11
15
22
78'

Paco Alcacer powinien zdobyć bramkę! Napastnik po świetnym podaniu Iniesty strzelił w golkipera. Piłka po dobitce Rakiticia poszybowała w trybuny Camp Nou.

6
5
8
8
12
77'
ZMIANA

Barcelona. Schodzi: Gerard Pique. Wchodzi: Lucas Digne.

9
6
17
9
13
75'
ZMIANA
71'

Żółtą kartkę otrzymał Sergio Busquets.

8
4
7
18
32
69'

Sevilla coraz chętniej atakuje! Marc-Andre ter Stegen tym razem przeniósł piłkę nad poprzeczkę po strzale z dystansu.

17
12
11
7
4
68'

Lionel Messi wypuścił do idealnej sytuacji Iniestę, który nie trafił w piłkę! To powinno być 4:0!

3
5
24
11
10
65'
ZMIANA

Barcelona. Schodzi: Luis Suarez. Wchodzi: Paco Alcacer.

17
4
15
13
21
64'

Pablo Sarabia strzelił z ostrego kąta i tym razem piłka zatrzymała się na bocznej siatce.

10
10
4
3
3
62'

Najlepsza okazja dla Sevilli w tym meczu. Pablo Sarabia soczyście strzelił z 10. metrów, ale na posterunku stał Marc-Andre ter Stegen, który odbił piłkę przed siebie.

14
11
7
6
8
61'

Sergi Roberto uprzedził w polu karnym Vitolo. To jedna z nielicznych okazji dla Sevilli. Czyżby piłkarze Barcelony już zaczęli myśleć o kolejnych meczach?

9
5
10
6
5
57'

4
55'

Mimo 2 zmian w przerwie, Sevilla jest nadal bezradna w starciu z Barceloną. Gospodarze całkowicie kontrolują wydarzenia boiskowe.

26
22
4
3
2
51'

Lionel Messi znów znalazł się w "szesnastce" i starał się przelobować Sergio Rico. Bramkarz Sevilli dosięgnął jednak futbolówkę.

26
17
11
13
10
50'

Neymar odegrał piłkę w pole karne do Messiego, który ruszył w kierunku końcowej linii i strzelił po ziemi obok słupka.

21
13
7
11
8
46'
ZMIANA

Sevilla. Schodzi: Samir Nasri. Wchodzi: Pablo Sarabia.

5
4
20
3
3
46'
ZMIANA
46'

Początek II połowy.

20
16
4
2
2
41'

Kapitalna akcja Neymara, który z końcowej linii dostrzegł Messiego. Argentyńczyk tym razem zablokowany.

32
16
11
15
9
38'

Żółtą kartkę otrzymał Vicente Iborra.

30
20
7
7
7
37'

Pachnie kolejnymi bramkami dla Barcelony! Piłkarze Sevilli nie potrafią się podnieść i wyraźnie czekają na przerwę.

32
16
6
8
9
33'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Lionel Messi. NOKAUT! Jeden z piłkarzy Sevilli za lekko wybił piłkę, co skrzętnie wykorzystał Messi, strzelając z półwoleja w światło bramki.

214
141
40
27
48
32'

Piłkarze Sevilli przesunęli się nieco do przodu, ale popełniają fatalne błędy w rozegraniu i narażają się na kolejne kontry.

41
29
12
12
17
28'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Lionel Messi. Asystował mu Luis Suarez. Już 2:0!!! Barca ruszyła z kontrą 4 na 3, Neymar minął rywala i wstrzelił wzdłuż pola karnego. Wydawało się, że akcja nie wypaliła, a tymczasem na długim słupku wyrósł spod ziemi Luis Suarez, który oszukał wszystkich i zamiast strzelić, zagrał na 5. metr do Messiego. Argentyńczyk uderzył po ziemi wprost do siatki!

232
147
43
29
53
25'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Luis Suarez. Kapitalna bramka Urugwajczyka!!! Lionel Messi ruszył prawym skrzydłem, wpadł w pole karne i zagrał po ziemi na 5. metr. Mercado uprzedził Luisa Suareza, ale piłka poszybowała w górę, a napastnik Barcy długo się nie zastanawiając, uderzył z przewrotki pod poprzeczkę bramki Sevilli! Majstersztyk!

221
144
51
34
60
24'

Wielkie błędy w kryciu piłkarzy Barcelony! Na szczęście dla gospodarzy, po dośrodkowaniu z rzutu wolnego, Vitolo fatalnie główkował i posłał piłkę wysoko nad poprzeczkę.

12
13
7
22
12
22'

FC Barcelona znów zamknęła rywali w okolicach pola karnego. Gospodarzom brakuje jednak precyzji w decydującym momencie. My przypominamy o naszym profilu na Facebooku -> https://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty/

22
11
6
8
12
18'

Ivan Rakitić strzelił z główki nieznacznie obok słupka!

38
12
13
13
12
16'

Niespodziewana i idealna okazja dla Sevilli! Steven N'Zonzi uprzedził Mascherano, ale jego strzał z bardzo bliskiej odległości na korner odbił Marc-Andre ter Stegen.

28
17
17
13
25
15'

Żółtą kartkę otrzymał Gerard Pique.

16
10
14
29
43
12'

Neymar za boiskiem - Brazylijczyk zmienia buty. Podobna sytuacja, i równie wcześnie, miała miejsce w poprzednim meczu Barcelony.

28
17
19
8
12
9'

Andres Iniesta zdecydował się na strzał z ok. 20 metrów. Pilka odbiła się od nogi rywala i wylądowała wprost w rękawicach Sergio Rico.

25
8
12
15
11
8'

Luis Suarez padł w polu karnym, jednak sędzia zdecydowanym ruchem nakazał dalszą grę.

18
7
9
11
13
6'

FC Barcelona od początku przejęła inicjatywę. Gospodarze grają systemem 3-4-3 z Lionelem Messim biegającym tuż za linią napadu. Sevilla w defensywnym ustawieniu 5-4-1.

23
9
11
6
6
4'

Ależ bomba!!! Luis Suarez wystawił piłkę przed pole karne do Messiego, który huknął bez zastanowienia w poprzeczkę bramki Sevilli.

53
21
18
15
19
19:11

Wczoraj swój mecz wygrało Atletico Madryt, które wyprzedziło Sevillę i wskoczyło na 3 miejsce w tabeli. Aktualnie "Los Colchoneros" mają 5 punktów straty do Barcelony.