Pogramy dodatkowe 120 sekund.

3
1
87'

Mateo Kovacić popisał się efektownym rajdem, zapachniało golem, ale udany powrót jednego z rywali uchronił Eibar przed stratą piątego gola.

1
86'

Eibar. Schodzi: Pedro Leon. Wchodzi: Takashi Inui.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Pedro Leon #21
4
85'

Isco chciał się zabawić z rywalem, ale nic z tego nie wyszło.

3
1
82'

Na murawie zwija się z bólu jeden z piłkarzy Eibar, sędzia nie przerywa jednak gry.

2
80'

Dziesięć minut do końca. Wszystko wskazuje na to, że Real dopisze sobie ważne trzy punkty. Jak myślicie, jak odpowie FC Barcelona?

5
2
78'

Real mimo straconej bramki nie ma zamiaru odepchnąć szukającego drugiego gola przeciwnika.

2
1
75'

Real. Schodzi: James Rodriguez. Wchodzi: Isco.

75'

Sędzia dopatrzył się spalonego Jamesa, lecz telewizyjne powtórki wykazały, że gra powinna być kontynuowana.

2
1
74'

Trzeba pochwalić gospodarzy, którzy mimo niekorzystnego rezultatu ambitnie walczą.

4
72'

Gol! Strzelił Ruben Pena.

Dośrodkowanie z prawego skrzydła dość szczęśliwie zamknął Ruben Pena, pokonując Navasa! Będziemy mieli jeszcze ciekawą końcówkę?

Ruben Pena #11
SD Eibar
12
1
15
71'

Real. Schodzi: Luka Modrić. Wchodzi: Mateo Kovacić.

68'

Jest radość kibiców, Escalante już odbierał gratulacje od kolegów, ale jego gol nie został uznany - piłkarz Eibar był na spalonym.

2
4
65'

Real. Schodzi: Karim Benzema. Wchodzi: Mariano Diaz.

65'

Żółtą kartkę otrzymał Casemiro.

Real Madryt
3
4
64'

Było gorąco! Enrich nie sięgnął futbolówki, gdyby to zrobił mógł być gol.

3
63'

Eibar. Schodzi: Adrian Morales. Wchodzi: Christian Rivera.

Christian Rivera #6
Adrian Morales #24
5
63'

Żółtą kartkę otrzymał Nacho.

Real Madryt
4
2
62'

Biorąc pod uwagę skuteczność Realu w tym meczu wydaje się, że jeszcze jakiegoś gola zobaczymy.

2
2
60'

Gol! Strzelił Marco Asensio.

Świetna kontra Realu. Benzema idealnie górą do Marco Asensio, który podał do lepiej ustawionego Jamesa Rodrigueza, futbolówka po jego strzale trafiła w słupek i na szczęście dla gośći spadła pod nogi Asensio!

25
1
3
58'

Królewscy cały czas bardzo spokojnie, bez fajerwerków. Nie ma się czemu dziwić, wynik pozwala czekać na kolejną okazję.

3
56'

Przerwa w grze. Enrich i Casemiro ucierpieli w zderzeniu. Na szczęście nic wielkiego im się nie stało.

2
55'

Eibar. Schodzi: Antonio Luna. Wchodzi: Anaitz Arbilla.

Anaitz Arbilla #18
3
54'

Eibar nie ma nic do stracenia, stąd też zaczyna ryzykować. Gra rewelacji obecnego sezonu Primera Division wygląda lepiej.

2
52'

Danilo notuje bardzo ważną interwencję! Pena został zablokowany w ostatniej chwili, to mógł być gol dla Eibar!

2
1
52'

Lucas Vazquez w kierunku Benzemy. Trochę za mocno, inna sprawa, że Francusz był chyba na spalonym, czego nie zauważył arbiter.

2
49'

Zbyt głębokie dośrodkowanie w pole karne Realu, pewnie interweniuje Keylor Navas.

1
1
48'

Lucas Vazquez dośrodkował na dalszy słupek, tam futbolówkę opanował Marco Asensio, ale nie udało się oddać strzału.

2
46'

Druga połowa rozpoczęta!

3
44'

Najpierw próbował Benzema, dobrze ustawiony był Yoel, a po chwili aktywny Marco Asensio upadając na murawę zdołał oddać strzał.

4
43'

Marco Asensio! Efektowne i minimalnie niecelne uderzenie z dystansu!

4
42'

Pedro Leon wstrzelił futbolówkę w pole karne Realu, zabrakło uderzenia na bramkę.

