy w tym meczu jej zawodnik, Leon. Mocny strzał napastnika zatrzymał skoncentrowany Navas.

7
9
80'

Real zyskał wyraźną przewagę, goście kontrolują przebieg tego meczu.

10
2
78'

Ronaldo domaga się rzutu karnego. Powtórka telewizyjna pokazuje, że był kontakt między zawodnikiem Realu a obrońcą gospodarzy. Sędzia nakazał jednak grać dalej.

5
9
77'

Marcelo walczył o utrzymanie piłki w bosiku, ale sędziowie nie dali się oszukać. Aut dla Osasuny.

3
7
76'

Kwadrans do końca regulaminowego czasu gry. Jak myślicie, będzie jeszcze jakaś zmiana wyniku?

5
2
74'

Nie ma trzeciego gola dla Realu! Cristiano Ronaldo został zatrzymany przez Sirigu!

4
8
72'

Real. Schodzi: Karim Benzema. Wchodzi: Lucas Vazquez.

69'

Cristiano Ronaldo złapany na spalonym.

7
7
67'

Pojawiają się nerwy w szeregach Osasuny. Ciężko się dziwić, uciekający czas nie wpływa pozytywnie.

6
1
64'

Jak zareagują gospodarze? Czy ruszą odważnie, otwierając tym samym Realowi drogę do szybkich kontr?

2
4
62'

Gol! Strzelił Isco.

Benzema znalazł się z piłką w polu karnym Osasuny, ale przegrał pojedynek z obrońcami. Tuż za plecami gracza Realu był jednak pozostawiony bez opieki Isco, który strzałem w dalszy róg dał prowadzenie Realowi!

Real Madryt
46
1
15
61'

Osasuna. Schodzi: Fausto Tienza. Wchodzi: Raoul Loe.

wchodzi Wchodzi
Raoul Loe #24
schodzi Schodzi
Fausto Tienza #14
6
1
59'

Dużo walki i jeśli sędzia nie uspokoi piłkarzy, to znów mogą być potrzebni lekarze...

5
57'

Real. Schodzi: Danilo. Wchodzi: James Rodriguez.

56'

Przerwa w grze, na murawie leży Danilo. Czyżby konieczna była zmiana?

8
55'

Karim Benzema podał odrobinę za mocno w kierunku Ronaldo. Przy piłce pierwszy był Salvatore Sirigu.

3
53'

Osasuna. Schodzi: Juana Rafael Fuentes. Wchodzi: Carlos Clerc.

Carlos Clerc #21
Juana Rafael Fuentes #16
3
2
53'

Kolejne niedokładne podanie w szeregach Realu.

1
3
50'

Real próbuje złapać odpowiedni rytm, dla gospodarze cały czas umiejętnie "kasują" większość akcji.

3
4
48'

Leon bez problemu ograł Ramosa i efektownym strzałem postraszył Navasa, który wyciągnięty jak struna zbił piłkę na korner!

5
7
46'

Druga połowa rozpoczęta!

6
1
45+2'

Leon złapany na spalonym.

5
1
45'

Sędzia doliczył 2 minuty.

4
3
44'

Zagotowało się w polu karnym gości, zawinił m.in. Ronaldo. Uderzenie Riviere'a zatrzymał skoncentrowany Navas.

1
4
42'

Cristiano Ronaldo zdecydował się na uderzenie z dystansu. Portugalczyk nie trafił jednak czysto w piłkę.

5
1
2
41'

Czujni w odbiorze są zawodnicy Osasuny, Real cały czas ma problemy z budowaniem akcji.

1
3
38'

Spodziewaliście się tak wyrównanego spotkania? Trzeba szczerze przyznać, że obserwujemy ciekawe zawody.

1
6
37'

Żółtą kartkę otrzymał Fausto Tienza.

3
35'

Salvatore Sirigu ratuje swój zespół ofiarną interwencją, a Karim Benzema zmarnował prawdziwą "setkę"! Powinno być 2:1 dla Realu!

1
2
34'

Tienza to optymista! Jego strzał z okolic 50. metra nie zaskoczył Navasa.

3
1
33'

Gol! Strzelił Sergio Leon.

Mamy remis! Leon popisał się przyspieszaniem, wyszedł sam na sam i techniczną podcinką nie dał szans bramkarzowi! Obrona Realu zaspała i zapłaciła najwyższą cenę!

Sergio Leon #7
22
1
51
32'

Karim Benzema do pędzącego Ronaldo, ale tego czystym wślizgiem powstrzymał jeden z obrońców.

4
31'

Osasuna po stracie gola nie zmieniła stylu gry. Gospodarze próbują atakować.

2
5
29'

Po centrze z rzutu wolnego niegroźny strzał oddał Garcia. Keylor Navas zachował spokój.

5
1
28'

Żółtą kartkę otrzymał Luka Modrić.

Real Madryt
1
8
26'

Królewscy nie pokazywali za wiele w ofensywie, ale liczy się wynik, a ten jest korzystny dla Realu.

6
1
24'

Gol! Strzelił Cristiano Ronaldo.

Benzema prostopadle do biegnącego Ronaldo, a ten mocnym strzałem pokonał Salvatore Sirigu, który powinien zachować się zdecydowanie lepiej!

67
1
19
21'

Jaime Romero podszedł do rzutu wolnego, ale nie wiemy co miał na myśli. Futbolówkę do gry wprowadzi Navas.

6
2
19'

Zespół z Madrytu ma problemy z przejęciem inicjatywy, to rywal dzięki zdecydowanej postawie prezentuje się obiecująco.

1
3
18'

Fausto postraszył Real! Kąśliwe uderzenie sprzed pola karnego, rykoszet i Keylor Navas musiał się wykazać!

2
2
16'

Co to przykre zdarzenia sprzed kilkudziesięciu sekund sprawi, że gra będzie mniej ostra? Oby.

1
1
15'

Osasuna. Schodzi: Cayetano Bonnín. Wchodzi: David García.

3
13'

Koniec meczu i również sezonu dla Cayetano Bonnína! Fatalna kontuzja po zderzeniu z Isco!

8
2
13'

Póki co "czerwona latarnia" ligi nie odpuszcza. Oglądamy bardzo ostrą grę.

5
12'

Osasuna miała dwie wrzutki, korner, ale i tym razem bez groźnego strzału.

4
1
10'

Żółtą kartkę otrzymał Juana Rafael Fuentes.

4
11'

Gwizdek sędziego, stały fragment gry dla gospodarzy.

2
9'

Romero ładnie "zatańczył" z piłką, wbiegł w pole karne Realu, podał po ziemi, ale skończyło się bez uderzenia.

2
2
8'

Podanie z głębi pola w kierunku Berenguera. Zbyt mocno, Navas ze spokojem przejął futbolówkę.

6
7'

Leon w pojedynku z Raphaelem Varanem. Osasuna utrzymuje się przy piłce w okolicach pola karnego gości.

1
3
5'

Sytuacyjny strzał Karima Benzemy po rozegraniu rzutu rożnego. Była siła, ale zabrakło precyzji.

2
3
4'

Królewscy zawitali na teren ostatniego zespołu Primera Division, czy to oznacza, że możemy się spodziewać "strzelaniny"?

6
3'

Płaskie dośrodkowanie z lewego skrzydła w pole karne Realu, ale tam pewnie interweniował Keylor Navas.

10
1
2'

Isco osaczony w narożniku boiska przez dwóch rywali. Gracz Realu popełnił błąd i stracił piłkę.