3
9
88'

Gol! Strzelił Nacho.

Mamy już 3:0!!! Gareth Bale huknął w poprzeczkę z rzutu wolnego, a skuteczną dobitką głową popisał się Nacho!

Real Madryt
77
42
12
12
21
87'

6
85'

Gol! Strzelił Isco. Asystował mu Cristiano Ronaldo.

Real prowadzi 2:0!!! Ronaldo zagrał prostopadłą piłkę w pole karne, Isco świetnie się z nią zabrał i idealnie strzelił z ostrego kąta między bramkarzem a bliższym słupkiem bramki Alaves.

82
50
12
11
27
85'

Mateo Kovacić strzelił z dystansu w sam środek bramki. Chorwat poślizgnął się tuż przed uderzeniem.

9
6
6
6
5
84'

Alaves. Schodzi: Victor Camarasa. Wchodzi: Christian Santos.

6
83'

W końcu groźna akcja Realu! Po dośrodkowaniu Carvajala ekwilibrystcznie na długim słupku uderzył Gareth Bale. Piłka odbiła się od bocznej siatki.

4
2
6
3
3
81'

Real. Schodzi: Karim Benzema. Wchodzi: Lucas Vazquez.

7
6
5
7
7
81'

Gwizdy na Santiago Bernabeu. Kibicom nie podoba się gra gospodarzy.

8
3
2
3
4
77'

Ależ skiksował Cristiano Ronaldo! Portugalczyk w dobrej sytuacji źle trafił w piłkę i ta wyleciała poza boisko.

8
9
4
15
9
75'

Alaves. Schodzi: Edgar Mendez. Wchodzi: Aleksandar Katai.

5
74'

Danilo wycofał na 10. metr do Cristiano Ronaldo, który w ostatniej chwili został zablokowany.

4
3
2
4
4
70'

Manu Garcia główkował obok bramki Realu. Beniaminek coraz chętniej atakuje!

5
3
5
3
3
70'

Edgar Mendez strzelił z powietrza wprost w dobrze ustawionego Casillę.

3
3
4
1
2
69'

Alaves. Schodzi: Ibai Gomez. Wchodzi: Oscar Romero.

Oscar Romero #10
2
2
1
1
68'

Real. Schodzi: Luka Modrić. Wchodzi: Mateo Kovacić.

10
2
1
2
3
67'

Znów główka Deyversona. Brazylijczyk, stojąc tyłem do bramki, strzelił nad poprzeczką.

2
1
65'

Real ma optyczną przewagę, jednak nie przekłada się ona na podbramkowe sytuacje. Źle wygląda gra lidera po zmianie stron.

2
1
1
60'

Kapitalna okazja dla Alaves!!! Na długim słupku niepilnowany Edgar Mendez strzelił z pierwszej piłki tuż obok słupka!

3
1
1
2
1
59'

Uspokoiło się spotkanie. Real wyraźnie chce wygrać ten mecz jak najmniejszym nakładem sił.

2
1
1
1
4
54'

Cristiano Ronaldo trafił do siatki, ale był na ewidentnym spalonym i gol nie został zaliczony.

8
6
3
10
15
52'

Kolejny problem Realu? Danilo po starciu z rywalem potrzebuje pomocy lekarzy.[/p]

4
2
2
12
7
48'

Świetna okazja dla Deportivo Alaves! Kiko Casilla zanotował "pusty przelot", po czym piłka wróciła w pole bramkowe Realu i Deyverson z główki uderzył tuż nad poprzeczką!

2
1
2
1
5
46'

Zaczynamy drugą część gry!

5
2
2
1
1
45'

Sędzia doliczył minutę.

1
1
3
3
3
45'

Ależ blisko!!! Po zagraniu Danilo tuż obok słupka uderzył Gareth Bale. Zabrakło niecałego metra!

5
1
3
4
3
43'

Real wciąż ma optyczną przewagę. Goście nie potrafią przedostać się pod pole karne rywala.

5
5
5
4
4
40'

Często daleko poza własnym polem karnym interweniuje Kiko Casilla. Na razie podejmuje dobre decyzje.

7
5
3
2
1
39'

Powtórki pokazują, że gol dla Realu Madryt nie powinien zostać uznany, ponieważ Karim Benzema tuż przed zdobyciem bramki był na pozycji spalonej w momencie podania.

8
4
6
8
11
35'

Cristiano Ronaldo uderzył z ok. 25. metrów, ale piłka odbiła się od muru piłkarzy beniaminka.

7
6
6
9
8
31'

Gol! Strzelił Karim Benzema. Asystował mu Dani Carvajal.

Bramka dla Realu!!! Z końcowej linii w polu karnym piłkę wycofał Carvajal, a niepilnowany Benzema strzelił do siatki z półwoleja!

85
48
14
11
28
27'

W końcu celny strzał w wykonaniu Realu. Cristiano Ronaldo minął zawodnika beniaminka i z ostrego kąta uderzył po ziemi przy krótkim słupku. Na posterunku Fernando Pacheco.

16
6
3
6
7
25'

Kolejny niecelny strzał. Isco ładnie nawinął rywala i z 15. metrów uderzył obok spojenia słupka z poprzeczką.

14
9
7
10
9
23'

Real nie atakuje już z takim animuszem jak w pierwszych minutach, a my przypominamy o naszym profilu na Facebooku -> https://www.facebook.com/SportoweFakty

5
3
2
5
8
20'

Dani Carvajal huknął jak z armaty z dystansu i piłkę mógł złapać jeden z kibiców Realu siedzący za bramką.

7
10
5
8
3
18'

Real Madryt miał rzut wolny w okolicy narożnika pola karnego, ale Gareth Bale uderzył obok dalszego słupka.

12
12
6
9
6
17'

Żółtą kartkę otrzymał Rodrigo Ely. Defensor faulował Ronaldo tuż przed polem karnym.

Rodrigo Ely #2
6
14
4
9
8
16'

Na razie najlepsza okazja w meczu. Karim Benzema wyraźnie pomylił się z 17. metrów i posłał piłkę daleko w trybuny Santiago Bernabeu.

6
5
3
7
11
15'

Kiko Casilla poślizgnął się przy rzucie wolnym dla gości, jednak rywale nie zdołali oddać strzału.

9
7
8
5
4
11'

Po tej zmianie do środka przeniesie się Nacho, na prawej flance obrony będzie grać Dani Carvajal, a po drugiej stronie Danilo.

9
5
3
3
4
11'

Real. Schodzi: Raphael Varane. Wchodzi: Dani Carvajal.

9
4
3
13
6
10'

Raphael Varane doznał urazu i nie może kontynuować gry.

6
4
2
26
9
10'

Pierwszy strzał w wykonaniu gości. Edgar Mendez posłał piłkę wprost w rękawice Casilli.

7
6
4
4
3
5'

Od początku wyraźna przewaga Realu Madryt. "Królewscy" łatwo przedzierają się w pole karne rywala.

13
15
4
4
4
1'

Cristiano Ronaldo już w 30. sekundzie uderzył z pierwszej piłki z ok. 20 metrów. Portugalczyk strzelił wyraźnie nad bramką Alaves.

15:41

W 5 ostatnich meczach Real zanotował 4 zwycięstwa i remis. Z dobrej trony pokazuje się również Alaves. Beniaminek zajmuje 10. pozycję w tabeli i wciąż liczy się w walce o Ligę Europy.