2
1
40'

Pięć minut do końca pierwszej połowy. Męska rozmowa i zmiany, chyba tylko to może uratować gospodarzy.

2
38'

W końcu coś się zadziało pod bramką Realu! Ramos zażegnał niebezpieczeństwo, Enrich mógł zaskoczyć Real!

1
3
37'

Real dominuje w każdym elemencie. Eibar nie pokazuje absolutnie niczego, co pozwalałoby publiczności uwierzyć, że wynk może ulec zmianie.

4
35'

W odpowiedzi zza pola karnego spróbował Escalante, ale było to uderzenie w stylu rugby.

3
1
34'

Ekipa Zidane'a głodna kolejnych goli. Danilo zdecydował się na strzał z dystansu, ale taka próba nie mogła zaskoczyć Yoela.

3
1
32'

Żółtą kartkę otrzymał Gonzalo Escalante.

Gonzalo Escalante #5
SD Eibar
4
1
32'

Eibar bez pomysłu w ofensywie i na dodatek z wieloma problemami w obronie.

4
30'

Gol! Strzelił James Rodriguez. Asystował mu Karim Benzema.

Królewscy szybko ustawili sobie to spotkanie! Karim Benzema płaskim podaniem obsłużył Jamesa, który dosięgnął futbolówki i podwyższył prowadzenie!

28
1
2
29'

Enrich wpadł w Navasa po dośrodkowaniu ze stałego fragmentu gry. Arbiter odgwizdał faul na bramkarzu gości.

1
1
27'

Ekipa z Madrytu gra na doskonałej skuteczności, 3 strzały i 2 gole.

3
25'

Gol! Strzelił Karim Benzema.

Już można to napisać, wielkie przełamanie Francuza! Doskonałe dośrodkowanie Jamesa Rodrigueza z rzutu wolnego zostało wykorzystane przez Karima Benzemę! Bramkarz i obrona Eibar mogli zachować się lepiej przy tej sytuacji.

Real Madryt
26
1
3
24'

Lucas Vazquez faulowany w bocznym sektorze boiska. Real utrzymuje się przy piłce na połowie gospodarzy.

2
22'

Sporo niedokładności po obu stronach.

2
20'

Pedro Leon wycofał do ustawionego przed polem karnym Królewskich Escalante, a ten uderzył mocno i wysoko nad poprzeczką.

2
19'

Enrich przekroczył przepisy w środkowej strefie boiska. Goście wznowili grę od bardzo niedokładnej górnej piłki w kierunku napastników.

2
17'

Czy to trafienie będzie przełomowe dla Benzemy? Francuz ponad miesiąc czekał na przełamanie nieskuteczności.

3
2
15'

I już mogło być 2:0! Znów oskrzydlająca akcja Realu, tym razem prawą stroną. Szczęście jednak uśmiechnęło się do miejscowych.

2
3
14'

Karim Benzema na dwa razy, ale skutecznie! Luna nie przeciął podania z lewej strony Marco Asensio, co w konsekwencji skończyło się utratą gola przez Eibar!

Real Madryt
30
1
5
13'

Pedro Leon dośrodkował w pole karne, tam głową sięgnął piłki jeden z gospodarzy, ale ostatecznie obyło się bez groźnego strzału.

3
12'

Casemiro przerywa atak Eibar, rzut wolny.

3
10'

Bardzo ruchliwi są gospodarze, co utrudnia przyjezdnym swobodne wymienianie podań.

2
8'

Szybko przenosimy się pod drugą bramkę, gdzie w ostatniej chwili zablokowany został Pena.

2
7'

Karim Benzema dostał świetne podanie z głębi pola, wbiegł w pole karne, ale doskonale wypchnął go jeden z obrońców Eibar.

2
6'

Początek dość spokojny. Real nie spieszy się z narzuceniem własnego stylu gry.

2
4'

Piłkarze Eibar chcieli szybko wznowić grę z rzutu wolnego, ale arbiter na to nie pozwolił.

3
1
3'

Enrich został złapany na spalonym.

4
2
1'

I już na samym początku mogło być gorąco w polu karnym gospodarzy. Karim Benzema nie opanował jednak płaskiego podania.

3
czas Start meczu
Jak zakończy się mecz Eibar - Real Madryt?
Wygraną Eibar
Remisem
Zwycięstwem Realu
2
1
15:44

Bez między innymi zawieszonego za czerwoną kartkę Garetha Bale'a oraz potrzebującego przerwy Cristiano Ronaldo zawitał do Eibar Real Madryt. Czy nieobecność tych dwóch piłkarzy wpłynie na postwę zespołu?