Primera Division: 34. kolejka
26 kwi 2017 19:30
90'

Ivan Rakitić strzelił płasko zza pola karnego, ale Salvatore Sirigu sparował piłkę na korner. Sędzia doliczył 2 minuty.

14
7
5
6
4
86'

Gol! Strzelił Paco Alcacer.

7:1!!! Alcacer wybiegł do sytuacji sam na sam, minął bramkarza i trafił do pustej siatki.

FC Barcelona
104
54
24
6
8
85'

Carles Alena strzelił technicznie z 15 metrów. Piłka poleciała nad poprzeczką.

7
5
6
8
9
80'

Andre Gomes wstrzelił piłkę w pole bramkowe Osasuny, ale nie było tam żadnego z zawodników Barcelony.

7
5
4
4
4
79'

Osasuna. Schodzi: Fran Merida. Wchodzi: Goran Causić.

3
74'

FC Barcelona kontroluje wydarzenia boiskowe i szuka kolejnych trafień.

24
14
5
2
4
72'

Osasuna. Schodzi: Sergio Leon. Wchodzi: Kenan Kodro.

2
72'

Osasuna. Schodzi: Jaime Romero. Wchodzi: Miguel Olvaide.

2
67'

Gol! Strzelił Javier Mascherano.

Bramka!!! Mascherano strzela pierwszego gola w barwach Barcelony! Na trafienie w meczu ligowym czekał od... 2008 roku!

181
90
40
6
12
66'

Fran Merida sfaulował w polu karnym Denisa Suareza. Słuszna decyzja.

20
19
4
3
5
66'

Rzut karny dla Barcelony!

33
23
7
3
5
64'

Trwa strzelecki festiwal. Po dośrodkowaniu z głębi pola z piłką zabrał się Paco Alcacer, który z ostrego kąta uderzył obok bramkarza Osasuny.

110
53
26
8
17
63'

Barcelona. Schodzi: Lionel Messi. Wchodzi: Carles Alena. Owacja na stojąco dla Argentyńczyka.

16
14
10
8
21
61'

Gol! Strzelił Lionel Messi.

4:1 i dublet Messiego! Argentyńczyk popisał się kapitalnym strzałem zza pola karnego, po którym piłka przeleciała między dwoma defensorami i wpadła tuż przy słupku bramki Osasuny.

134
65
23
5
11
61'

Ivan Rakitić huknął z dystansu, ale został zablokowany.

11
7
2
5
6
57'

Gol! Strzelił Andre Gomes.

Pomocnik Barcelony skompletował dublet! Gerard Pique po rzucie rożnym przyjął piłkę na klatkę i strzelił w słupek. Skuteczną dobitką popisał się jednak Gomes!

111
59
22
3
16
57'

Gerard Pique strzelił z główki i jeden z defensorów ofiarnie zablokował piłkę, która leciała w światło bramki.

12
6
4
5
8
55'

Barcelona domagała się rzutu karnego po upadku Rakiticia. Sędzia nakazał dalszą grę i z tej decyzji może się wybronić.

9
4
1
3
6
52'

Mamy celny strzał dla Osasuny! Z ostrego kąta uderzył Jaime Romero i Marc-Andre ter Stegen instynktownie odbił piłkę przed siebie.

12
9
4
7
50'

Barcelona chciała od razu odpowiedzieć! Z główki uderzył Javier Mascherano, a Salvatore Sirigu w ostatniej chwili sparował piłkę na słupek!

16
7
11
7
18
48'

Gol! Strzelił Roberto Torres. To mamy niespodziankę! Roberto Torres popisał się kapitalnym strzałem z rzutu wolnego! Marc-Andre ter Stegen spodziewał się uderzenia w inny róg i nawet się nie ruszył, gdy piłka wpadała do siatki.

90
46'

Początek drugiej połowy.

