Granada. Schodzi: Matthieu Saunier. Wchodzi: Aly Malle.

1
1
84'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Antoine Griezmann. Asystował mu Koke. Koke dośrodkował w kierunku dalszego słupka, a tam do piłki szczupakiem rzucił się Griezmann i Atletico wyszło na prowadzenie!

Asysta:
12
1
1
83'

Atletico dąży do zdobycia zwycięskiego gola. Gospodarze już tak często nie atakują.

2
1
81'

Żółtą kartkę otrzymał Juanfran.

1
1
1
80'

Z siedmiu metrów mocno po ziemi uderzył Antoine Griezmann, Ochoa zdołał odbić piłkę.

1
77'
ZMIANA

Granada. Schodzi: Litri. Wchodzi: Isaac Cuenca.

Litri #23
1
72'

Żółtą kartkę otrzymał Wakaso Mubarak.

1
70'

Coraz groźniej wyglądają akcje Atletico. Aktywny jest Yannick Ferreira Carrasco, którego strzał z ok. 16 metrów minął bramkę gospodarzy.

1
1
68'

Żółtą kartkę otrzymał Dimitri Foulquier.

Dimitri Foulquier #22
Granada CF
1
67'

Wydaje się, że jedna bramka może zadecydować w sobotni wieczór o wygranej. Przed momentem blisko gola był Koke, jednak uprzedził go bramkarz.

64'

Spokojniejszy fragment gry. Zespoły już nie atakują z taką pasją. Być może zbierają siły na końcowe minuty.

1
59'

Strzelał Yannick Ferreira Carrasco, ale pomylił się o pół metra. Po chwili źle w piłkę w decydującym momencie trafił Correa.

1
58'
ZMIANA

Granada. Schodzi: Gustavo Ramos. Wchodzi: Artem Kraweć.

Gustavo Ramos #7
1
57'

Żółtą kartkę otrzymał Yannick Ferreira Carrasco.

56'

Mogą podobać się akcje gospodarzy. Zawodnikom Granady brakuje jednak spokoju w decydującym momencie.

1
54'

Strzał w kierunku bliższego słupka z ok. 16 metrów oddał Antoine Griezmann. Piłka przetoczyła się po bocznej siatce.

1
54'

Zrobiło się sporo wolnego miejsca w środku pola. Starają się to wykorzystać zespoły.

50'

Po kolejnym dograniu z rzutu wolnego Ochoa popełnił swój błąd, ale po chwili go naprawił. Było groźnie.

49'

Yannick Ferreira Carrasco z rzutu wolnego z ok. 20 metrów uderzył w mur.

48'

Żółtą kartkę za faul przed pole karnym otrzymał Sverrir Ingi Ingason.

46'

Gra wznowiona po przerwie.

46'
ZMIANA

Atletico. Schodzi: Thomas Partey. Wchodzi: Angel Correa.

45'

Kolejna szansa przed Antoine Griezmannem, którego jednak uprzedził obrońca. Na nieszczęście Francuza piłka po jego nodze wyszła na aut.

1
1
42'

Do dośrodkowania siedem metrów przed bramką doszedł Antoine Griezmann, uderzył głową, ale minimalnie przestrzelił.

1
1
38'

Oblak wyszedł z bramki i wybijając piłkę uratował Atletico. Po chwili bramkarz zdołał wybić groźne dośrodkowanie Wakaso. Goście wyprowadzili kontrę, ale sędzia przerwał akcję. Na spalonym znalazł się Antoine Griezmann.

2
1
36'

Pozwala gościom na ostrą grę arbiter. Już kilku zawodników Atletico powinno zobaczyć żółtą kartkę. Sędzia jednak tylko groził palcem.

3
32'

Gra toczy się głównie w środku pola. Atletico nie potrafi zepchnąć rywala pod jego bramkę. Granada stawia przyjezdnym spory opór.

1
1
29'

Nerwowo reaguje trener gospodarzy, który ma pretensje do sędziego o brak kartek dla piłkarzy Atletico.

2
26'

Juanfran popchnął rywala, sędzia uznał, że wszystko odbyło się w zgodzie z przepisami, co nie podoba się kibicom.

1
1
25'

Po wrzutce z rzutu wolnego uderzał Savić, który był jednak na spalonym.

2
2
24'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Matthieu Saunier.

Granada CF
2
3
22'

Atletico wciąż w ataku, ale akcje gości są przewidywalne. Przed momentem uderzał Koke, ale nie trafił w bramkę.

3
18'

Nie chcą pozwolić zdominować meczu gracze gospodarzy, piłkarze Granady często odgryzają się rywalom akcjami.

1
3
17'

Zamieszanie w polu karnym Atletico, piłkę anemicznie w kierunku bramki Oblaka posłał Ramos. Bramkarz pewnie interweniował.

1
3
14'

Teraz to gospodarze rozgrywają piłkę szukając dziury w defensywie Atletico.

2
1
10'

Spotkanie prowadzi Alejandro Hernandez.

5
9'

Wciąż więcej z gry mają goście, jednak gospodarze starają się niepokoić Oblaka kontrami.

2
2
7'

Yannick Ferreira Carrasco doszedł do dobrej wrzutki z lewej strony, jednak głową uderzył niecelnie.

3
2
5'

Litri zderzył się z rywalem i leży na boisku. Potrzebna będzie pomoc medyczna.

2
4
3'

Rzucili się na rywala piłkarze Atletico. Granada od początku w zmuszona do obrony.

1
2
20:30

Granada zajmuje miejsce w strefie spadkowej ze stratą pięciu punktów do bezpieczengo Deportivo.