90'

Doliczone 2 minuty.

5
89'

Gospodarze totalnie rozbici. Rozegrali niezły mecz, ale polegli wysoko za sprawą kunsztu jednego zawodnika.

5
85'

Gol! Strzelił Kevin Gameiro.

Niesamowity Gameiro! Francuz wybiegł na czystą pozycję i pokonał Cuellara niemal identycznym strzałem jak przy golu na 1:3!

Atletico Madryt
27
1
84'

Gijon. Schodzi: Burgui. Wchodzi: Victor Rodriguez.

wchodzi Wchodzi
Victor Rodriguez #7
schodzi Schodzi
Burgui #14
5
84'

Gijon. Schodzi: Moi Gomez. Wchodzi: Duje Cop.

Moi Gomez #23
3
81'

Już 1:3! Gospodarze stracili piłkę na własnej połowie, a Gameiro wpadł w pole karne i mocnym płaskim strzałem w długi róg nie dał szans Cuellarowi.

22
1
80'

Gol! Strzelił Kevin Gameiro. Asystował mu Antoine Griezmann.

1:2! Griezmann kapitalnie podał prostopadle do Gameiro, a ten minął w polu karnym Cuellara i trafił z kilku metrów do pustej bramki.

25
1
76'

Gijon. Schodzi: Lacina Traore. Wchodzi: Carlos Castro.

75'

Piłka w siatce po strzale Griezmanna z ostrego kąta, ale sędzia nie uznał gola, dopatrując się spalonego. Jeśli był, to dosłownie centymetrowy.

2
7
74'

Sime Vrsaljko zbiegł z prawego skrzydła w pole karne, jednak huknął w trybuny.

2
2
72'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Thomas Partey.

2
3
69'

Saul Niguez zamknął dośrodkowanie Sime Vrsaljko z prawego skrzydła, ale jego strzał głową bardzo pewnie obronił Cuellar.

4
1
67'

Duży bilard w polu karnym Atletico, w końcu piłka trafiła na 20. metr do Vesgi, ale ten strzelił niecelnie.

3
1
65'

Sporting walczy o utrzymanie, Atletico atakuje czołówkę, ale tej różnicy dziś kompletnie nie widać. Mecz jest bardzo wyrównany.

1
5
62'

Atletico. Schodzi: Fernando Torres. Wchodzi: Saul Niguez.

62'

Atletico. Schodzi: Angel Correa. Wchodzi: Kevin Gameiro.

59'

Co za kocioł w polu karnym Atletico! Burgui został zablokowany przy próbie strzału z ostrego kąta. Po chwili z boku centrował jeszcze Douglas Pereira, ale zamykający to Alvarez fatalnie skiksował i piłka poleciała na górną siatkę.

5
3
57'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Mikel Vesga.

Mikel Vesga #22
Sporting Gijon
2
3
52'

Przerwa w grze, medycy opatrują Sime Vrsaljko.

4
4
52'

Atletico znów ma problemy, Sporting próbuje pójść za ciosem.

3
3
49'

Gol! Strzelił Sergio Alvarez. Asystował mu Burgui.

Już remis! Burgui dośrodkował do Alvareza, a ten trafił do siatki z 15 metrów między nogami stojącego na linii bramkowej Savicia.

Asysta:
Burgui #14
10
18
48'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

4
1
46'

Gol! Strzelił Yannick Ferreira Carrasco.

Co za wejście Atletico w drugą połowę! Po zgraniu głową Torresa mocno uderzył Ferreira Carrasco, po interwencji Cuellara piłka zatańczyła na linii bramkowej, ale Belg natychmiast ją dobił.

19
10
46'

Początek drugiej połowy.

4
45'

6
1
45'

Yannick Ferreira Carrasco minął się z piłką w polu karnym po płaskiej centrze Correi.

3
3
42'

Atletico kompletnie nie radzi sobie z agresywną grą Sportingu. Gospodarze sprawiają w ostatnich fragmentach lepsze wrażenie.

4
5
38'

Fantastyczna szansa Sportingu! Traore zamknął płaskie dośrodkowanie Gomeza z lewego skrzydła i trafił w słupek!

7
4
36'

Sprzed pola karnego uderzył Burgui i po rykoszecie piłka minęła słupek.

3
3
36'

Teraz mogło być groźnie w polu karnym Atletico. Lacina Traore składał się do strzału z ostrego kąta, lecz w ostatniej chwili zastopował go Lucas Hernandez.

4
1
35'

Mnóstwo walki, starć w środku pola, ale strzałów mamy niestety jak na lekarstwo.

2
3
30'

Mecz nie porywa. Atletico oddało dwa groźne strzały, Sporting klarownej sytuacji jeszcze w zasadzie nie miał.

3
2
27'

Przerwa w grze, z pomocy lekarskiej musiał skorzystać Douglas Pereira.

4
1
24'

Po dośrodkowaniu Pereiry głową chciał uderzać Lacina Traore, w rolę obrońcy wcielił się jednak Antoine Griezmann i to on zablokował rywala.

4
2
21'

Angel Correa wpadł w pole karne gospodarzy i huknął tuż obok dalszego słupka.

5
1
20'

Fernando Amorebieta ryzykownie podawał do bramkarza Sportingu i ten musiał opuścić pole karne, by wybić piłkę przed nadbiegającym rywalem.

3
2
18'

Gospodarze zablokowali mocne uderzenie z dystansu Koke.

3
2
15'

Od kilku minut inicjatywę ma Atletico, spięć podbramkowych jednak nadal jest mało.

5
2
12'

Antoine Griezmann ładnie wypracował sobie pozycję na 18. metrze i uderzył płasko tuż obok słupka!

6
2
10'

Zablokowane dośrodkowanie Alvareza z boku pola karnego.

7
1
9'

Trochę aktywniejsi z przodu są gospodarze, Atletico na razie przyczajone.

6
2
6'

Bardzo ciasno jest na boisku i na razie żadna z drużyn nie potrafi nawet podejść pod pole karne przeciwnika.