1
88'

Milan. Schodzi: Carlos Bacca. Wchodzi: Luiz Adriano.

83'

Piłkę otrzymał Carlos Bacca, uderzył, ale minimalnie przestrzelił. To mogła być piłka meczowa.

1
82'
80'

Żółtą kartkę otrzymał Manuel Locatelli.

76'

Zespoły nie potrafią wymienić kilku dokładnych podań. Przekłada się to na liczbę sytuacji podbramkowych.

1
73'
67'

Milan. Schodzi: M'Baye Niang. Wchodzi: Manuel Locatelli.

66'

Odpowiedź Fiorentiny. Borja Valero uderzył, ale Gianluigi Donnarumma udowodnił, że wkrótce może być numerem jeden w bramce reprezentacji Włoch.

1
63'

W końcu groźnie zaatakował Milan. W dobrej sytuacji znalazł się Suso, ale Ciprian Tatarusanu popisał się doskonałym refleksem.

1
62'

Piłkarze mają coraz więcej miejsca na placu gry. Jednak wciąż oglądamy niezbyt wiele spięć podbramkowych.

1
54'

Nieporozumienie w defensywie gości, do piłki doszedł Borja Valero, ale jego strzał minął bramkę.

1
50'

Federico Bernardeschi uderzył lewą nogą, ale nie trafił w bramkę. Gospodarze w ataku.

1
48'

Podobnie jak na początku spotkania tak i teraz Fiorentina zaatakowała.

1
46'

Gramy po przerwie!

1
45'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Riccardo Montolivo.

41'

Zespoły nie kwapią się do ataku. Wiele wskazuje na to, że przed przerwą goli nie zobaczymy.

1
37'

Josip Ilicić szuka sposobu, aby zrehabilitować się za pudło z "wapna". Przed momentem gracz Fiorentiny uderzył z rzutu wolnego, ale trafił w mur.

1
33'

Pierwszy groźniejszy wypad gości pod bramkę Fiorentiny. W dobrej sytuacji znalazł się Giacomo Bonaventura, ale nie trafił w bramkę.

1
31'

Aktywny wśród gospodarzy jest Josip Ilicić, który jednak w decydującym momencie zawiódł i nie trafił w bramkę z rzutu karnego.

1
27'

Niewykorzystany rzut karny podłamał gospodarzy, którzy nie potrafią zagrozić Milanowi. Goście wciąż zawodzą, nie potrafią przedostać się pod bramkę rywali.

1
23'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Josip Ilicić! Zawodnik gospodarzy nie trafił w bramkę gości! Piłka odbiła się od słupka.

1
23'

Rzut karny dla Fiorentiny!

1
23'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Davide Calabria.

21'

Fiorentina nie ma pomysłu na rozbicie defensywy gości. Natomiast Milan nie kwapi się do ataku.

1
17'

M'Baye Niang starał się zaskoczyć bramkarza Fiorentiny strzałem z trudnej pozycji, ale wyraźnie przestrzelił. Żadna z drużyn nie potrafi dłużej utrzymać się przy piłce.

1
14'

Gra toczy się w środku pola, gdzie piłkarze obu drużyn mają niewiele miejsca. Zespołom brakuje dokładności.

1
10'

Na razie podobać może się gra gospodarzy, którzy na dużym luzie przeprowadzają swoje akcje. Milan nie potrafi złapać rytmu gry.

1
6'

Josip Ilicić uciekł rywalom i uderzył z ok. 17 metrów. Piłka minęła bramkę Milanu! Piłka frunęła w kierunku dalszego słupka. Gospodarzom niewiele zabrakło do zdobycia gola.

1
4'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Gonzalo Rodriguez.

1
3'

Mocny, ale niecelny strzał oddał Federico Bernardeschi. Piłka w sporej odległości minęła bramkę.