Gol! Strzelił Andre Gomes. Asystował mu Neymar.

Brazylijczyk przeprowadził kapitalną akcję, ruszył wzdłuż końcowej linii i znalazł w polu karny Andre Gomesa, który z najbliższej odległości trafił do siatki!

22
23
38
86'

Żółtą kartkę otrzymał Lionel Messi. Argentyńczyk nie zagra w najbliższym meczu z Granadą.

28
16
11
45
28
85'

Neymar znów czarował w polu karnym i znów uderzył nad poprzeczką. Brazylijczyk miał wokół siebie aż 4 rywali!

22
11
8
4
5
85'
10
4
4
2
4
83'

FC Barcelona miała rzut wolny praktycznie z linii pola karnego, ale Luis Suarez trafił w mur.

14
8
8
4
7
79'

Kolejny kocioł w polu karnym Valencii. Jeden z graczy Barcelony został zblokowany, a po chwili Neymar uderzył między nogami rywala wprost w rękawice Alvesa.

15
7
5
4
5
77'

Żółtą kartkę otrzymał Andre Gomes.

10
2
8
5
20
76'

ULALA! Neymar prawie skopiował fantastycznego gola z rzutu wolnego przeciwko PSG. Brazylijczyk, niemalże z tej samej pozycji, trafił tym razem w spojenie słupka z poprzeczką.

17
12
27
5
9
74'

Barcelona. Schodzi: Rafinha. Wchodzi: Andre Gomes.

6
18
4
4
7
74'

Neymar szuka swojego gola! Brazylijczyk w swoim stylu zszedł z lewej flanki do środka, ale posłał piłkę nad poprzeczką.

7
4
2
7
3
73'
72'

Ależ okazja dla Barcelony!!! Lionel Messi strzelił z ostrego kąta po ziemi, Diego Alves instynktownie odbił piłkę pod nogi Luisa Suareza. Urugwajczyk nie zdołał jednak oddać celnego uderzenia.

6
10
2
2
14
72'

Kolejna interwencja Alvesa. Brazylijczyk złapał piłkę po strzale Sergiego Roberto.

7
4
2
2
11
69'

Luis Suarez strzelił technicznie zza "szesnastki", lecz piłka tylko spadła na górną siatkę bramki Valencii.

7
5
3
3
12
67'

Żółtą kartkę otrzymał Andres Iniesta.

12
9
6
10
25
66'

Rafinha uderzył z linii pola karnego po ziemi, ale i w sam środek bramki. Golkiper Valencii zanotował kolejną interwencję.

7
7
1
1
8
65'
20
9
5
4
3
64'

Neymar nieczysto trafił w piłkę i ta wyleciała na aut. Brazylijczyk mógł jeszcze przypadkowo zaliczyć asystę, jednak Luis Suarez zdecydował się za późno na wślizg.

8
8
6
7
6
62'

Luis Suarez z ostrego kąta strzelił w boczną siatkę.

9
7
3
3
4
61'

FC Barcelona cały czas atakuje i szuka 4. gola. Andres Iniesta zza pola karnego strzelił w światło bramki, jednak tym razem na posterunku stał Diego Alves.

8
6
3
2
3
57'

Ivan Rakitić stanął przed kapitalną okazją, jednak zamiast strzelić... szukał Messiego. Argentyńczyk padł w polu karnym, ale karnego nie było.

7
7
4
6
7
57'

Munir El Haddadi ruszył z kolejnym kontratakiem, ale w polu karnym Barcelony został powstrzymany przez Pique.

5
6
5
3
10
57'

Luis Suarez chciał oddać strzał z przewrotki, ale nie trafił w piłkę.

11
11
8
5
7
53'

Gol! Strzelił Lionel Messi. Asystował mu Javier Mascherano. Barcelona znów na prowadzeniu!!! Argentyńczyk uderzył silnie w krótki róg i po raz drugi trafił do siatki!

255
136
39
43
94
52'

Jak to nie wpadło?! Lionel Messi zagrał rewelacyjną prostopadłą piłkę do Neymara, który w 100-procentowej sytuacji strzelił po ziemi i... przegrał pojedynek oko w oko z Alvesem! Brazylijczyk obronił nogami.

13
9
6
16
10
51'

Valencia znów groźnie kontratakuje! Soler z 15. metrów trafił jednak wprost w golkipera.

10
6
3
2
4
49'

Neymar świetnie znalazł w polu karnym Luisa Suareza, który nie zdołał przyjąć piłki.

14
7
3
7
7
46'

Początek II połowy!

28
6
5
2
4
46'
45+1'

Gol! Strzelił Munir El Haddadi. Asystował mu Jose Gaya.

