Primera Division: 27. kolejka
12 mar 2017 16:15
90+3'

Powinno być 3:1!!! Fajr w sytuacji sam na sam trafił w bramkarza, a jego dobitkę sprzed linii bramkowej wybił Gerard Pique.

17
1
1
1
9
90+1'

Lionel Messi strzelił z rzutu wolnego wyraźnie nad bramką Deportivo.

9
20
90'

Sędzia doliczył 3 minuty.

11
1
9
88'

Źle to wyglądała dla kibiców Barcelony. Deportivo gra bardzo mądrze na tyłach.

16
16
86'
ZMIANA

Deportivo. Schodzi: Juanfran. Wchodzi: Laure.

9
84'

Po dośrodkowaniu Iniesty wyraźnie nad bramką uderzył Sergi Roberto.

6
1
1
1
10
84'

Juanfran strzelił po ziemi z 18 metrów, jednak piłka wylądowała w rękawicach ter Stegena.

11
1
1
1
6
82'

Lionel Messi strzelił z pierwszej piłki, ale trafił w golkipera gospodarzy.

11
1
1
1
13
82'

Groźnie pod bramką Barcelony! Gael Kakuta został jednak uprzedzony przez ter Stegena.

10
1
1
1
8
80'

Idealna okazja dla Luisa Suareza! Po zespołowej akcji Urugwajczyk strzelił z 5 metrów, lecz świetną interwencją popisał się German Lux!

9
1
1
1
9
79'

Deportivo bardzo uważnie się broni. Czy Barcelonę stać na kolejną niesamowitą remontadę?

6
1
1
1
6
76'
ZMIANA

Barcelona. Schodzi: Denis Suarez. Wchodzi: Paco Alcacer.

6
1
1
1
6
74'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Alex Bergantinos. Asystował mu Emre Colak. Niesamowite!!! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego z główki do siatki trafił Bergantinos!

22
74'

Deportivo atakuje!!! Po strzale z główki Arribasa piłka odbiła się od słupka!

7
1
1
1
9
71'
ZMIANA

Deportivo. Schodzi: Bruno Gama. Wchodzi: Gael Kakuta.

5
1
1
1
3
71'

Denis Suarez dośrodkował zbyt mocno w pole karne Deportivo i piłka przeleciała obok bramki.

5
1
1
1
5
67'

Ciekawy mecz po przerwie. Deportivo nie ogranicza się do obrony i wychodzi z groźnymi kontratakami.

5
1
1
1
9
64'

W odpowiedzi Denis Suarez z kilku metrów strzelił wprost w Germana Luxa.

7
1
1
1
5
64'

Kolejny świetny strzał Joselu. Napastnik Deportivo przymierzył z dystansu, ale dobrze interweniował bramkarz Barcelony.

4
2
63'

Barcelona nie może pozwolić sobie na stratę punktów, z której mogliby skorzystać piłkarze Realu Madryt. Na razie wprowadzeni zawodnicy nie wnieśli jednak ożywienia do gry mistrzów Hiszpanii.

5
3
62'
ZMIANA

Deportivo. Schodzi: Carles Gil. Wchodzi: Emre Colak.

Carles Gil #11
3
2
58'
ZMIANA

Barcelona. Schodzi: Andre Gomes. Wchodzi: Ivan Rakitić.

58'
ZMIANA

Barcelona. Schodzi: Arda Turan. Wchodzi: Andres Iniesta.

57'

Lionel Messi uderzył groźnie z dystansu, lecz piłka przeleciała obok bramki.

6
6
55'

Dobry okres w wykonaniu Deportivo. Gospodarze dostali wiatru w żagle i starają się zagrozić bramce mistrza Hiszpanii.

4
4
53'

Groźna okazja dla Deportivo. Po dośrodkowaniu Joselu na długim słupku uderzył Faycal Fajr i piłka po nodze rywala przeleciała obok bramki. Sędzia popełnił jednak błąd i nie odgwizdał kornera dla gospodarzy.

5
1
49'

Carles Gil padł w polu karnym Barcelony, ale sędzia nakazał dalszą grę.

8
1
46'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Luis Suarez. Kapitalny początek Barcelony! Po dośrodkowaniu Denisa Suareza piłkarz Deportivo uprzedził Andre Gomesa, ale piłka wpadła pod nogi Luisa Suareza, który bez zastanowienia kropnął wprost do siatki.

FC Barcelona
34
24
46'

Początek drugiej połowy.

5
1
42'

Zrobił się mecz! Gerard Pique przejął piłkę na długim słupku i huknął z ostrego kąta nad poprzeczką.

8
42'

I odpowiedź Barcelony. Piłka po zblokowanym strzale Luisa Suareza wylądowała na bocznej siatce.

8
40'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Joselu.

Bramka dla Deportivo!!! Po rzucie rożnym mieliśmy olbrzymie zamieszanie w polu karnym Barcelony - Marc-Andre ter Stegen odbijał piłkę po zgraniu Mascherano i dopadł do niej Joselu, który huknął z najbliższej odległości do siatki. Bramkarz gości powinien się lepiej zachować!

Joselu #7
28
26
39'

Ależ blisko gola dla Deportivo!!! Joselu dość niespodziewanie uderzył z półwoleja z 15 metrów i rewelacyjną interwencją popisał się Marc-Andre ter Stegen.

7
3
36'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Joselu.

Joselu #7
10
4
36'

Sergi Roberto znalazł się niepilnowany w polu karnym, jednak zamiast na strzał, zdecydował się na zgrywanie do środka i piłkę złapał German Lux.

4
2
34'

W strzałach celnych 1:0 dla Deportivo. Czyżby piłkarze Barcelony za długo świętowali wyeliminowanie PSG z Ligi Mistrzów?

4
5
30'

Andre Gomes rewelacyjnie minął defensora Deportivo, ale po technicznym strzale posłał piłkę obok spojenia słupka z poprzeczką.

6
3
25'

Oberwanie chmury w La Coruni. Kibice wyjęli kolorowe parasolki, piłkarze muszą dalej grać w nieprzyjemnych warunkach.

2
5
21'

Po ładnej akcji w dobrej sytuacji został zablokowany Lionel Messi. Barcelona włączyła wyższy bieg i gospodarze już zaczynają się gubić.

4
1
17'

Małe zamieszanie w polu karnym Deportivo. Próby gości były jednak blokowane.

4
2
14'

Żółtą kartkę otrzymał Fernando Navarro.

7
13'

Bardzo senny początek w wykonaniu ćwierćfinalisty Ligi Mistrzów. Czekamy na pierwsze okazje.

2
3
9'

Pierwszy strzał. Joselu z 15. metrów uderzył jednak wprost w bramkarza Barcelony.

3
5
7'

Sergi Roberto odgrywa jednak rolę prawoskrzydłego. Tym samym trener Luis Enrique ponownie postawił na ustawienie 3-4-3.  Na razie na El Riazor niewiele się dzieje.

5
4'

Na razie Deportivo gra bardzo uważnie w obronie. Tymczasem przypominamy o piłkarskim profilu na Facebooku -> https://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty/

1
2
15:20

Jedynie na ławce rezerwowych Deportivo zasiadł Przemysław Tytoń. Może to i dobrze - FC Barcelona w 3 ostatnich meczach strzeliła bowiem 17 goli.

3
1
15:20

Spotkanie poprowadzi Fernandez Borbalan.

4
2
15:20

FC Barcelona wraca do ustawienia 4-3-3. Wolne dostał Neymar, którego w ataku zastępuje Arda Turan. Ponadto szansę w drugiej linii otrzymają Andre Gomes i Denis Suarez.