Gol! Strzelił Antoine Griezmann. Asystował mu Kevin Gameiro.

Ekstaza na Vicente Calderon! Po dośrodkowaniu z prawego skrzydła Gameiro zgrał piłkę głową na 5. metr i egzekucję pewnym uderzeniem pod poprzeczkę wykonał Griezmann.

17
2
87'

Mogła być zabójcza riposta gości. Bongonda zamknął akcję oskrzydlającą, jednak główkował obok słupka.

1
1
86'

Gol! Strzelił Yannick Ferreira Carrasco.

Mamy 2:2! Przepięknie z woleja uderzył z 20 metrów Carrasco i Alvarez tylko przyklęknął, bo nie miał szans na skuteczną interwencję.

17
1
85'

Celta Vigo. Schodzi: Iago Aspas. Wchodzi: Marcelo Diaz.

84'

Teraz było groźnie w polu karnym gości! Z ostrego kąta mocno uderzył Yannick Ferreira Carrasco, jednak Alvarez odbił piłkę.

3
82'

Gospodarze sprawiają wrażenie bezradnych, pod bramką Alvareza nie dzieje się nic ciekawego.

2
78'

Gol! Strzelił John Guidetti. Asystował mu Daniel Wass.

Teraz już Guidetti trafił! Szwed dostał świetne podanie na 16. metr od Wassa i pokonał Moyę precyzyjnym płaskim uderzeniem.

77'

John Guidetti miał mnóstwo swobody w polu karnym, ale uderzył z ostrego kąta na siłę i piłka poszybowała w trybuny! To powinno być 1:2.

3
1
76'
74'

Żółtą kartkę za opóźnianie gry otrzymał Jonny Castro.

Jonny Castro #19
Celta Vigo
1
72'

Atletico. Schodzi: Saul Niguez. Wchodzi: Angel Correa.

72'

Celny, ale zbyt lekki wolej Aspasa z 15 metrów. Miguel Angel Moya musiał to obronić.

69'

Celta Vigo. Schodzi: Pione Sisto. Wchodzi: Theo Bongonda.

wchodzi Wchodzi
Theo Bongonda #7
schodzi Schodzi
2
68'

Druga połowa nie jest tak ciekawa jak pierwsza, oglądamy zdecydowanie mniej sytuacji.

64'

Celta Vigo. Schodzi: Jozabed. Wchodzi: Daniel Wass.

Jozabed #16
2
62'

Po dośrodkowaniu Torresa z prawego skrzydła zbyt lekko główkował Yannick Ferreira Carrasco i piłkę złapał Alvarez.

1
61'

Yannick Ferreira Carrasco mógł podać do wbiegającego w pole karne Filipe Luisa, zamiast tego oddał strzał i obrońcy Celty łatwo go zablokowali.

1
58'

Atletico przeważa, atakuje częściej, jednak niewiele z tego wynika.

1
1
54'

Bardzo zacięte spotkanie, Celta stawia Atletico twardy opór i gospodarzom trudno stwarzać sytuacje strzeleckie.

50'

Yannick Ferreira Carrasco zablokowany przy próbie strzału sprzed pola karnego.

1
49'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

1
2
48'

Alvarez niepewnie wypiąstkował piłkę po dośrodkowaniu Koke z rzutu wolnego.

1
46'

Gramy.

3
46'

Atletico. Schodzi: Juanfran. Wchodzi: Sime Vrsaljko.

45'

Doliczona 1 minuta.

45'

John Guidetti doszedł do piłki w polu karnym, ale choć minął Moyę, to znalazł się już pod linią końcową i nie miał szans oddać strzału.

42'

Żółtą kartkę za faul otrzymał John Guidetti.

2
1
39'

Fernando Torres oddalił zagrożenie po dośrodkowaniu Pione Sisto z rzutu wolnego.

2
36'

Mecz jest wyrównany, bardzo ciekawy i obfituje w sytuacje strzeleckie.

32'

Celny, ale zbyt lekki płaski strzał z narożnika pola karnego oddał Jozabed i Miguel Angel Moya na posterunku.

1
31'

Yannick Ferreira Carrasco wyszedł teraz na czystą pozycję, ale uderzył wprost w Alvareza i ten obronił nogami!

3
30'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Fernando Torres huknął w poprzeczkę! Za dużo siły, za mało precyzji.

4
14
29'

Rzut karny dla gospodarzy! Yannick Ferreira Carrasco sfaulowany przez Roncaglię.

7
3
27'

Teraz mogło być 1:2! Po płaskim strzale Jozabeda z 17 metrów Atletico uratował słupek.

5
25'

Z dystansu niezbyt groźnie uderzył Jonny Castro i Miguel Angel Moya złapał piłkę.

2
22'

Stefan Savić zablokował atomowy strzał Pione Sisto sprzed pola karnego.

2
20'

Fernando Torres padł w polu karnym po starciu z Roncaglią. Sędzia puścił grę i popełnił błąd, bo doszło tam do wyraźnego faulu.

2
4
17'

Przerwa w grze, z pomocy lekarskiej musiał skorzystać Cabral.

4
15'

Iago Aspas zamknął akcję oskrzydlającą, główkował jednak nieczysto i daleko obok słupka.

3
13'

Z prawego skrzydła zbyt mocno dośrodkował Juanfran i nie było szans zakończyć tej akcji strzałem.

3
11'

Gol! Strzelił Fernando Torres. Asystował mu Yannick Ferreira Carrasco.

NIEPRAWDOPODOBNY gol! Torres dostał piłkę w polu karnym od Ferreiry Carrasco, stał tyłem do bramki i uderzył przewrotką za kołnierz Alvareza! Ten wyczyn "El Nino" będzie podziwiać cały futbolowy świat!

9'

Atletico skonfudowane i na razie nie potrafi groźniej zaatakować.

5
4
5'

Gol! Strzelił Gustavo Cabral.

Niespodzianka! Z rzutu rożnego pozornie niegroźnie dośrodkował Sisto, ale Moya interweniował koszmarnie, wypiąstkował piłkę wprost na głowę Cabrala i ten nie zmarnował prezentu.

Gustavo Cabral #22
Celta Vigo
4
23
3'

Alvarez złapał piłkę po zbyt głębokim dośrodkowaniu Gabiego z rzutu wolnego.

5
1
3'

Gra toczy się na połowie Celty, jednak klarownych sytuacji na razie nie oglądamy.