10
6
2
2
5
41'

Na trybunach były zawodnik Barcelony i trener PSV - Phillip Cocu:

12
6
3
2
2
40'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Messiego z główki uderzył Paco Alcacer. Salvatore Sirigu mógł spokojnie złapać piłkę, ale strzał niespodziewanie sprawił mu sporo problemów.

12
6
4
4
2
37'

Arda Turan po ładnej centrze główkował obok bramki.

16
10
6
8
6
34'

Jeśli piłkarze Osasuny przegrają dzisiejsze spotkanie, a Leganes pokona Las Palmas, to ekipa z Nawarry zostanie pewnym spadkowiczem w tym sezonie. Na razie nic nie wskazuje na to, aby pierwszy warunek nie został spełniony.

16
17
2
3
30'

Gol! Strzelił Andre Gomes. Asystował mu Ivan Rakitić.

Rakitić dograł dokładnie na 11. metr, skąd z pierwszej piłki do siatki trafił niepilnowany Andre Gomes!

162
90
33
9
21
30'

Lionel Messi o centymetry od drugiego gola! Argentyńczyk uderzył z 17 metrów i piłka przeleciała dosłownie tuż obok słupka.

15
8
16
6
3
28'

Posiadanie piłki 75 do 25 proc. dla Barcelony.

26
15
9
2
2
26'

Lionel Messi silnie strzelił z półwoleja nad poprzeczką bramki Osasuny. Argentyńczyka ładnie z końcowej linii znalazł Paco Alcacer.

19
11
4
6
8
23'

Tego jeszcze nie było - Osasuna przez dłuższy czas utrzymywała się przy piłce. Akcja zakończyła się jednak daleko za polem karnym Barcelony.

14
6
8
6
9
19'

FC Barcelona kontroluje wydarzenia boiskowe i praktycznie nie schodzi z połowy rywala.

27
14
2
3
3
15'

Nowa ulubiona "cieszynka" kibiców Barcelony:

45
25
8
2
4
14'

Lucas Digne huknął jak z armaty, jednak piłka odbiła się od nogi jednego z defensorów Osasuny. Rzut rożny dla gospodarzy.

27
19
10
7
13
12'

Bramka numer 501. w Barcelonie dla Messiego. I to jaka! Argentyńczyk odebrał piłkę rywalowi, przebiegł prawie pół boiska i po kapitalnej podcince trafił do siatki.

222
123
47
19
39
10'

Od pierwszego gwizdka FC Barcelona ma wielką optyczną przewagę, ale zupełnie nie przekłada się ona na podbramkowe okazje.

16
14
9
5
7
6'

Tak kibice Barcelony podziękowali Messiemu, który w niedzielę zdobył bramkę numer 500. w barwach "Dumy Katalonii":

41
24
9
3
5
4'

Bardzo spokojne pierwsze minuty, a my przypominamy o naszym profilu na Facebooku -> https://www.facebook.com/SportoweFakty/

17
14
9
6
6
18:51

Sporo niespodzianek w podstawowym składzie Barcelony. Trener Luis Enrique najprawdopodobniej ustawił zespół w systemie 3-4-3. Wciąż zawieszony jest Neymar, a na ławce zasiądzie aż 5 zawodników, którzy zagrali od 1. minuty w El Clasico - Jordi Alba, Samuel Umtiti, Andres Iniesta, Sergi Roberto i Luis Suarez.

14
12
10
5
15
18:51

Osasuna po raz ostatni wygrała na Camp Nou w 2009 roku. Miało to miejsce w końcówce sezonu, kiedy to FC Barcelona była już pewna mistrzostwa.

7
5
11
4
5
18:51

Lider tabeli FC Barcelona przyjmuje ostatnią ekipę Osasuna Pampeluna. "Duma Katalonii" oprócz samych zwycięstw potrzebuje również potknięcia Realu Madryt, który ma do rozegrania jeden zaległy mecz. Z kolei Osasuna już dzisiaj może stracić nawet matematyczne szanse na pozostanie w Primera Division.