Neymar mógł zanotować dublet! Brazylijczyk silnie strzelił w słupek.

12
10
90+1'

Gol! Strzelił Neymar. Asystował mu Paco Alcacer.

Piękna zespołowa akcja Barcelony! Alcacer odegrał na długi słupek do Neymara, który trafił do praktycznie pustej bramki.

153
71
24
12
19
89'

Po dośrodkowaniu Neymara zupełnie niepilnowany Paco Alcacer uderzył z pierwszej piłki obok krótkiego słupka.

17
13
17
16
13
87'

Barcelona. Schodzi: Ivan Rakitić. Wchodzi: Carles Alena.

18
12
9
8
12
86'

Neymar! Brazylijczyk padł w polu karnym, nie poddał się, wstał, odebrał futbolówkę rywalowi i oddał strzał, który obronił Guillermo Ochoa.

15
10
10
5
4
85'

Wakaso Mubarak strzelił w sam środek bramki Barcelony.

10
9
6
17
11
83'

Gol! Strzelił Ivan Rakitić. Do trzech razy sztuka! Chorwat strzelił po ziemi i piłka po nodze rywala wpadła do bramki Granady.

123
56
21
11
24
82'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Uche Agbo. W ciągu 3 minut dwa razy ukarany został pomocnik Granady!

27
79'

12
78'

Granada. Schodzi: Gaston Silva. Wchodzi: Isaac Cuenca.

16
2
1
3
1
77'

Żółtą kartkę otrzymał Ivan Rakitić.

6
3
5
7
17
75'

Andreas Pereira strzelił z dystansu, ale piłkę złapał Marc-Andre ter Stegen.

18
2
3
3
71'

Trzecia okazja dla Mathieu. Francuski stoper po dośrodkowaniu Neymara strzelił metr obok słupka.

5
4
11
5
6
67'

Barcelona. Schodzi: Andre Gomes. Wchodzi: Andres Iniesta.

38
18
6
8
10
66'

Ivan Rakitić uderzył w środek bramki pod poprzeczkę i Guillermo Ochoa przerzucił piłkę na rzut rożny.

12
5
2
3
3
64'

Gol! Strzelił Paco Alcacer. Asystował mu Luis Suarez.

Luis Suarez świetnie wypuścił w uliczkę Alcacera, który w polu karnym strzelił obok interweniującego golkipera Granady.

143
71
22
27
58
60'

Żółtą kartkę otrzymał Jordi Alba.

20
13
7
15
21
59'

6
59'

Guillermo Ochoa źle piąstkował piłkę na 10. metrze, ale z kiksu nie skorzystał Paco Alcacer, który również się nie popisał i nieczysto trafił w futbolówkę.

2
2
1
6
3
58'

Neymar zbiegł z lewej strony do środka pola karnego, jednak został zablokowany. Granada rozpaczliwie broni się przed atakami Barcelony.

13
3
1
1
3
55'

Granada. Schodzi: Artem Kraweć. Wchodzi: Adrian Ramos.

8
3
5
5
5
54'

Guillermo Ochoa nie miał żadnego problemu ze złapaniem piłki po strzale z dystansu Neymara.

10
10
4
7
11
50'

Gol! Strzelił Jeremie Boga.

Niespodzianka! Granada doprowadziła do wyrównania! Boga po prostopadłym podaniu z głębi pola wyszedł do sytuacji sam na sam i trafił do siatki.

97
49
36
54
108
46'

Granada. Schodzi: Victorien Angban. Wchodzi: Jeremie Boga.

9
46'

Szybka akcja Barcelony. Paco Alcacer uderzył z ostrego kąta, jednak na posterunku stał Guillermo Ochoa.

10
13
9
8
7
46'

Początek drugiej części gry.

12
3
2
3
2
45'

Sędzia doliczył minutę.

18
12
8
8
9
44'

Gol! Strzelił Luis Suarez. Asystował mu Jordi Alba.

Mamy bramkę dla Barcelony!!! Po zagraniu z własnej połowy Luis Suarez wyszedł do sytuacji sam na sam i skutecznie przelobował golkipera Granady.

182
91
29
42
57
40'

Niecelnie z dystansu strzelił Ivan Rakitić. Od kwadransa FC Barcelona atakuje z wielkim animuszem, ale wynik wciąż się nie zmienił.

25
12
7
12
16
38'

Jeremy Mathieu mógł mieć już dublet! Po kolejnej świetnej wrzutce z rzutu wolnego zupełnie niepilnowany Francuz nie trafił w piłkę.

11
9
5
13
24
35'

Jeremy Mathieu mógł znaleźć się w 100-procentowej sytuacji, jednak katastrofalnie przyjął piłkę po dośrodkowaniu z rzutu wolnego.

11
8
6
18
11
34'

Luis Suarez dostał prostopadłą piłkę w pole karne i wślizgiem strzelił w nogi golkipera. Urugwajczyk był wyraźnie przytrzymywany przez rywala i domagał się jeszcze odgwizdania "jedenastki".

7
8
4
15
5
32'

Paco Alcacer strzelił z pierwszej piłki zza pola karnego, ale wyraźnie się pomylił.

5
4
3
11
5
28'

Żółtą kartkę otrzymał Sergi Roberto.

11
10
20
14
17
27'

Kolejna kapitalna okazja!!! Luis Suarez huknął z 17. metrów, Guillermo Ochoa instynktownie odbił piłkę do boku, gdzie czekał już Paco Alcacer. Napastnik Barcelony znalazł jeszcze Suareza, który minął golkipera, ale na celny strzał nie miał już miejsca.

13
2
6
2
3
26'

Neymar strzelił z dystansu w środek bramki, a Guillermo Ochoa na raty złapał futbolówkę.

12
4
5
3
13
24'

Co za strzał!!! Świetną akcję przeprowadził Neymar, który wpadł w pole karne i wycofał na 16. metr do Luisa Suareza. Urugwajczyk z miejsca uderzył zewnętrzną częścią stopy, a piłka odbiła się od poprzeczki! Bramkarz Granady nawet się nie ruszył.

24
16
20
4
9
21'

Spotkanie w Andaluzji na razie bez fajerwerków.

15
4
3
2
3
17'

Barcelona. Schodzi: Rafinha. Wchodzi: Paco Alcacer.

16
7
5
13
16
16'

Rafinha zasygnalizował, że potrzebuje zmiany.

6
7
4
42
9
14'

Jakieś problemy wydaje się mieć Rafinha i trener Luis Enrique posłał do rozgrzewki dwóch rezerwowych.

3
3
2
11
7
11'

Wciąż czekamy na pierwsze strzały. Tymczasem zapraszamy na nasz profil na Facebooku -> https://www.facebook.com/SportoweFakty/

4
3
3
3
4
7'

Neymar wypuścił w uliczkę Luisa Suareza, który trącił piłkę czubkiem buta, ale ostatecznie uprzedził go Guillermo Ochoa.

6
10
4
9
24
5'

Od początku Barcelona ma zdecydowaną przewagę w posiadaniu piłki. Okazji podbramkowych jednak jeszcze nie mieliśmy.

28
18
2
1
2
19:56

Swój mecz w ramach 29. kolejki Primera Division wygrał już Real Madryt. FC Barcelona rozpocznie swój mecz o 20:45.