15
15
22
90+2'

Desperackie próby gospodarzy, ale piłkarzom z Bilbao już chyba nie uda się doprowadzić do remisu.

7
7
3
3
5
90'

Doliczone zostały 3 minuty.

9
6
3
5
6
87'

Athletic nie potrafi zagrozić Realowi. Gospodarze starają się dośrodkowywać w pole karne, ale wrzutki nie są zagrożeniem dla Realu.

8
5
3
4
3
84'

Athletic. Schodzi: Raul Garcia. Wchodzi: Markel Susaeta.

6
5
4
4
3
84'

Real. Schodzi: Karim Benzema. Wchodzi: Alvaro Morata.

18
16
7
6
9
83'

Już niewiele czasu pozostało gospodarzom do doprowadzenia do remisu. Real ustawił zaporę nie do przebicia.

9
5
5
4
6
80'

Athletic. Schodzi: Benat Etxebarria. Wchodzi: Mikel Rico.

5
5
8
4
4
79'

Real. Schodzi: Cristiano Ronaldo. Wchodzi: Isco.

20
13
17
15
17
77'

Inaki Williams znowu zagroził Realowi, jego szarża zakończyła się strzałem w boczną siatkę.

2
4
2
3
3
76'

Efektowne piąstkowanie piłki przez Navasa. Bramkarz rzucił się w kierunku piłki i wybił ją w kierunku środka pola.

9
4
4
4
4
71'

Marcelo powinien trafić na 3:1, ale nie trafił niemal do pustej bramki. Gospodarze stawiają wszystko na jedną kartę i mogą słono za to zapłacić.

7
3
3
5
7
69'

9
68'

Gol! Strzelił Casemiro. Asystował mu Cristiano Ronaldo. Real znowu na prowadzeniu! Po wrzutce z rogu, piłkę przedłużył Ronaldo, a do bramki wbił ją Casemiro! 1:2!

104
54
19
31
51
65'

Gol! Strzelił Aritz Aduriz. Asystował mu Raul Garcia. Inaki Williams do Garcii, ten odegrał do Aduriza, który głową doprowadził do remisu. 1:1!

65
38
17
33
70
63'

Chyba najlepsza okazja gospodarzy w meczu. Uderzał Inaki Williams, Navas kapitalnie obronił.

6
3
2
2
3
63'

Wciąż nie potrafią zagrozić gospodarze Realowi. Defensywa Królewskich bez większych problemów rozbija ataki graczy z Bilbao.

5
3
2
1
2
62'

Real. Schodzi: Luka Modrić. Wchodzi: Lucas Vazquez.

3
4
4
2
5
59'

Athletic. Schodzi: Inigo Lekue. Wchodzi: Iker Muniain.

1
58'

Gospodarze wciąż wierzą w odrobienie strat. Akcje Realu są groźniejsze, ale Athletic także szuka swoich szans.

4
3
3
3
2
54'

Z lewej strony pola karnego uderzał Bale, ale trafił w nogi obrońcy i Real wywalczył tylko rzut rożny.

10
4
4
2
3
52'

Dogranie do Benzemy, który znalazł się w dobrej sytuacji. Sędzia przerwał grę. Powód? Spalony.

5
6
5
6
20
49'

Gospodarze dążą do wyrównania, na akcję Realu sunie akcja za akcją. Próby kończą się jednak najczęściej przed polem karnym.

5
7
4
5
5
47'

Dobre wyjście z bramki Navasa uratowało Real przed groźną akcją gospodarzy.

8
5
3
1
2
46'

15:34

Benzema wrócił do pełni sił, a sędzia doliczył minutę.

4
7
1
1
2
43'

Problemy ma Benzema, który chyba nie będzie w stanie kontynować gry.

19
14
7
21
17
41'

Gracze z Bilbao rozgrywają piłkę na połowie Realu, ale nie potrafią stworzyć zagrożenia pod bramką Navasa.

1
4
2
37'

Gospodarze dążą do wyrównania, często dośrodkowują w pole karne Realu, ale obrońca gości jest czujna.

2
1
2
4
33'

Piłkarze Athletic powoli dochodzą do siebie po stracie gola i zaczynają zagrażać Królewskim. Przed momentem Lekue uderzał głową, Navas spokojnie obronił.

7
3
2
2
4
30'

Żółtą kartkę otrzymał Casemiro. Coraz bardziej nerwowo na boisku.

Real Madryt
9
3
1
5
12
27'

9
27'

17
26'

Real chce pójść za ciosem. Kolejna szybka akcja gości. Strzelał Gareth Bale, Kepa z problemami obronił.

13
9
2
2
4
24'

Gol! Strzelił Karim Benzema. Asystował mu Cristiano Ronaldo. Szybkie wyjście Realu, prawą stroną w pole karne wbiegł Cristiano Ronaldo, dograł do Benzemy, a ten mocnym strzałem przy słupku trafił na 0:1!

128
78
24
26
64
19'

Ramos doszedł do dośrodkowania z rzutu wolnego, rzucił się szczupakiem w kierunku piłki, ale ku rozpaczy swojej i jego kolegów minimalnie przestrzelił.

18
8
3
5
7
16'

Pokazał się Cristiano Ronaldo, którego płaski strzał zdołał jednak obronić bramkarz.

12
9
5
5
6
15'

Po zgraniu piłki Yeray Alvarez sytuacyjnie trącił piłkę uprzedzając Navasa. Piłka przeszła tuż obok bramki!

10
4
2
3
4
15'

Wciąż gospodarze prowadzą grę, Real czeka na swój czas.

9
3
4
2
4
12'

Po wrzutce z rogu Iturraspe głową uderzył ponad poprzeczką. Gdyby lepiej przymierzył, mogło być 1:0.

8
7
4
8
9
11'

Groźna wrzutka w pole karne Realu, Navas wybił piłkę spod nóg Aritza Aduriza.

7
4
3
3
5
9'

Carvajal w sytuacji sam na sam powinien uderzać. Zdecydował się na podanie do Ronaldo, który był na spalonym.

8
7
6
7
8
7'

Uderzał Garcia, piłka zmierzała w środek bramki, Navas zrobił krok do boku i musiał ratować sytuację.

7
6
2
2
2
6'

Real wciąż pozwala rywalom na wiele. Athletic atakuje, ale więcej w tym chaosu, niż przemyślanych akcji.

7
5
4
3
5
3'

Zaskoczyć Real od początku starają się gospodarze, jednak Królewscy nie pozwalają na wiele.