2:1
Zakończony
Real Betis
90+2'

Rehabilitacja Keylora Navasa!!! Bramkarz Realu w wielkim stylu obronił strzał z główki Sanabrii!

13
3
2
1
5
90'

Sędzia doliczył 3 minuty. Betis stara się atakować, ale Real mądrze się broni.

6
1
2
87'

Żółtą kartkę otrzymał Marcelo.

Real Madryt
14
3
9
85'

Real Betis. Schodzi: Aissa Mandi. Wchodzi: Rafa Navarro.

6
85'

Real Betis. Schodzi: Darko Brasanac. Wchodzi: Alex Alegria.

Alex Alegria #19
5
2
6
81'

Gol! Strzelił Sergio Ramos. Asystował mu Toni Kroos.

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego z główki do siatki trafił niezawodny Sergio Ramos!

76
7
3
2
23
79'

Po dośrodkowaniu Ramosa na długim słupku przed kapitalną okazją mógł stanąć Cristiano Ronaldo, jednak Portugalczyk źle przyjął sobie piłkę.

8
2
2
1
9
79'

Real. Schodzi: Isco. Wchodzi: Marco Asensio.

10
6
78'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Cristiano Piccini. Prawy defensor Betisu ewidentnie łapał wychodzącego do świetnej sytuacji Lucasa Vazqueza.

15
2
1
1
10
76'

Cristiano Ronaldo dostał piłkę w pole karne i w dobrej sytuacji uderzył metr obok słupka.

7
6
72'

Cristiano Ronaldo trafił do siatki, ale sędzia podniósł chorągiewkę. Kontrowersyjna decyzja.

12
1
1
14
71'

Real. Schodzi: Alvaro Morata. Wchodzi: Karim Benzema.

9
2
2
2
6
69'

Real. Schodzi: James Rodriguez. Wchodzi: Lucas Vazquez.

68'

Będzie kolejna niespodzianka w Hiszpanii? Real Madryt ma spore problemy ze stworzeniem groźnej sytuacji.

5
1
2
1
6
64'

Real Betis. Schodzi: Ruben Castro. Wchodzi: Petros. Defensywna zmiana.

Petros #5
4
1
1
1
5
63'

Toni Kroos huknął z 20 metrów obok spojenia słupka z poprzeczką.

3
1
2
1
4
62'

Cristiano Ronaldo wychodził do sytuacji sam na sam, padł w polu karnym, jednak sędzia zdecydowanym ruchem nakazał na dalszą grę.

6
1
4
60'

Luka Modrić strzelił po ziemi z narożnika pola karnego, ale Antonio Adan zanotował kolejną dobrą interwencję.

3
3
59'

Ruben Castro w dobrej sytuacji uderzył wyraźnie nad poprzeczką.

3
2
56'

Piłkarze Betisu prezentują się z coraz lepszej strony. Andaluzyjczycy wyraźnie poczuli, że mogą sprawić sporą niespodziankę w Madrycie.

3
1
3
53'

Oba zespoły wydają się celować w zwycięstwo. Po zmianie stron częściej atakują goście.

2
4
49'

Po strzale z główki Mandiego piłkę złapał Keylor Navas. Tym razem skutecznie.

2
1
1
4
46'

Początek drugiej połowy.

4
2
42'

Antonio Adan świetnie obronił strzał Cristiano Ronaldo, który i tak był na spalonym.

9
1
8
41'

Gol! Strzelił Cristiano Ronaldo. Asystował mu Marcelo. Wyrównanie! Po dośrodkowaniu z lewego skrzydła Marcelo do siatki główkował Ronaldo!

71
4
2
1
26
38'

Real ma wyraźną inicjatywę, Betis ogranicza się do kontrataków.

3
1
1
5
34'

Real przejął inicjatywę, ale ma problem ze skonstruowaniem groźnej sytuacji. "Królewscy" zaczynają się wyraźnie denerwować.

5
5
30'

Żółtą kartkę otrzymał Cristiano Piccini.

13
4
28'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Sergio Ramos główkował nad poprzeczką.

6
7
26'

Katastrofalne minuty dla Keylora Navasa. Bramkarz Realu Madryt najpierw powinien wylecieć z boiska, a po chwili praktycznie wrzucił piłkę do własnej siatki.

6
8
25'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Keylor Navas. Cóż tam się stało?! Keylor Navas popełnił katastrofalny błąd!!! Sanabria strzelił po ziemi z 15 metrów, Kostarykanin złapał piłkę, po czym ta wyślizgnęła mu się z rąk i wturlała się do siatki. Ostatecznie bramka przypisana na konto golkipera Realu.

Real Madryt
43
6
4
6
60
21'

Keylor Navas nie trafił z główki w piłkę i swoim ciałem zatrzymał rywala. To mogła być nawet czerwona kartka, ale sędzia nie zdecydował się odgwizdać faulu.

3
4
21'

Kontrowersyjna sytuacja! Darko Brasanac padł przed polem karnym po wejściu Keylora Navasa, lecz gwizdek sędziego milczał.

2
1
3
19'

Bardzo niecelnie z dystansu uderzył Ruben Pardo. Po intensywnym kwadransie piłkarze Realu nieco zmniejszyli tempo.

4
1
3
15'

Kolejna okazja dla Betisu. Keylor Navas zachował jednak czujność i uprzedził Rubena Castro.

6
1
5
13'

I odpowiedź Betisu! Ruben Castro uderzył po ziemi z narożnika pola karnego, ale Keylor Navas pilnował bliższego słupka i zanotował pierwszą interwencję.

9
1
3
12'

Isco silnie uderzył zza pola karnego, a piłka przeleciała tuż obok słupka.

5
1
3
10'

James Rodriguez strzelił z dystansu, ale na posterunku stał były golkiper Realu - Antonio Adan.

3
1
5
9'

Bardzo szybki początek w wykonaniu Realu, a my przypominamy o piłkarskim profilu na Facebooku -> https://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

4
1
3
8'

Z ostrego kąta uderzył Cristiano Ronaldo, jednak Antonio Adan odbił piłkę na korner.

6
1
1
1
6
7'

Cóż zrobił Alvaro Morata?! Snajper Realu Madryt znajdował się w świetnej sytuacji, jednak niepotrzebnie zagrał w kierunku Cristiano Ronaldo. Na dodatek podanie Hiszpana było ciut za mocne i CR7 nie mógł już oddać celnego uderzenia.

2
1
4
3'

Cristiano Ronaldo padł w polu karnym, ale sędzia nakazał dalszą grę. Gospodarze rozpoczęli z wielkim animuszem!