Trzy minuty doliczone.

14
3
89'

Dogranie Messiego na czwarty metr, ale Denis Suarez oddał zby lekki strzał, żeby pokonać bramkarza rywali.

10
3
86'

Luis Suarez dzisiaj bez gola i nie dziwne, że biega od obrońcy do obrońcy, aby odebrać im piłkę.

7
4
83'

Niewiele się już dzieje na Camp Nou. Barcelona nie kwapi się już do ataków.

9
2
80'

Fatalny strzał Aspasa z rzutu wolnego. Piłka poszybowała nad bramką.

11
4
79'

Celta wykorzystuje to, że Barcelona już się nasyciła golami i stara się coś zdziałać pod bramką przeciwnika.

9
3
76'

Messi szukał podaniem Suareza, ale dograł niedokładnie do reprezentanta Urugwaju.

6
5
73'

Spadło tempo meczu, Celta jest bezradna na Camp Nou.

9
3
70'

Barcelona. Schodzi: Neymar. Wchodzi: Denis Suarez.

69'

Celta Vigo. Schodzi: Daniel Wass. Wchodzi: Marcelo Diaz.

67'
64'

Gol! Strzelił Lionel Messi. 5:0! Argentyńczyk wbiegł w pole karne, minął jednego, a następnie drugiego zawodnika i płaskim strzałem pokonał bramkarza.

48
6
62'

Celta Vigo. Schodzi: John Guidetti. Wchodzi: Jozabed.

wchodzi Wchodzi
Jozabed #16
schodzi Schodzi
6
2
61'

Gol! Strzelił Samuel Umtiti. Asystował mu Lionel Messi. 4:0! Tym razem nie było spalonego po tym jak Messi podał na piąty metr, a Umtiti tylko dołożył nogę.

49
6
57'

Gol! Strzelił Ivan Rakitić. Asystował mu Rafinha. 3:0! Rafinha zgrał piłkę na piąty metr, gdzie będący na spalonym Rakitić umieścił ją w siatce. Duży błąd sędziów.

56
5
55'

Barcelona cały czas prowadzi grę, ale w drugiej połowie jeszcze bez klarownej okazji.

5
2
51'

Celta Vigo. Schodzi: Theo Bongonda. Wchodzi: Pione Sisto.

Theo Bongonda #7
6
3
49'

Sergi Roberto miał mnóstwo miejsca w środku boiska i wpadł w pole karne. Zdołał jednak tylko trącić piłkę, którą sparował bramkarz.

3
5
49'

Żółtą kartkę otrzymał Sergi Gomez. Znów faulowany Neymar.

Sergi Gomez #20
Celta Vigo
7
6
46'

Początek drugiej połowy.

12
1
43'

Totalna dominacja Barcelony.

21
5
40'

Gol! Strzelił Neymar. Asystował mu Lionel Messi. 2:0! Bajeczna bramka Neymara, który fantastycznie podbił piłkę nad bramkarzem.

74
9
38'

Żółtą kartkę otrzymał Nemanja Radoja. Tym razem faulowany był Neymar.

Nemanja Radoja #6
Celta Vigo
19
6
37'

Kiepski strzał Messiego z rzutu wolnego i piłka poszybowała wyraźnie nad poprzeczką.

9
14
36'

Żółtą kartkę otrzymał Gustavo Cabral. Faulowany Suarez.

Gustavo Cabral #22
Celta Vigo
16
5
34'

Przed sporą szansą stanął Rafinha, ale z dwunastu metrów uderzył zbyt lekko, żeby pokonać bramkarza.

7
9
32'

Szósty korner dla Barcelony, jednak nie było zagrożenia pod bramką gości.

6
6
31'

Kilka minut niedokładności zarówno z jednej, jak i z drugiej strony.

10
2
27'

Barcelona gra coraz swobodniej, a to zła informacja dla Celty.

13
3
24'

Gol! Strzelił Lionel Messi. 1:0 dla Barcelony! Magiczna akcja Argentyńczyka, który nie dał odebrać sobie piłkę i później technicznym strzałem sprzed pola karnego zaskoczył bramkarza.

76
17
23'

Neymar upadł w polu karnym Celty, lecz sędzia nie wskazał na "wapno". Telewizyjne powtórki pokazały, że to powinien być rzut karny.

17
6
22'

Ciut za mocne podanie Messiego do Suareza i piłka w rękach bramkarza.

8
3
21'

Po rzucie wolnym piłka spadła na siódmy metr, ale Roncaglia nie był w stanie oddać celnego strzału.

10
1
20'

Żółtą kartkę otrzymał Sergio Busquets.

9
11
19'

Ależ szczęście Celty! Najpierw Suarez z linii pola karnego trafił w słupek, a dobitka Messiego też poleciała w słupek!

5
14
16'

Leo Messi w walce o piłkę przypadkowo został kopnięty w okolicach krocza. Na szczęście pomoc medyków nie była konieczna.

13
18
15'

Neymar podciął piłkę nad bramkarzem, jednak wyraźnie chybił celu.

10
3
14'

Silny strzał Messiego sprzed pola karnego, jednak piłka leciała niemal wprost w bramkarza, który nie popełnił błędu.

11
5
12'

Korner dla Barcelony, jednak piłka została wybita.

14
5
11'

Luis Suarez źle przyjął piłkę na skraju pola karnego i ta została mu wybita.

11
6
9'

Barcelona - zgodnie z planem - dominuje na boisku i gra toczy się na połowie Celty.

17
3
6'

Suarez przegrał pojedynek bark w bark i wylądował poza boiskiem.

10
7
4'

Bardzo drobiazgowy jest dzisiaj sędzia, ledwie cztery minuty za nami, a już trzykrotnie odgwizdywał przewinienia.