Co za końcówka pierwszej połowy!!! Gaya otrzymał kapitalne podanie z głębi pola, odegrał na 9. metr do Munira, który trafił do siatki!

183
83
54
62
157
45'

Gol! Strzelił Lionel Messi. Barcelona prowadzi 2:1!!! Messi pewnie wykorzystał "jedenastkę"!

271
133
43
54
134
44'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Eliaquim Mangala. Stoper Valencii trzymał za koszulkę wychodzącego do sytuacji sam na sam Luisa Suareza.

131
66
23
27
78
44'

Rzut karny dla Barcelony!!!

78
38
11
13
44
43'

13
40'

Ależ blisko! Lionel Messi strzelił tuż nad poprzeczką!

40
18
17
17
24
38'

FC Barcelona będzie miała rzut wolny z 17 metrów! To świetna okazja dla Messiego bądź Neymara!

26
17
7
6
4
38'

Żółtą kartkę otrzymał Eliaquim Mangala.

32
17
8
8
13
35'

Gol! Strzelił Luis Suarez. Jest odpowiedź Barcelony! Neymar wyrzucił piłkę z autu w pole karne, gdzie niepilnowany Luis Suarez strzelił celnie w długi róg!

225
145
41
53
109
33'

Rafinha silnie strzelił z 17 metrów, jednak Enzo Perez po ofiarnym wślizgu zablokował piłkę.

20
11
10
11
33
29'

Gol! Strzelił Eliaquim Mangala.

Valencia na prowadzeniu!!! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego świetnym strzałem głową popisał się stoper gości, który wyskoczył między Busquetsem i Rakiticiem.

175
121
68
93
214
28'

Ależ okazja dla Valencii!!! Munir El Haddadi wychodził do sytuacji sam na sam, jednak zbyt mocno wypuścił sobie piłkę i ofiarną, ale skuteczną, interwencję zanotował Marc-Andre ter Stegen.

21
12
10
6
13
26'

Neymar runął jak długi w polu karnym Valencii, ale sędzia nie odgwizdał "jedenastki". Dyskusyjna sytuacja.

28
19
12
12
25
24'

15
22'

FC Barcelona ma zdecydowaną przewagę i coraz częściej zapędza się pod pole karne Valencii. Pachnie golem dla gospodarzy.

29
22
7
8
15
19'

Teraz Marc-Andre ter Stegen ratuje Barcelonę! Soler huknął jak z armaty z 14 metrów i Niemiec odbił piłkę przed siebie.

44
35
18
11
20
16'

Lionel Messi!!! Argentyńczyk przeprowadził kapitalny rajd, minął 2 rywali i z narożnika pola karnego strzelił obok spojenia słupka z poprzeczką.

41
25
17
15
19
16'

Wyraźny problem z mięśniem dwugłowym uda ma Ezequiel Garay.

39
19
17
37
18
15'

Nieprawdopodobne!!! Luis Suarez zostawił rywala przy linii końcowej, zagrał do środka, gdzie strzały Messiego i Rafinhii były ofiarnie blokowane!

29
15
13
12
16
11'

Ciekawy i intensywny mecz na Camp Nou. Oba zespoły starają się zaatakować, a my przypominamy o piłkarskim profilu na Facebooku -> https://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

21
18
9
7
8
9'

Javier Mascherano z 17 metrów uderzył obok bramki.

23
13
16
15
11
8'

Luis Suarez! Urugwajczyk przyjął piłkę tuż przy bramce Valencii, kapitalnym zwodem minął rywala, ale miał już zbyt mało miejsca, aby oddać strzał, który zaskoczyłby Alvesa.

28
13
8
11
9
5'

Fabian Orellana mógł stanąć przed kapitalną okazją, jednak Joao Cancelo zbyt długo zwlekał z podaniem i został zatrzymany przez Mascherano.

33
17
10
7
14
3'

Barca już zagroziła bramce Valencii! Fabian Orellana zdołał jednak wybić piłkę sprzed linii własnej bramki.

34
35
10
16
20
19:49

FC Barcelona może odskoczyć od Sevilli na odległość 6 punktów. Andaluzyjczycy przegrali na wyjeździe z Atletico:

36
15
10
9
12
19:49

Spotkanie poprowadzi Hernandez Hernandez.

16
12
13
7
18
19:49

W zespole Valencii w podstawowym składzie jest gracz wypożyczony z Barcelony - Munir El Haddadi. Ponadto na prawej stronie obrony zagra były zawodnik klubu z Camp Nou - Martin Montoya.

20
12
9
7
8
19:49

O 20:45 rozpocznie się starcie Barcelony z Valencią. "Duma Katalonii" jest na 2. miejscu ze stratą 5 punktów do Realu Madryt. "Nietoperze" znajdują się na 14. lokacie.