CD Leganes
14
4
90+3'

Ależ blisko wyrównania!!! Nabil El Zhar huknął zza pola karnego i uderzył pół metra obok słupka!

6
12
90+1'

Sędzia doliczył 5 minut.

7
12
90'

Gol! Strzelił Lionel Messi. Bardzo pewny strzał Argentyńczyka i 2:1 dla Barcelony!

55
32
89'

W polu karnym sfaulowany został Neymar.

15
18
89'

Rzut karny dla Barcelony!

17
14
87'

Żółtą kartkę otrzymał Dimitrios Siovas. Za grę na czas.

Dimitrios Siovas #22
CD Leganes
11
6
87'

CD Leganes. Schodzi: Dimitrios Siovas. Wchodzi: Pablo Insua.

wchodzi Wchodzi
Pablo Insua #18
schodzi Schodzi
3
86'

Na boisku leży też defensor Leganes - Siovas.

3
3
85'

Iago Herrerin dosłownie zdjął piłkę z nogi Neymara i został mocno poturbowany przez Brazylijczyka.

3
6
84'

Po stracie gola Barcelona wciąż nie potrafiła sobie stworzyć dogodnej okazji.

2
5
82'

Gabriel strzelił klatką piersiową i kolejną interwencję zanotował Marc-Andre ter Stegen.

6
1
81'

Barcelona. Schodzi: Lucas Digne. Wchodzi: Jordi Alba.

80'

Barcelona. Schodzi: Rafinha. Wchodzi: Denis Suarez.

80'

Barcelona. Schodzi: Andre Gomes. Wchodzi: Andres Iniesta.

77'

Lionel Messi z rzutu wolnego z ok. 25 metrów strzelił nad bramką.

6
6
75'

Barcelona zaczęła szybciej rozgrywać piłkę. Będzie nerwowa końcówka na Camp Nou.

8
2
71'

Gol! Strzelił Unai Lopez. Asystował mu Darwin Machis. Akcja rezerwowych przyniosła wyrównanie!!! Machis wycofał piłkę na 15. metr, skąd do siatki trafił Unai Lopez! Kilka chwil wcześniej fatalną stratę zanotował Sergi Roberto.

CD Leganes
Asysta:
Darwin Machis #7
30
25
70'

CD Leganes. Schodzi: Alexander Szymanowski. Wchodzi: Darwin Machis.

5
2
68'

Ależ okazja dla Rafinhii! Strzał pomocnika Barcelony odbił golkiper, a po dobitce gości uchronił Diego Rico, wybijając piłkę sprzed linii bramkowej.

5
3
68'

Jeremy Mathieu zatrzymał szarżującego na bramkę Guerrero. Bardzo ważna interwencja Francuza.

6
65'

FC Barcelona wciąż prowadzi 1 bramką, a Leganes już kilka razy poważnie zagroziło aktualnemu mistrzowi. Możemy spodziewać się nerwowej końcówki na Camp Nou.

6
2
65'

CD Leganes. Schodzi: Erik Moran. Wchodzi: Unai Lopez.

Erik Moran #12
3
2
60'

Alexander Szymanowski z ostrego kąta strzelił w boczną siatkę.

4
4
59'

Neymar znalazł się w dogodnej sytuacji, jednak jego strzał z bliskiej odległości nogami obronił Iago Herrerin.

4
3
55'

Żółtą kartkę otrzymał Martin Mantovani.

Martin Mantovani #5
CD Leganes
11
5
55'

Jest okazja dla Leganes! Guerrero strzelił z ostrego kąta, ale ponownie bardzo dobrze zachował się golkiper Barcelony.

7
2
50'

Niewiele zmienia się na Camp Nou, Leganes wciąż ma szansę na wyrwanie punktu w Barcelonie.

5
6
46'

Żółtą kartkę otrzymał Luis Suarez.

8
13
46'

Początek drugiej połowy.

7
45+1'

Marc-Andre ter Stegen znów uratował Barcelonę!!! Nabil El Zhar strzelił silnie zza pola karnego, piłka po rykoszecie zmieniła tor lotu, ale Niemiec, będąc już na wykroku, zdołał skutecznie interweniować!

14
5
43'

Guerrero ruszył na bramkę Barcelony, ale kapitalną interwencją popisał się Jeremy Mathieu. Francuz naprawił wielki błąd kolegi z drużyny - Umtitiego.

8
2
40'

Posiadanie piłki 76 do 24 dla Barcelony. Wynik wciąż jednak niebezpieczny dla gospodarzy.

6
1
36'

Silny strzał Neymara zza pola karnego. Piłka wylądowała w rękawicach Herrerina.

8
4
35'

Okazja dla Leganes. Mantovani po kornerze główkował nad bramką.

7
2
33'

Neymar strzelił z ostrego kąta i został zablokowany.

5
4
30'

Lionel Messi posłał piłkę tuż nad ziemią, ale ta zatrzymała się na murze graczy Leganes.

6
6
29'

Będzie świetna okazja dla Messiego! Argentyńczyk faulowany na 17 metrze, na wprost od bramki Leganes.

7
5
27'

Ależ blisko! Lionel Messi dostał piłkę w pole karne, błyskawicznie przyjął i jeszcze szybciej oddał strzał, który szczęśliwie sparował Iago Herrerin.

8
3
26'

Luis Suarez mógł zanotować kapitalną asystę. Jego zagranie piętką w kierunku Neymara przeciął jednak golkiper.

6
3
25'

Defensorzy gości mają wyraźne problemy z szybszymi atakami gospodarzy.

8
3
21'

Po szybko strzelonym golu Barcelona nie podkręca tempa. Trochę sennie na Camp Nou.

4
6
17'

Idealna okazja dla Leganes!!! Nabil El Zhar znalazł się w sytuacji sam na sam, ale bardzo dobrą interwencją popisał się Marc-Andre ter Stegen. Marokańczyk wygarnął jeszcze piłkę i z 15 metrów strzelił silnie po ziemi, jednak ponownie góra był niemiecki golkiper.

12
5
12'

FC Barcelona wyraźnie podrażniona ostatnią porażką z PSG, a my przypominamy o piłkarskim profilu na Facebooku -> TUTAJ.

13
3
10'

Lionel Messi wykonywał rzut wolny z okolicy narożnika pola karnego, jednak posłał piłkę wysoko nad poprzeczką.

15
9
8'

Luis Suarez już ruszał do sytuacji sam na sam, ale poza własnym polem karnym ryzykownie i skutecznie interweniował bramkarz Iago Herrerin.

15
7
4'

Gol! Strzelił Lionel Messi. Asystował mu Luis Suarez. Świetny początek Barcelony! Luis Suarez wstrzelił piłkę w pole bramkowe, tam czekał już Messi, który trafił do siatki po uderzeniu z 4 metrów.

78
29
20:24

Spotkanie poprowadzi Iglesias Villanueva.

10
9
20:24

Po blamażu w Lidze Mistrzów z PSG Luis Enrique przeprowadził kilka zmian w podstawowej jedenastce. Od pierwszej minuty zagrają Jeremy Mathieu, Lucas Digne, Ivan Rakitić i Rafinha.

6
13
20:24

FC Barcelona w przypadku wygranej wyprzedzi Sevillę, która pokonała wczoraj Eibar.

11
9
20:24

O 20.45 rozpocznie się mecz mistrza FC Barcelona z beniaminkiem CD Leganes. Na tę chwilę "Duma Katalonii" jest 3., ale może wskoczyć na pozycję wicelidera, z kolei goście po 10. meczach bez zwycięstwa mają już tylko 2 punkty nad strefą spadkową.