Primera Division: 23. kolejka
18 lut 2017 16:15
90+2'

Sędzia wskazał na "wapno" dla Realu Madryt, ale po chwili uznał, że Portugalczyk był na pozycji spalonej. Wielki błąd, powinien być rzut karny na koniec spotkania.

5
4
90'

Sędzia doliczył 2 minuty.

7
87'

Espanyol od 1 minuty jest bezradny. Goście oddali tylko 1 celny strzał.

9
2
83'

Gol! Strzelił Gareth Bale. Asystował mu Isco. Ależ powrót Bale'a! Isco wypuścił w uliczkę Walijczyka, który posłał piłkę obok Diego Lopeza! 2:0!

Real Madryt
Asysta:
39
1
5
82'

Żółtą kartkę otrzymał Casemiro.

Real Madryt
3
8
82'

Po dośrodkowaniu Kroosa obok bramki główkował Pepe.

6
1
81'

Real. Schodzi: Nacho. Wchodzi: Marcelo.

6
80'

Żółtą kartkę otrzymał Aaron Martin.

Aaron Martin #12
Espanyol Barcelona
4
1
78'

Lucas Vazquez oddał bardzo groźny strzał po ziemi, jednak piłka odbiła się tylko od bocznej siatki.

2
77'

Dani Carvajal strzelił zza pola karnego, ale żadnego problemu z interwencją nie miał Diego Lopez.

1
1
72'

Mecz się jeszcze nie skończył, ale już wiadomo, że Real pod wodzą Zidane'a pobił kolejny historyczny rekord!

4
71'

Real. Schodzi: Alvaro Morata. Wchodzi: Gareth Bale. Walijczyk wraca po blisko 3 miesiącach!

69'

Alvaro Morata powinien mieć na koncie asystę! Hiszpan dośrodkował na głowę Cristiano Ronaldo, który w doskonałej sytuacji uderzył nad poprzeczką.

1
4
68'

Żółtą kartkę otrzymał Papakouli Diop.

Papakouli Diop #20
6
1
65'

Spore zamieszanie w polu karnym Espanyolu. Strzał Moraty został zablokowany, a Casemiro posłał futbolówkę w trybuny Santiago Bernabeu.

2
2
62'

Pierwsza okazja w meczu dla Espanyolu! Z linii bocznej pola karnego z półwoleja uderzył Hernan Perez i Kiko Casilla popisał się premierową interwencją tego popołudnia.

5
1
61'

Real. Schodzi: Mateo Kovacić. Wchodzi: Casemiro.

56'

Toni Kroos huknął z dystansu wyraźnie nad poprzeczką Espanyolu.

3
54'

Z rzutu wolnego prosto w mur trafił Cristiano Ronaldo.

2
5
53'

Obraz gry się nie zmienił po przerwie. Real kontroluje wydarzenia na boisku, szuka kolejnego gola i nie dopuszcza rywala pod własną bramkę.

3
1
53'

Żółtą kartkę otrzymał Javi Fuego.

8
2
48'

Żółtą kartkę otrzymał Isco.

Real Madryt
2
11
48'

Do rozgrzewki ruszył Gareth Bale. Walijczyk poprzedni mecz rozegrał 22 listopada.

11
1
46'

Zaczynamy II połowę!

5
46'
45'

Sędzia doliczył minutę.

3
2
45'

Alvaro Morata domagał się rzutu karnego, jednak sędzia podjął słuszną decyzję i od bramki rozpocznie golkiper Espanyolu.

4
1
41'

Żółtą kartkę otrzymał Mateo Kovacić.

1
11
38'

Alvaro Morata mógł mieć dublet! Po zagraniu Nacho napastnik Realu przyjął piłkę na 6. metrze, ale strzelił tylko w boczną siatkę bramki Espanyolu.

2
2
33'

Gol! Strzelił Alvaro Morata. Asystował mu Isco. Mamy bramkę dla Realu Madryt! Po dośrodkowaniu z prawego skrzydła Isco z główki do siatki trafił Morata.

35
1
8
31'

Cristiano Ronaldo trafił do siatki po zagraniu Kroosa, ale w momencie podania był na minimalnym spalonym i na tablicy wyników wciąż mamy bezbramkowy remis.

5
5
30'

Bardzo blisko bramki dla Realu! Cristiano Ronaldo zagrał po ziemi wzdłuż pola karnego, a na długim słupku w pilkę nie trafił Alvaro Morata.

7
4
28'

Żółtą kartkę otrzymał Gerard Moreno.

5
1
27'

Mateo Kovacić wrócił na boisko.

4
2
27'

Cristiano Ronaldo po kapitalnym zwodzie minął rywala, wpadł w pole karne, ale jego dogranie zostało zablokowane.

9
1
1
25'

Mateo Kovacić zderzył się z rywalem i potrzebuje interwencji lekarzy. Chorwat ma otwartą ranę tuż pod okiem.

4
7
21'

Wciąż czekamy na pierwszą groźną okazję w meczu. Co ciekawe, w 20 poprzednich spotkaniach między Realem i Espanyolem na Santiago Bernabeu gospodarze wygrywali 17 razy, a 3-krotnie padł remis. Ostatnie zwycięstwo popularnych "Papużek" miało miejsce w 1996 roku!

4
1
18'

Real Madryt uzyskuje coraz większą przewagę, a szczególnie aktywny jest Alvaro Morata.

3
14'

Gerard Moreno wychodził do sytuacji sam na sam z golkiperem Realu Madryt, jednak sędzia odgwizdał spalonego. Kontrowersyjna decyzja.

4
4
12'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego w dobrej sytuacji do strzału głową szykował się Pepe, który nieczysto trafił w piłkę i zmarnował okazję.

5
2
8'

Nie jest to porywające widowisko. Zespoły grają uważnie na tyłach, a my przypominamy o piłkarskim profilu na Facebooku -> TUTAJ.

3
2
4'

Bardzo spokojny początek. Real ma optyczną przewagę i rozgrywa piłkę w okolicy linii środkowej.

14
15:45

Trener Zinedine Zidane przeprowadził aż 7 zmian w porównaniu z ostatnim meczem z Napoli w Lidze Mistrzów. W podstawowej jedenastce pozostali tylko Carvajal, Varane, Kroos i Ronaldo.

1
15:45

Mimo 2 zaległych spotkań Real Madryt przewodzi w tabeli Primera Division. Espanyol Barcelona plasuje się na 9. miejscu.